Zaloguj się, aby obserwować  
olcia13

Jaka jest wasym zdaniem najgłupsza gra?

704 postów w tym temacie

Teraz mogę się przyznać... Dla mnie głupią grą były... Sims i dodatki, takiej głupoty jeszcze nie widziałem, zupełnie nie rozumiem ich sukcesu, ludzie nie mają już dość swoich problemów??? Może Spore poprawi moje złe mniemanie o Willu Wrightcie (twórcy tych wszystkich gier z "Sim" w tytule) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 13:26, slawek 03 napisał:

Toca race driver (wszystkie części za kiepskie prowadzenie Formuły 1)

No i za mało urozmaicone trasy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ToCA RAce Driver ma świenty model fizyczny aut :/
Jeżeli nie wiesz jak się prowadzi prawdziwą formułę to twoja sprawa, widać że Ty wogołe w gry tego typu grać nie umiesz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszce jeden post.
Trasy w ToCA Race Driver są prawdziwymi trasami które istnieją sobie gdzieś na ziemi :P Więc żeby było realistycznie trzeba było je odwzoroować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ogólnie seria Toca Race Driver mi się bardzo podobała, te mało urozmaicone trasy były właściwie jedyną wadą tej gry. Model fizyczny pojazdów był super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 13:30, PAPISHON napisał:

Jeszce jeden post.
Trasy w ToCA Race Driver są prawdziwymi trasami które istnieją sobie gdzieś na ziemi :P Więc
żeby było realistycznie trzeba było je odwzoroować.

Nie wiedziałam :D Ale lubię serie Toca (patrz post wcześniej :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A widisz to teraz jesteś o jedną rzecz mądrzejsza :D Ja tam w wszystkie wersje ToCa Race Driver grałem i gra bardzo mi się podoba :) Jeżeli miał bym dawać kolejną najgłubszą grę postawił bym na VRally 3 na pc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na miano najgłupszej gry, z tego co słyszałem, zasługuje chyba Postal..
Natomiast ciężko mi jest coś powiedzieć na temat najgłupszej gry w którą grałem osobiście. Być może instynktownie omijam takie gry z daleka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja całą gre przeszłewm pare razy i nie miałem problemów a grałem na pro-simulation. Widać że grać nie umiesz w takie gry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 13:24, PAPISHON napisał:

A SimCity Ci się nie podobało ?? Przecierz to ten sam koleś co Simsy zrobił :D Mi tam Simcity
się bardzo podbało :D


SimCity było fajne (choć nigdy nie udało mi się niezbankrutować) ale SimAnt i SimEarth było głupie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NFS Underground jest grą typu arcade więc wysilać nie trzeba się żeby to wygrać a Xpand Rally jest taki o :P
Trzemu nie napisałeś że Richard Burns Rally jest głupią grą, przecierz w tą grę opiero trudno się jeździ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 13:48, Kóń napisał:

Według mnie to najgłupszą grą jest Rajd na Berlin bo nie możesz chodzić tylko jestes ciągle
w jednym miejscu.


Moim zdaniem na tym polegał urok (jeśli w ogóle taki był) tej gry... Poza tym w Rajd na Berlin: oblężenie jeż można było chodzić i to całkiem fajnie... Rajd na Berlin: Oddziały Specjalne był już całkiem FPS-em...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować