Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Polacy odpalą Wiedźmina 2 dzień wcześniej, niż reszta świata!

469 postów w tym temacie

Dnia 15.04.2011 o 12:52, Isildur napisał:

Proszę nie rzucać bezpodstawnych oskarżeń. Kto Ciebie okłamał?


Czytaj ze zrozumieniem. W newsie napisane jest jak wół, że zamawiający EK będą mogli ją dostać nawet TYDZIEŃ przed premierą. Wysyłka, wedle oficjalnego info na stronie Sklepu Gram.pl jest 12 maja. Premiera gry - 17 maja. 17-12=5. A ile tydzień ma dni? 7. A 5 to jednak MNIEJ niż 7, nieprawdaż?

W związku z czym stwierdzenie, że KTOKOLWIEK będzie mógł dostać grę TYDZIEŃ przed premierą, z prostego rozumowania logicznego, ZAWSZE jest fałszywe. A fałszywe twierdzenie = kłamstwo.

Wniosek - Gram.pl OKŁAMAŁO graczy w newsie, który przytoczyłem.

Wybacz bardzo mozolny, punkt po punkcie opisany dowód, jednak skoro twierdzisz, że moje oskarżenie jest bezpodstawne, wykazuję jednoznacznie, że NIE JEST.

EDIT:

A by nie było nieporozumień, nawet, jeśli policzymy dni WŁĄCZNIE z samym 12-tym, to daje nam: 12, 13, 14, 15, 16, 17, czyli SZEŚĆ dni, co dalej jest mniej niż tydzień.

Ponadto, założyłem, że EK sama "zmaterializuje się" u odbiorcy, i będzie ją miał jeszcze tego samego dnia, co wysyłka - a nawet kurierzy zapewniają dostawę dnia NASTĘPNEGO. Więc i tak w wyliczeniach poszedłem Gram.pl na rękę.

Tak czy owak, stwierdzenie z newsa jest - nazwijmy rzecz po imieniu - KŁAMSTWEM.

A jeśli uważasz, że rzucam "bezpodstawne oskarżenia", to wykaż, w którym miejscu w moim toku myślowym popełniłem błąd. Lub przyznaj, że nie masz racji i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z matematycznego punktu widzenia nie możesz wliczać do tych dni 17-tego maja, gdyż gra ma DOTRZEĆ na tydzień przed premierą - czyli max przed premierą to 16 maja. Jakby nie liczyć: bzdura/kłamstwo/fail itp. powtarzany cały czas jak mantra, która może dziwnym trafem się sprawdzi - tylko pytanie nadal brzmi: jak chcą to osiągnąć wysyłając grę dopiero 12-tego maja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2011 o 13:19, Pajonk78 napisał:

Z matematycznego punktu widzenia nie możesz wliczać do tych dni 17-tego maja, gdyż gra
ma DOTRZEĆ na tydzień przed premierą - czyli max przed premierą to 16 maja.


Ja to wiem i Ty to wiesz, ale ok, w moich wyliczeniach poszedłem MAKSYMALNIE na rękę Gram.pl. I, jakby nie patrzeć, nawet w ten sposób gra dotrze do gracza max SZEŚĆ dni przed premierą, co i tak jest o jeden dzień za mało, by pisać, że TYDZIEŃ.

Jakkolwiek by więc nie patrzeć, w newsie było KŁAMSTWO. A skoro Isildur uważa, że rzucam BEZPODSTAWNE oskarżenia, to mu wyłożyłem czarno na białym, jak się sprawy mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt pozostaje faktem, że tylko jeden z Was ma rację: ja i Ty wiemy kto, a Isi... a ten, który jej nie ma mógłbym się do tego wreszcie przyznać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2011 o 13:25, Buachu napisał:

Ja tam czekam na oficjalne stanowisko grm.pl/cd projekt w tej sprawie...


To się możesz nie doczekać. Pamiętając poprzednie jaja z edycjami kolekcjonerskimi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Wam :) Jestem zbulwersowany tym, że miałem zrąbany dzień i zobaczyłem tego newsa. Zrobiłem mój Kalendarz Wiedźmina całkiem od NOWA wykreślając wszystkie cyfry od 157 do 32. Jestem wychowany cieszyć się tym co mam ;P Gram.pl to jest super strona i będzie super, Gram.pl NIE OKŁAMAŁO nas powiedzieli prawdę : Można zagrać przed innymi.

No jak już powiedziałem, że będę się cieszył z innych rzeczy:
Pogram w karty z babcią ( o ile nie będzie tam nagiej Triss ...)
Pogram z rodzeństwem z kościanego pokera ;P
Ustawie figurki na biurku.
Przeczytam ArtBook, Instrukcje Mapkę pooglądam.
CUD MIÓD :)
Tylko wiedzcie o tym, że dla mnie był to jednak wielki cios w serce Pozdro T_o_M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale ci narzekają i odwołują zamówienia preorderów, czy wy jesteście normalni i zdrowi na umyśle? Bo jak czytam komentarze to albo macie po 5-6 lat, albo stanęliście w rozwoju w tymże wieku. Co was zbawi te parę dni? Mi to wali kiedy będę miał i grę i kiedy w nią zagram. Ważne, że będę ją miał. A wy dzieci neo usiądźcie w kącie i zacznijcie ryczeć jak to CDP was okłamało i zrobiło w konia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2011 o 13:41, Karanthir666 napisał:

Przepraszam, ale ci narzekają i odwołują zamówienia preorderów, czy wy jesteście normalni
i zdrowi na umyśle? Bo jak czytam komentarze to albo macie po 5-6 lat, albo stanęliście
w rozwoju w tymże wieku. Co was zbawi te parę dni? Mi to wali kiedy będę miał i grę i
kiedy w nią zagram. Ważne, że będę ją miał. A wy dzieci neo usiądźcie w kącie i zacznijcie
ryczeć jak to CDP was okłamało i zrobiło w konia.

Tu chodzi o zasade, Sz.P. Dorosly. Skoro Ty lubisz, jak sie ciebie oklamuje i robi w konia, to prosze bardzo. Najwyrazniej innym to przeszkadza, dosc slusznie moim zdaniem. Skoro wydajesz pieniadze, bo sklep oferuje ci bonusy, a potem sie okazuje, ze te bonusy to klamstwo, nic z tym nie robisz? Gratuluje, poradzisz sobie w zyciu bez problemow. Jesli ci tak nie przeszkadza wydawanie pieniedzy na nic, to podasz mi numer swojego konta i pin? Chce tylko sprawdzic, czy moge ci przelac pieniadze. W koncu jak cie oszukam, to nic nie zrobisz, prawda? Bo to wyraz zatrzymania sie w rozwoju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2011 o 13:26, Pajonk78 napisał:

Fakt pozostaje faktem, że tylko jeden z Was ma rację: ja i Ty wiemy kto, a Isi... a ten,
który jej nie ma mógłbym się do tego wreszcie przyznać. :D


W czym was gram.pl oszukało? Edycje Kolekcjonerską wysyłają przed Edycją premium, czyli będziecie mieli ją w domu wcześniej, w dodatku dla tych osób, które zamówiły EK na gram.pl zrobiono, że będą mogli zagrać dzień przed oficjalna premierą. Ja tutaj nie widzę by ktoś kogoś okłamywał. Poza tym narzekacze upatrzyli jedno stanowisko i się go trzymają w zaparte nie przyjmując innych argumentów poza swoimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2011 o 13:41, Karanthir666 napisał:

Przepraszam, ale ci narzekają i odwołują zamówienia preorderów, czy wy jesteście normalni
i zdrowi na umyśle? Bo jak czytam komentarze to albo macie po 5-6 lat, albo stanęliście
w rozwoju w tymże wieku.

Wiesz, jakie jest najważniejsze prawo rynku? Takie, że to konsument ma zawsze rację i to on zagłosuje swoim portfelem. Dlatego świętym prawem każdego klienta Gram.pl jest móc odwołać swojego preoredera, bądź to z kaprysu i chwilowego widzimisię, bądź też jako głos na NIE dla złych praktyk zaprezentowanych przez zainteresowane firmy w tej konkretnej sytuacji.

Dnia 15.04.2011 o 13:41, Karanthir666 napisał:

Co was zbawi te parę dni? Mi to wali kiedy będę miał i grę i
kiedy w nią zagram. Ważne, że będę ją miał. A wy dzieci neo usiądźcie w kącie i zacznijcie
ryczeć jak to CDP was okłamało i zrobiło w konia.

No właśnie innych też może nie obchodzić kiedy grę dostaną w łapska, dwa lata po premierze też może nie przeszkadzać, więc można preordera skasować :D A postawę dziecka neo prezentujesz raczej Ty, wyzywając innych od dzieci neo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2011 o 13:41, Karanthir666 napisał:

Przepraszam, ale ci narzekają i odwołują zamówienia preorderów, czy wy jesteście normalni
i zdrowi na umyśle? Bo jak czytam komentarze to albo macie po 5-6 lat, albo stanęliście
w rozwoju w tymże wieku. Co was zbawi te parę dni? Mi to wali kiedy będę miał i grę i
kiedy w nią zagram. Ważne, że będę ją miał. A wy dzieci neo usiądźcie w kącie i zacznijcie
ryczeć jak to CDP was okłamało i zrobiło w konia.


Wiesz, że ten post podchodzi pod obrażanie innych osób? Proszę się powstrzymać od takich postów, jeśli się nie zgadzasz z innymi to wyraź to w taki sposób by kogoś nie obrazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2011 o 13:46, Jamz napisał:

Tu chodzi o zasade, Sz.P. Dorosly. Skoro Ty lubisz, jak sie ciebie oklamuje i robi w
konia, to prosze bardzo. Najwyrazniej innym to przeszkadza, dosc slusznie moim zdaniem.
Skoro wydajesz pieniadze, bo sklep oferuje ci bonusy, a potem sie okazuje, ze te bonusy
to klamstwo, nic z tym nie robisz? Gratuluje, poradzisz sobie w zyciu bez problemow.
Jesli ci tak nie przeszkadza wydawanie pieniedzy na nic, to podasz mi numer swojego konta
i pin? Chce tylko sprawdzic, czy moge ci przelac pieniadze. W koncu jak cie oszukam,
to nic nie zrobisz, prawda? Bo to wyraz zatrzymania sie w rozwoju...

A więc tak. DRM? Nie jest uciążliwy. Mogę z nim żyć. Że można zagrać dzień przed premierą? Wisi mi to. Ja kupiłem grę dla akcesoriów, a nie po to żeby grać ileś tam dni przed premierą. Znasz jeszcze jakieś kłamstwa CDP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2011 o 13:48, Isildur napisał:

W czym was gram.pl oszukało? Edycje Kolekcjonerską wysyłają przed Edycją premium, czyli
będziecie mieli ją w domu wcześniej, w dodatku dla tych osób, które zamówiły EK na gram.pl
zrobiono, że będą mogli zagrać dzień przed oficjalna premierą. Ja tutaj nie widzę by
ktoś kogoś okłamywał. Poza tym narzekacze upatrzyli jedno stanowisko i się go trzymają
w zaparte nie przyjmując innych argumentów poza swoimi.


Twoje samozaparcie w omijaniu niewygodnych postów (patrz mój post nr 200) jest zaiste imponujące. W tymże poście jasno, klarownie i dokładnie opisałem, w którym miejscu i jak Gram.pl oszukało. Oczywiście, w swojej odpowiedzi ten aspekt skrzętnie pominąłeś.

Wybacz, ale takie udawanie, że problemu nie ma i ciągłe pójście w zaparte jest... dobra, sam sobie dopisz, jakie.

EDIT:

A jakie masz kontrargumenty? Bo jak na razie ciągle słyszę tylko: "Eee tam, to nie problem!". Ciekaw też jestem, jak macie zamiar dotrzymać słowa, by chociaż JEDEN użytkownik dostał grę tak, jak piszecie w newsie - TYDZIEŃ przed premierą, skoro termin wysyłki jest na SZEŚĆ dni przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego ale ja nie mam obowiązku Tobie odpisywać na każdy post, zwłaszcza że nie przyjmujesz czyjegoś zdania które jest inne od twojego własnego.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2011 o 13:48, Isildur napisał:

> Fakt pozostaje faktem, że tylko jeden z Was ma rację: ja i Ty wiemy kto, a Isi...
a ten,
> który jej nie ma mógłbym się do tego wreszcie przyznać. :D

W czym was gram.pl oszukało? Edycje Kolekcjonerską wysyłają przed Edycją premium, czyli
będziecie mieli ją w domu wcześniej, w dodatku dla tych osób, które zamówiły EK na gram.pl
zrobiono, że będą mogli zagrać dzień przed oficjalna premierą. Ja tutaj nie widzę by
ktoś kogoś okłamywał. Poza tym narzekacze upatrzyli jedno stanowisko i się go trzymają
w zaparte nie przyjmując innych argumentów poza swoimi.

Tak jak Ty sie trzymasz swojego, broniac gram.pl, ktore ewidentnie dalo ciala. Obiecano ROZGRYWKE na TYDZIEN przed premiera (juz w niektorych miejscach ninja edit zmieniony na dostawe GRY, co i tak jest fizycznie niemozliwe). O to sie caly czas rozchodzi,o mozliwosc GRANIA TYDZIEN wczesniej od innych i to wlasnie do Ciebie nie dociera. Jasne, dostane gre wczesniej i popatrze sobie, jak zbiera kurz przez te kilka dni? Super oferta, serio, wiecej takich. A granie az caly DZIEN przed innymi? Tez mi powod do radosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2011 o 13:51, Isildur napisał:

Wiesz, że ten post podchodzi pod obrażanie innych osób? Proszę się powstrzymać od takich
postów, jeśli się nie zgadzasz z innymi to wyraź to w taki sposób by kogoś nie obrazić.

Sorki, ale 90% wszystkich komentarzy to nic innego jak narzekanie, że CDP i gram.pl bezczelnie okłamali graczy. Że to niby mieli zagrać tydzień przed premierą, że nie będzie DRM itp. Zaledwie kilku osobom to nie przeszkadza. Cud, że w ogóle jako naród istniejemy. Tylko narzekać potrafimy, nic więcej. A jak ktoś coś źle przeczyta i źle zrozumie to już nie ma zmiłuj. Zmieszać wszystko i wszystkich z błotem. Typowa polska mentalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2011 o 13:54, Isildur napisał:

Kolego ale ja nie mam obowiązku Tobie odpisywać na każdy post, zwłaszcza że nie przyjmujesz
czyjegoś zdania które jest inne od twojego własnego.


To nie jest moje ZDANIE, tylko przedstawienie FAKTÓW. Celowo w tym poście nie odwoływałem się do moich osobistych odczuć. Napisałem jasno - w newsie piszecie, że niektórzy dostaną grę nawet TYDZIEŃ przed premiera, podczas gdy od momentu wysyłki do premiery jest tylko SZEŚĆ dni - co oznacza, że nie możecie spełnić tej obietnicy. Ergo - kłamiecie.

Oczywiście, że nie musisz odpisywać. Ale jeśli już odpisujesz, i pytasz, gdzie niby kłamiecie, pomimo, że post wcześniej wykazałem, gdzie i jak, to albo nie czytasz ze zrozumieniem, albo celowo omijasz temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2011 o 13:52, Karanthir666 napisał:

A więc tak. DRM? Nie jest uciążliwy. Mogę z nim żyć. Że można zagrać dzień przed premierą?
Wisi mi to. Ja kupiłem grę dla akcesoriów, a nie po to żeby grać ileś tam dni przed premierą.
Znasz jeszcze jakieś kłamstwa CDP?


A Tobie potrzeba czegos wiecej, zeby stracic zaufanie do firmy? Masz ustawiony limit klamstw, po ktorym przestaniesz ufac bezgranicznie w kazdy slowo? To milo, tez bym chcial byc tak ufny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować