Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2 – zobacz nową okładkę!

178 postów w tym temacie

Moim zdaniem Geralt świetnie tutaj wygląda, niemal dokładnie tak jak go sobie wyobrażałam czytając sagę. Geralt nie był młodzieniaszkiem, więc nie wiem czemu tak narzekacie że staro wygląda. A ta blizna dodaje tylko charakteru, bez niej byłby zwyczajnie brzydki (co w przypadku Wieśka wcale nie jest złą cechą).
Mimo wszystko nie rozumiem po co tyle newsów o każdym z elementów poszczególnych edycji, już nie długo CDP zacznie się chwalić jak wyglądają same płyty i instrukcja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gęba świetna, doskonale widać piętno jakie odcisnęło na nim wiedźmińskie życie. Żałosne są posty w których ludzie zastanawiają się nad grą patrząc na okładke, a co gdyby okładka była cała czarna? Napisalibyście że nie kupujecie gry bo na okladce nie ma twarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak stary dziadek moim zdaniem, bardziej mi się podobała 1 wersja. Ten z okładki wcale nie przypomina tego Geralta który będzie w grze... Szczerze to jak Tomek Gop mówił że właśnie tak będzie wyglądała finalna wersja okładki to myślałem że na bank ściemnia... a teraz masz babo placek ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2011 o 14:43, Berserk_666 napisał:

Dziadek Geralt, jeszcze książeczka ZBOWIDu jako DLC :P


Może dla niektórych to tajemnica ale Geralt ma ponad 70 lat.
Zagrajcie sobie w My Little Pony. Tam bohater będzie odpowiadał waszym gustom. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2011 o 14:28, Myszasty napisał:

Oczy żółte od siary, świeża szrama po tulipanie, uczciwie niedogolony... Takiego Wiesława,
to ja rozumiem.


No i tu u mnie byś miał 6-cio pak mleka ale niestety za dalekie regiony jak dla mnie.
Też widzę raczej Geralta jako człowieka starszego i zniszczonego życiem. Było by nie było może nawet wyglądać jak narkoman po detoksie było by nie było miksturki raczej nie działają ''zbawczo'' na organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak pokazali pierwsza okladke to ludzie narzekali, ze zbyt ladny ten chlopiec z gimnazjum, teraz tez narzekaja...
swoja droga dziwne to bedzie jak takim starym dziadkiem bedziemy posuwac wszystkie mlodsze dziewczeta z calej okolicy, no wyobrazcie to sobie, czy to nie jest zboczone i czy cos z tymi kobietami nie jest nie tak, wada wzroku czy jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tak właśnie powinien wyglądać, prawdziwy wiedzmin, po przejściach ze śladami upływającego czasu i używanych wiedżmińskich eliksirów, a nie jak jakiś goguś i laluś rodem z filmów disneya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Yuriko
Chłopacy narzekają i komentują bo będą mu zazdrościć kondycji (także tej wspomnianej przez @mronotha) bo pewnie już w okolicach 30 sami nie będą wyrabiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od klasy do kasy.

Ciekawe ile "spece od marketingu" wzięli za cały projekt tej okładki, tytułu, loga itp. Ja bym im nie dał nawet złamanego grosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować