Zaloguj się, aby obserwować  
olcia13

Jaka jest wasym zdaniem najgłupsza gra?

704 postów w tym temacie

Dnia 23.05.2006 o 16:33, Maxtreme napisał:

jak mozna twierdzić że morrowind albo obilivion jest głupi rozumiem ze jak ktoś nie umie w
ogole grać w RPG to moze uznać go za głupią grę,przynajmniej spruboj sie nauczyć w niego grać

Twierdzisz, że nie umiem grać w RPG, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 16:33, Maxtreme napisał:

jak mozna twierdzić że morrowind albo obilivion jest głupi rozumiem ze jak ktoś nie umie w
ogole grać w RPG to moze uznać go za głupią grę,przynajmniej spruboj sie nauczyć w niego grać

Każdy ma prawo o swojej opinii, wszak po to jest top forum, byśmy się wymieniami zdaniami, tobie się podoba Morrowind - ok, jej się nie podoba - też ok. Moim ulubionym gatunkiem gier są właśnie RPG-i, a Morrowind mi się też nie podoba. Nie mówię, że jest głupi, ale całkowicie mnie odpycha ta gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh Morek jest głupi podwzględem wykonania po 25-27 lv nie ma co robic, jest jeden godny przeciwnik (Vivek) którego jak na złośc nie możesz zabic bo się fabuła sypnie. Zresztą każdy chyba widział jak typ przeszedł Morka w czasie 7-15min. Bugerfall był fajniejszy i większy. A co do Obliviona nie wypowiadam się bo nie grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 16:33, Maxtreme napisał:

jak mozna twierdzić że morrowind albo obilivion jest głupi rozumiem ze jak ktoś nie umie w
ogole grać w RPG to moze uznać go za głupią grę,przynajmniej spruboj sie nauczyć w niego grać


Muhahaha. Uhahałem się. Ja sądze, że Morrowind jest głupi! Coś mi zrobisz? A i jeszcze. Umiem grać w RPG-i. 250 godzin w GW, BG2 zaliczony na normalu, ID2 też, D2 też, Gothic też, Gothic II też, DSII też. Ekhem, sądze że każdy ma prawo uznawać jakąs gre za głupią bez konsekwencji. Tak samo sądze, że Medale są głupe, a zaliczyłem je oraz CoD-y. HoMM jest głupie (grałem tylko w demko) a zaliczyłem wszystkie poprzednie części. Warhammer jest głupi, a zaliczyłem warcrafty, panzersy, SC, Preatorians. Wymieniać dalej? Czyli to, że ktoś uznaje jakąsgre za głupią jest to SUBIEKTYWNE. To moje zdanie. I nie atakujcie mnie za to jakie gry uważam za głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


A teraz przesłuchanie, czy wszystkie gry to oryginały, czy moze znajdzie się tam pirat!? Cha, cha. A teraz koniec żartów, Morrowind jest dobrą grą dla mnie. A głupią to postale itp. To nie jest temat: "Jakie gry przeszedł Arar" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>To nie jest temat: "Jakie gry przeszedł Arar" :-)
Arar miał raczej na myśli, że ma prawo do własnej opinii i nikt nie może go krytykować za jego gusta i upodobania. Popieram ten tok myslenia. Na pewno się nie przechwalał ilością "zaliczonych" gier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 19:20, Wasizi napisał:


A teraz przesłuchanie, czy wszystkie gry to oryginały, czy moze znajdzie się tam pirat!? Cha,
cha. A teraz koniec żartów, Morrowind jest dobrą grą dla mnie. A głupią to postale itp. To
nie jest temat: "Jakie gry przeszedł Arar" :-)


Po pierwsze. Same oryginały. Części już nie mam. Co ciekawe gdzieś mam oryginał Morrka, sam nie wiem po co.
Po drugie. Owszem nie jest to temat "jakie gry przeszedłem" ale chciałem skrytykować takie stanowisko prezentowane przez Maxtreme. A krytyke trzeba uzasadnić, krytyke bez uzasadnienia można sobie wsadzić w ... no nieważne gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, zauważyłem patrząc na wszystkie posty, która miały powiązania. Chyba mi wybaczy. A już nie chciałem pisać nastepnego posta :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Pierwsza Fala PL , totalne dno, ni to RPG ni strategia. Po pierwszych 5 minutach chciałam zwymiotować na monitor i przy okazji zatłuc go młotkiem :p W dodatku była ona w CD-Action :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 18:59, T4KEDA napisał:

The Sims! WSZYSTKIE wraz z mutacjami typu Single.


Bardzo rozsądne stwierdzenie, to gra dla gospodyń w przerwach między odlewaniem ziemniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mowie po prostu ze jak ktos nie umie lub nie lubi grac w ten gatunek RPG to nie mosi skomentować go ze jest głupi,a jak ja bym skomentował ze twoj ulubiony tytuł jest głupi?Właściwie rzecz biorąc to żadna gra nie jest głupia tylko lepiej lub gorzej zrobiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Która jest najgłupsza lub najgupsza to trudno powiedzieć, ale na pewno w czołówce plasuje się Postal we wszystkich odsłonach z dodatkiem do dwójki na czele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kalonline poniewarz gram ponad pol roku i teraz niedawno wyskoczyl jakis error i nazwalem ta gre njagorsza na swiecie i najglupsza bo nie moglem w nia grac a teraz nagle sie da i znowu sie ciesze jak g;lupi ze moge pograc sobie w super gierke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować