Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2 – zobacz nową okładkę!

178 postów w tym temacie

Co wy mnie tu próbujecie obrazić czy coś? To nie Geralt; to jest przeróbka Sam''a Fisher''a. CDP Red chyba zapomnialo że Wiedźmini bardzo powolnie się starzeją. Prosze wysłuchajcie nas i to zmieńcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2011 o 16:57, karolekx23x napisał:

Gorzej niż było, mogli nie zmieniać. Najważniejsze jest jaka będzie gra a okładka to
tylko dodatek. Gorzej jak by by wyglądał młodziej niz wcześniej.


Trzeba pamiętać, że render okładki jest bazowany na renderze Geralta z gry.
Uściślając - to ten sam Geralt, który jest w grze. Przynajmniej tak powinno być.
I tak też można zrozumieć z tytułów "Nowa twarz Geralta". Tylko na tutaj na gramie podmiotem tytułu jest "okładka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2011 o 16:40, SimplyLucas napisał:

Tak powinien wyglądać Wiedzmin !! W końcu wyglada jak wiedzmin a nie jak pseudo macho
który dopiero co wyszedł spod ręki wizyażystki i speców od wizerunku.

Piwa temu panu.

Wiedźmin sam się określał jako paskudny typ, a hektolitry chemicznego dopingu na pewno nie miały zbawiennego wpływu na jego cerę. Także może w innym settingu protagonista bez skazy w lśniącej zbroi miałby sens, ale nie w Wiedźminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2011 o 14:09, Ekonochrist napisał:

Ale staruch :/
Człowiek po przejściach tak?
Raczej narkoman po detoksie. .
Dobrze, że mam zamówioną EK
a wg. tego co tu pisze tamta okładka będzie inna.

A jak inaczej nazwać wiedźmińskie eliksiry jak nie narkotykami? Po takich specyfikach można wyglądać ''nieco inaczej'' niż normalny człowiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Geralt był stary, ale wydaje mi się, że nie aż tak bardzo. Chociaż można powiedzieć, że sporo przeżył od zakończenia książki więc może i dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, pisząc że wygląda na 80 lat to trochę przesadzacie, biorąc pod uwagę to że dużo pije, ćpa na całego, kilkakrotnie otarł się o śmierć raz nawet umarł i zmartwychwstał, a jego włosy są "naturalnie" "białe" to wygląda na te swoje 40-50 lat.
PS Redzi wielokrotnie wspominali o tym, że Wiesiek będzie hulał w 3D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamknijcie już mordy, dla was jest źle jak jest młody, stary, z kucykiem, bez kucyka... Co prawda na tej okładce trochę za bardzo przesadzili z robieniem z Geralta groźnego skurwiela, ale mimo wszystko jest lepiej jak było wcześniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2011 o 15:52, Khasim napisał:

Jeśli dobrze pamiętam, w którejś części Sagi była opisana reakcja kogoś na twarz Geralta
po eliksirach - przerażenie.


Hehe, otóż to. A przerażony był Ostrit, gdy spotkał Geralta oczekującego na królewnę w dworzyszczu.

Dnia 04.04.2011 o 15:52, Khasim napisał:

Geralt według obliczeń ma około stu lat, to zrozumiałe,
że jako wiedźmin będzie wyglądał młodziej, ale bez przesady, na bank nie wyglądał jak
wesoły, zdrowy trzydziestolatek...


Otóż to. :) Geralt, o ile dobrze pamiętam, był o rok starszy od Yennefer. Inna sprawa, że Geralt się golił, miał zawsze ze sobą brzytwę. Nieogolony czuł się źle.

Spoiler

W Brokilonie Geralta odwiedza Jaskier - pyta go, czy może mu pożyczyć swoją brzytwę, bo zarost go doprowadza do szału ("Czas pogardy").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak podoba się Wam nowy wzór?

lata mi on kolo przyrodzenia... co bedziemy przezywac nastepnym razem w newsach ? Jaka firma dostarczy puste nosniki dvd do tloczni ? A moze ile bledzie wazyla instrukcja ? Jest tyle ''''ciekawych'' tematow do poruszenia...

jak juz mam oceniac to facjata zbyt badassowata z deka, ale moze byc. Po komentarzach widze ze duza czesc graczy chciala by wymuskanego nastolatka w glownej roli... metroseksualizm wkracza do swiata gier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2011 o 17:28, Vojtas napisał:

I przy okazji: zwróćcie uwagę na uszy poprzedniego modelu. :P

Zarost doprowadzał go do takiego szału że się brzytwą za bardzo rozpędził :P W kolejnej części Człowiek Delirium zrobi mu nowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No taki Wiesiek to prawdziwy WESŁAW, wszedzie te szramy i mnóstwo ran no i widać że jego zawód go niezle postarzał, oczywiscie w grze bedzie wyglądał młodziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie do tych wszystkich którym owy wiedźmin wydaje się za stary, czytaliście sagę??
Wybaczcie ale po tym co piszecie wydaje mi się, że nie. Wiedźmini co prawda po mutacji żyją dłużej, starzeją się wolniej ale nie 5 razy wolniej a z 2-3 razy wolniej. Lecz i to nie ustrzeże ich przed niekorzystnymi wpływami eliksirów które dla zwykłego człowieka są najzwyklejszą trucizną. Geralt jednak nie był zwykłym wiedźminem, nie tylko eliksiry i walka z potworami, spory wpływ na to jak wygląda miały alkohol, kobiety a także on sam swoim stylem bycia.

Zatem, jeżeli jedyną twoją stycznością z wiedźminem była gra i uważasz, że Geralt powinien wyglądać jak podlotek to lepiej zachować sobie takie uwagi dla siebie gdyż w oczach fana twórczości pana Andrzeja Sapkowskiego, takie opinie są co najmniej śmieszne. To nie ma być postać która każdemu będzie się podobać ze względów estetycznych, to ma być jeden wielki

Spoiler

skurwiel

za którym szaleją kobiety a każdy mężczyzna by go najchętniej zaszlachtował.

A co do okładki to tak powinien wyglądać od początku, pierwsza okładka była ok ale ta to już mistrzostwo świata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować