Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zapowiedziano Disciples III

123 postów w tym temacie

Dnia 16.04.2006 o 18:25, Gofer31 napisał:

Moze juz wiedza ze HOMM5 przyniesie sukces i dlatego zabieraja sie za Disciples''a trojke? :D


Nie do końca.
Teraz prace zostały ogłoszone, jednak Disciples III znajduje się w produkcji od lata 2005 roku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lezka w oku mi sie zakrecila jak czytalem kilka dni temu juz konkretniejsze fakty o D III
dosyc dlugo zwlekali z jaka kolwiek oficjalna informacja
dobrze ze D III nie wyjdzie wraz z H V bo nie chcialbym stawac przed wyborem w ktore gre grac, chociaz... zapewne wybralbym D III ze wzgledu na poprzedniczki i ten mroczny klimacik :)
jedna rzecz mnie tylko zmartwila, ilosc ras, i w dodatku nie bedzie moich ulubionych nieumarlych :(
moze w dodatku beda :]
juz nie moge sie doczekac, dla mnie to jest juz od dawna numer 1 w grach na ktorych wydanie czekam
muhahaha ale sie k... urcze ciesze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

komus sie elf nie podoba?
wedlug mnie jest zajefajny :), pewnie wam nie pasi jego tapeta, hmm... D III to nie cukierkowy swiat fantasy jak w H V gdzie jest wszystko ladne i kolorowe, moim zdaniem wlasnie ten elfy jest rzeznicki, na tapecie go sobie walnalem
jakby ktos byl zainteresowany to sa jeszcze 2 inne obrazki http://www.akella.com/images_news/14_04/disciples3_demons.jpg
http://www.akella.com/images_news/14_04/disciples3_elves.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mi szkoda nieco nieumarłych. Jednak formalnie to oni powstawali z "potrzeby chwili" - Mortis chciałą coś załatwić to robiła masowe wskrzeszanie i miała już armię. Teraz nie bardzo ma co robić - na Krasnoludach zemściła sie w czesci pierwszej, Galeana wskrzesiła w drugiej, a odpłaciła byłemu mężowi w Powrocie Galleana. A Klany zostały zdziesiątkowane, wiec chyba cięzko byłoby im walczyć.

Jeśli wprowadzą do bitew możliwość poruszanai jednostek, to zamkna japy marudom, że bitwy w Disciples są biedne, bo wszystko od farta zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie przechodze D2:)
I jeśli nie ma być nieumarłych i krasnoludów to chyba zbojkotuję tą grę i będę się nasładzał nowym heroesem:)

Swoją drogą i elf i demon mi się podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2006 o 20:16, Robek 009 napisał:

A i mam jedno pytanie: czy ktoś wie ile będzie ras w "trójce" bo chciałbym żeby doszła chociaż
jedna nowa rasa ;)


Na razie mowa o 3: Imperium, Legion Potępionych i Elfy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2006 o 20:16, Robek 009 napisał:

A i mam jedno pytanie: czy ktoś wie ile będzie ras w "trójce" bo chciałbym żeby doszła chociaż
jedna nowa rasa ;)

Mają być 3 grywalne rasy - oznacza to tylko tyle, że będą kampanie dla Imperium, Przymierza i Legionów. Nie wyklucza to oczywiście występowania innych ras.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować