Zaloguj się, aby obserwować  
olcia13

Jaka jest wasym zdaniem najgłupsza gra?

704 postów w tym temacie

Dnia 15.05.2006 o 14:19, tomeksmy01 napisał:

moim zdaniem już głubszego tematu nie mogło być
1.wszystkie simsy


Co Ci sie w simsach niby nie podoba??! To najlepsza gra moich młodych lat :D. Zagrywałem sie w to całymi dniami :)). Tworzenie "siebie" jest bardzo ciekawe i przyjemne. Chyba, że mówisz o Sims 2, to sie zgodze bo ona już nie wciąga tak jak jedynka ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2006 o 22:41, explotion napisał:

Nie jestem nawet homoseksualista... :D
Ale SIMSY lubię... :D

Ale Simsy są beznadziejnie nudne (tak samo jak życie tylko że w prawdziym życiu zdażają sie jakieś zwroty akcji a w Simsach nigdy :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2006 o 10:26, PAPISHON napisał:

> Nie jestem nawet homoseksualista... :D
> Ale SIMSY lubię... :D
Ale Simsy są beznadziejnie nudne (tak samo jak życie tylko że w prawdziym życiu zdażają sie
jakieś zwroty akcji a w Simsach nigdy :P )

Nie mowie ze lubei simsy bo nie lubie :D ale jeśli twierdzisz ze masz nudne żeycie to tylko i wyłącznie twoja wina jeśli chcesz zycie moze byc ciekawe i wciagajace jak niejedna gra komputerowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najgorsza gra... hmmm :) ogólnie rzecz biorąc dzielę gry na hity, bardzo dobre, przeciętne i badziew. Nie przypominam sobie żeby jakakolwiek gra zasługiwała na wymyślenie nowego negatywnego tytułu, chociaż taka Tibia :D :D (nie mówiliście że musi być gra CDP ani płatna)

a tak na serio tegoroczną nagrodę na najgorszą grę w moim mniemaniu otrzymuje [chwila napięcia] seria The Sims ! [rozległy się brawa ;)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem tekstowa Barsawia jest głupia.Co to wogóle za "gra" musisz tylko pisać i czytać.Simsy też są beznadziejne, nie wiem jak można w nie grać na dłuższą metę, ja przy tej grze po 3 dniach wymiękłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miliony graczy by mnie za to zlinczowało, ale cóż... Najdebilniejsza gra w jaką grałem to Diablo II. Później Nitro Family, Postal 2, Serious Sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2006 o 18:18, Piter Fersin napisał:

> > Nie jestem nawet homoseksualista... :D
> > Ale SIMSY lubię... :D
> Ale Simsy są beznadziejnie nudne (tak samo jak życie tylko że w prawdziym życiu zdażają
sie
> jakieś zwroty akcji a w Simsach nigdy :P )
Nie mowie ze lubei simsy bo nie lubie :D ale jeśli twierdzisz ze masz nudne żeycie to tylko
i wyłącznie twoja wina jeśli chcesz zycie moze byc ciekawe i wciagajace jak niejedna gra komputerowa
:D

Hmmm...czy ja mówiłem mo miim życiu ??:/ Ja mam ciekawe życie (np dostałem wyroznienie najwieszkego szydercy w szkole :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim prywatnym rankingu na najglupsza gre bezapelacyjnie pierwsze miejsce zdobywaja ex equo wszystkie menedżery pilkarskie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno miałam okazję zagrać w grę, pt. Kajko i Kokosz Szkoła Latania , głupie, głupie i jeszcze raz głupie, może to dlateko że wyrosłam z takich gier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 13:58, olcia13 napisał:

Niedawno miałam okazję zagrać w grę, pt. Kajko i Kokosz Szkoła Latania , głupie, głupie i
jeszcze raz głupie, może to dlateko że wyrosłam z takich gier?



Dlaczego głupie?? Jak byłem u kolegi to w to grałem :D:D. Całkiem przyjemna i rozwijająca gra :D:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 14:00, graczomaniak napisał:

> Niedawno miałam okazję zagrać w grę, pt. Kajko i Kokosz Szkoła Latania , głupie, głupie
i
> jeszcze raz głupie, może to dlateko że wyrosłam z takich gier?


Dlaczego głupie?? Jak byłem u kolegi to w to grałem :D:D. Całkiem przyjemna i rozwijająca gra
:D:D.

Jak dla mnie trochę bez sensu, biegasz gościem, zabijasz jakieś stworki, zbierasz monety i tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ha to wiesz quaki nie maja nawet monet tylko biegasz i zabijasz stworki... :>

a serio (wsumie to wyzej bylo serio tez:P) to nie lubie praktycznie wszystkiego co dzisiaj sie pojawia... Gothic wszystkie, Obliviony i inne glupie Morrowindy, Quak tro tylko jedynka byla dobra dwojka ujdzie a trojka szajs... czworka tez nie lepsza =P a wiec klasyka rzadzi =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 14:09, mefjak napisał:

ha to wiesz quaki nie maja nawet monet tylko biegasz i zabijasz stworki... :>

a serio (wsumie to wyzej bylo serio tez:P) to nie lubie praktycznie wszystkiego co dzisiaj
sie pojawia... Gothic wszystkie, Obliviony i inne glupie Morrowindy, Quak tro tylko jedynka
byla dobra dwojka ujdzie a trojka szajs... czworka tez nie lepsza =P a wiec klasyka rzadzi
=)

Pozwól e zabije cie smiechem hahahahahahahaha Oblivion słaby chyba dlatego że na twoim sprzecie nie pojdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 14:18, PAPISHON napisał:

Pozwól e zabije cie smiechem hahahahahahahaha Oblivion słaby chyba dlatego że na twoim sprzecie
nie pojdzie :P


to prawda nie pojdzie - a nawet jakby poszedl i tak bym nie kupil... pozatym ze beznadziejne intro gdzie pan ''zagina'' zbroje plytowa i jak zobaczylem to z krzesla op malo nie spadlem... w kazdym razie mozesz sie smiac ale naprawde mnie ta gra nie kreci i nie bedzie... wole przygodowki, logiczne i rpg ale jakies normalne tyu Fallout bo po tejze grze nic juz pozadnego w rpg nie bylo... no a oblivion... kolejne idz i walcz z potworkami a nuz przezyjesz =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2006 o 18:38, balduran2 napisał:

Moim zdaniem tekstowa Barsawia jest głupia.Co to wogóle za "gra" musisz tylko pisać i czytać.Simsy
też są beznadziejne, nie wiem jak można w nie grać na dłuższą metę, ja przy tej grze po 3 dniach
wymiękłem.


Gereralnie twierdzisz, że wszystkie MUDy są głupie? No... To zależy od punktu widzenia. Mnie MUDy wciągnęły na dłuuugie tygodnie... I mając do wyboru np. WoWa albo jakąś inną gierkę online wybierałem MUDa (nie Barsawię, a Arkadię). To czy gra jest głupia/fajna jest bardzo subiektywne... I nie da się tego obiektywnie stwierdzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak mozna twierdzić że morrowind albo obilivion jest głupi rozumiem ze jak ktoś nie umie w ogole grać w RPG to moze uznać go za głupią grę,przynajmniej spruboj sie nauczyć w niego grać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować