Zaloguj się, aby obserwować  
olcia13

Jaka jest wasym zdaniem najgłupsza gra?

704 postów w tym temacie

Dnia 27.05.2006 o 14:35, Isar napisał:

No macie racje The Sims to takie głupie jest... :P

Czy ja wiem, może i jest trochę głupię, ale była to przynajmniej gra oryginalna. A teraz: gdzie masz coś oryginalnego? Ostatnie hity: Oblivion - poprawiony Morrowind, AoE3 - zwykła strategia, Heroes V - ulepszona trójka w 3D, Tomb Raider Legend - taki nowoczesny Prince of Persia. Nadchodzą: Titan Quest (taki Diablo), Ghotic 3 (taki erpeg). Wszystkie nowe gry są ulepszonymi wersjami gier starszych. Czepiacie się simów - ale to nie ich powinniście się czepiać. Powinniście się czepiać gier takich jak Partners czy Singles - bo to one są podróbkami.

Jednocześnie oznajmiam, że choć Simami dysponuję, to ich nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 17:35, lampak napisał:

> No macie racje The Sims to takie głupie jest... :P
Czy ja wiem, może i jest trochę głupię, ale była to przynajmniej gra oryginalna. A teraz: gdzie
masz coś oryginalnego? Ostatnie hity: Oblivion - poprawiony Morrowind, AoE3 - zwykła strategia,
Heroes V - ulepszona trójka w 3D, Tomb Raider Legend - taki nowoczesny Prince of Persia. Nadchodzą:
Titan Quest (taki Diablo), Ghotic 3 (taki erpeg). Wszystkie nowe gry są ulepszonymi wersjami
gier starszych. Czepiacie się simów - ale to nie ich powinniście się czepiać. Powinniście się
czepiać gier takich jak Partners czy Singles - bo to one są podróbkami.

Jednocześnie oznajmiam, że choć Simami dysponuję, to ich nie lubię.

Z tym się zgodze nowe gry są ulepszonymi wersjami starszych gier. Ale co do Simsów, to to jest po prostu głupie i bez sensu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2006 o 10:48, olcia13 napisał:

Ja miałam okazję zagrać soie w demo gry Call of coś tam; Mroczne zakątki świata. Powiem krótko:
dno!

No to co mam powiedzieć o Manhattan Chase? Przepaść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No gra piękna nie jest, ale nie na tym powinniśmy się skupiać przy ostatecznym werdykcie. Wiesz... kiedyś gry złożone były z kilkunastu kolorów i ludzie się zachwycali nimi, do dziś się zachwycają (np. Tetris ;)). Moim zdaniem głupawą grą jest seria The Sims, a wygląda nawet ładnie :)

PS Nie gram w Tibię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Simsy - gra dla rozpieszonych dzieci, które nic o życiu nie wiedzą.
Postal 2 - denny pomysł poganiany przez niedoróbki kto to wydał wogóle :/
Wszystkie nowe gry(prawie wszystkie) - stare zeschniete kotlety na które nałożona jest nowa panierka, są tak niestrawne że powodują konwulsję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2006 o 17:53, Lumbago napisał:

Simsy - gra dla rozpieszonych dzieci, które nic o życiu nie wiedzą.
Postal 2 - denny pomysł poganiany przez niedoróbki kto to wydał wogóle :/
Wszystkie nowe gry(prawie wszystkie) - stare zeschniete kotlety na które nałożona jest nowa
panierka, są tak niestrawne że powodują konwulsję.

No postal 2 tak coś idzie co chwiole to si e ciagle zapisuje. :/

A Simsy 2 drogie i nudne ble....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polanie 2.
Nie wiem jakim cudem ta "Gra" dostała tak wysoką ocenę w CDA "Gra jest lepsza od Warcraft III" mówili ;d...

Może i pare ciekawych pomysłów gierka ma, jednak engine (Earth 2150 z nowymi teksturami) oraz "Grywalność"... Grr =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2006 o 17:57, KrisK91 napisał:

Polanie 2.
Nie wiem jakim cudem ta "Gra" dostała tak wysoką ocenę w CDA "Gra jest lepsza od Warcraft III"
mówili ;d...

Może i pare ciekawych pomysłów gierka ma, jednak engine (Earth 2150 z nowymi teksturami) oraz
"Grywalność"... Grr =P

czemu polanie 2 fajne ma podobnmą grafe do W3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja za najdurniejsza gre uwarzam Postala 2 tak durnej smetnej i badziewnej a najciekawsze jest to ze niektóży kumpel uwarza postala 2 za gre idealną i wspaniałą i sadzi ze jest lepszy od Cod i FarCry
niewiem co o nim mówic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno WoW (strasznie mi sie nie podoba, nudne, grafika srednia raczej i drogie, zaluje pieniedzy na to wydanych... i podziwiam tych co płaca i grają, nadejdzie czas ze zaplacą i zapłaczą) i z pewnoscia The Sims wszystkie czesci i wszystko co z tym zwiazane. Jakby problemy codziennego zycia to bylo malo, to jeszcze trzeba gry o tym tworzyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2006 o 20:17, Błoniak napisał:

maluch racer

o tak głupia i bezsensowana gra w ktorej kierowanie jest dendne i nawet maluch skręca jak niewiadomo co

Zapomniałem dodac Heroes IV głupia muzyka i troche niedorobiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rajd na berlin, wszystkie Maluch Racery i podobne...eeee, nie będę dalej wymieniać bo mnie zasępienie ogarnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować