Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zapowiedziano Disciples III

123 postów w tym temacie

Yessss! No na to czekalem! Tak, trzecia czesc mojej ulubionej strategii fantasy jednak sie ukaze ;). Hurrey! Zapewne nie pojdzie mi na moim staruszku, skoro wszystko ma byc w 3D, wiec oprocz gry bede musial sobie sprawic nowy komputer :P.
Ale co tam, jesli bedzie trzymala poziom dwojki - jest tego warta ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2006 o 16:38, Rayic napisał:

Virtual Dream Engine v.1.0. (CPU 3Ghz, ATI Radeon 9800 256 Mb)...


Nazwa silnika i ewetualnie konfig sprzętu, na którym robiono screeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja dodam coś, o czym domek nie wspomniał. Coś na czym sam się zawiodłem.
Będa w D3 tylko trzy frakcje: The Empire, The Legions of the Damned, and the Noble Elves.
Tak panie i panowie, brak nieumarłych i krasnoludów, oj bardzo się zawiodłem.

No i szkic dla tych co nie widzieli: http://www.strategyfirst.com/images/articles/d3_beast.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2006 o 16:56, Kolotko Tanker napisał:

fajnie raczej zagram jak mi pójdzie ale ten elf brzydki jakiś


Skoro Elf brzydki, to może elfka Ci bardziej do gustu przypadnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2006 o 16:59, Daimon_Frey napisał:

To ja dodam coś, o czym domek nie wspomniał. Coś na czym sam się zawiodłem.
Będa w D3 tylko trzy frakcje: The Empire, The Legions of the Damned, and the Noble Elves.
Tak panie i panowie, brak nieumarłych i krasnoludów, oj bardzo się zawiodłem.


Zalezy jeszcze - jeśli wyrzucono te rasy ot tak, żeby je wywalic to faktycznie do chrzanu. Ale jak to jakoś fabularnie dobrze uzasadnia to przeboleję. Zawsze są dodatki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Disciples III - może być ciekawa gra. Nigdy nie byłem wielkim fanem tej serii. Jednak jak spojrzałem na screena od razu pomyślałem "miasto wygląda lepiej niż w Heroes V". Więcej nie powiem, bo czekam na inne gry. A, że mój fundusz się przez nie wyczerpie, nie będę zawracał sobie głowy kolejną produkcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stwierdzam jedną rzecz. Pięknie :D To druga po Diablo III oczekiwana przeze mnie zapowiedź. Jedyny w pełni godny rywal Heroesów, mimo że osadzony trochę w innych klimatach. I chwała mu za to :) Już się nie mogę doczekać ogłoszenia dnia premiery. O wymagania się nie martwię nic :) Ruszy na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem wielkim fanem zarówno Heroes, jak i Disciples. Niestety V Heroesów nie podoba mi sie, jest jak dla mnie zbyt hmmm... komiksowa i bajkowa. Zostanę przy III. Natomiast z niecierpliwością czkema na Disciples. Oby nic na siłę nie udziwnili w gameplayu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domek, czy newsman składa podobną obietnicę co listonosz (coś w stylu "czy w dzień czy w nocy, pogodę czy niepogodę i w ciasnych kalesonach cośtamcośtam nie spoczę póki newsa nie napiszę") że nawet w święta piszesz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2006 o 18:02, dark master napisał:

Domek, czy newsman składa podobną obietnicę co listonosz (coś w stylu "czy w dzień czy w nocy,
pogodę czy niepogodę i w ciasnych kalesonach cośtamcośtam nie spoczę póki newsa nie napiszę")
że nawet w święta piszesz? ;)


Jakoś mnie tak wzięło. ;) W sumie to miałem o tym napisać od dwóch dni, ale ciiii, bo jeszcze usłyszą. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2006 o 18:18, gloody napisał:

A ja podziwiam. Mimo świąt zdobył się aby podzielic się dobrą nowiną :)


Bo jak się leniuchuje (czytaj gra się w WOW ;)) i nie dzieli się wieścią od razu to święta trzeba poświęcić. Prawda Domek? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2006 o 18:22, Daimon_Frey napisał:

Bo jak się leniuchuje (czytaj gra się w WOW ;)) i nie dzieli się wieścią od razu to święta
trzeba poświęcić. Prawda Domek? ;)


Hehehe... no coś w tym rodzaju. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować