Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2 – zobacz nową okładkę!

178 postów w tym temacie

Dnia 04.04.2011 o 18:23, juke napisał:

Fajna okładka jak dla mnie.
BTW. Geralt wygląda trochę jakby strzelał sobie fotkę. :P


Też odniosłem takie wrażenie :D Ogólnie na pierwszej okładce zdawał się mówić "Czego ku**a chcesz", a na drugiej "Sam się przekonaj, czy warto".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do okładki to wygląda strasznie staro na 80 lat mój dziadek miał podobne zmarszczki w wieku 82 lat wiedźmin co prawda nie powinien wyglądać gładko na gębie ale to już przesada.A co do głowy widzę tam w niektórych miejscach czarne włosy co jest błędem ponieważ czytałem wszystkie książki o wiedźminie i włosy zbielały całkiem w wyniku mutacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku jak zobaczyłem nową okładkę to mi zbrzydła... Ale pod głębszym zastanowienie i wpatrzeniu się... muszę powiedzieć ze jest świetna. Wiedźmini są postrzegani jako jacyś "mutanci i ci brzydcy". Trzeba przyznać że Geralt wygląda strasznie i jeszcze ten zarost dodaje nawet mu charakteru ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie człowiek w wieku około 30 - 40 roku życia z całą jego przeszłą historią, zażywający zawodowo substancje toksyczne i z ogromnym doświadczeniem eksterminacji potworów właśnie tak powinien wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2011 o 19:01, Chaos napisał:

Według mnie człowiek w wieku około 30 - 40 roku życia /.../

To chyba książki nie czytałeś, bo Geralt w książce dobiegał setki już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Geralt wygląda świetnie, twarz a właściwie ryj człowieka który ma za sobą kawał życia, w czasie którego wielokrotnie był raniony, ocierał się o śmierć, zażywał różne podejrzane substancje, był więziony, i wiele innych. Prawdziwy pysk styranego życiem zakapiora, a nie jeden z amerykańskich wymuskanych herosów czy japońskich nastolatków o nieokreślonej płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokażcie mi w takim razie odświeżony wygląd Vesemira - jeśli zachować relatywistykę, twórcy musieliby uderzyć w coś a''la zombie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Phi tam. Vesemir był szermierzem, nie alchemikiem, a w pierwszej części gry Gorzałt wypił więcej piciu niż cała Szkoła Wilka w 10 lat.

Nie dziwota tedy, że sparszywiał na pysiu :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2011 o 18:49, Dzik11 napisał:

A co do głowy widzę tam w niektórych miejscach czarne włosy co jest błędem ponieważ czytałem
wszystkie książki o wiedźminie i włosy zbielały całkiem w wyniku mutacji.


Pragnąłbym zwrócić uwagę, że to nie są czasy, w którym się wszyscy codziennie myją :P No i jeszcze jest coś takiego jak cień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2011 o 19:57, Ostrowiak napisał:

Nie dziwota tedy, że sparszywiał na pysiu :3

Któżeż wie, co w tym czasie Vesemir w świecie czynił - wszak każdy w świecie przygody przeżywał i nie ma powodu, by Gerek najlepszym z nich miał być. Możeż siedmiogłowego utopca we własnej postaci pokonał? Może też trafił na słynnego krasnoludzkiego alchemika Cristophera Ibushusa, który w mig sprawił, że wszelkie panny się na tym bardziej doświadczonym poznały, ale to wszystko w modach/DLC dopiero poznamy.

Może chociaż Wiedźmak w grze będzie ogolony, chyba że dojdą specjalne skille z goleniem się mieczem stalowym/srebrnym/pochodnią włącznie i zarastaniem w czasie rzeczywistym. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować