Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2 – zobacz nową okładkę!

178 postów w tym temacie

Wcześniej nie mogłem się przekonać do nowej twarzy Geralta, ale teraz wygląda ona obardzo dobrze (tzn. wygląda fatalnie, ale o to chodzi ;) ).

Jedyne "ale" mam do głównej bliny. Wygląda jakby była zrobiona 3 dni temu. Nie powinna być zagojona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mocne. Naprawdę mocne. Ale wydaje mi się, że poprzedni był bardziej odpowiednii. Sam nie wiem zresztą co o tym myśleć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2011 o 17:37, Abi_Dalzim napisał:

Jedyne "ale" mam do głównej bliny. Wygląda jakby była zrobiona 3 dni temu. Nie powinna
być zagojona?


Niby powinna, bo przecież już w pierwszej części miał taką. Ale świeża, jeszcze nie zagojona rana nadaje realizmu i czyni naszego Geralta jeszcze paskudniejszym, a przecież o to chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2011 o 17:57, HumanGhost napisał:

Hehe jedno mnie zastanawia -> co w nim takiego widziały te wszystkie czarodziejki?
;]


Niebywałą biegłość w posługiwaniu się mieczem? ;p
Kondycja po odpowiednich naparach też odpowiednia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i taki własnie stosunek do wiedźmina jak w komentarzach mieli ludzie w Wyzimie
brzydzili się i bali ciężko było im ocenić ile ma lat a wiedźmini żyli przecież znacznie dłużej .......
nie mogę się doczekać widoku jego twarzy po zaaplikowaniu eliksirów
takie wyobrażenie postaci miałem czytając książkę i grając w pierwszą część
mam nadzieję że znajdzie to odwzorowanie w gierze nie tylko na okładce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Eeee, nie wiem czemu narzekacie, że dziad, że ktoś mu ryj obił, że narkoman. Przecież taki właśnie jest Geralt! Fajna okładka, o ile przejdzie. Na pewno będzie się wyróżniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe wystarczy postawić pytanie retoryczne a Wy już wszystko sobie dopowiadacie. Świntuchy! ;]

Spotkac takiego w ciemnym zaułku bym nie chciał. Wiadomo, gdzie wiedźmin tam i potwory. A tych nie lubie. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie pedałek, ale wojownik... nie wiem czy ktoś zauważył ale eliksiry go wycieńczały :P to jest narkoman, bez detoksu i po wielu przejściach.... Cóż. Pasuje, chyba że ktoś przemilczy te szczegóły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jaki będzie wygląd okładki dla Edycji Kolekcjonerskiej... Gram.pl,nie możecie powiedzieć odrazu,że ta okładka będzie też w EK? Mi to pasuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2011 o 18:01, MarQiwaN napisał:

> Hehe jedno mnie zastanawia -> co w nim takiego widziały te wszystkie czarodziejki?

Dnia 04.04.2011 o 18:01, MarQiwaN napisał:

To że był bezpłodny ;)


One też :)
No, z wyjątkiem

Spoiler

matki Geralta

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować