Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sniper: Ghost Warrior na PlayStation 3 pobił Europę!

32 postów w tym temacie

a nie "podbił" :D? miło słyszeć.... może się w takim razie skuszę i kupię :D już powinien na xboxa być całkiem tani :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże nie wiem czemu ale jestem uczulony na CI..
Cieszą się , że sprzedają dobrze grę która jest..

http://www.gamerankings.com/xbox360/991134-sniper-ghost-warrior/index.html

Żałosna.. gdyby nie cena to nikt by tego nie kupił.
Powinni robić gre tak długo aż będzie dobra i cieszyć się z recek a nie ze sprzedaży casualowej..
Tym więcej takich baboli tym szybciej znikną z segmentu AAA i nikt nie będzie im ufał.
Tak samo atak na CDPROJEKT to mnie po prostu zdenerwował , boją się o inwestorów..
Gdyby robili coś dobrego to nie miało by to miejsca ale jest inaczej więc niech się z nimi pomału żegnają
jeżeli szybko się nie obudzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dajmy na to rzeczywiście jest lepszy na ps3 niż na x''a to jako posiadacz wersji na X''a wkurzyłbym się niemiłosiernie. Albo może to świadczyć o tym, że ludzie z PS3 nie mają w co grać więc łykają wszystko co się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem na PC, choć szczerze mówiąc gra z pierwszej ligi nie była. Niemniej gratulacje, fajnie, że polska gra osiąga sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 18:22, Czaroxxx napisał:

Jeśli dajmy na to rzeczywiście jest lepszy na ps3 niż na x''a to jako posiadacz wersji
na X''a wkurzyłbym się niemiłosiernie. Albo może to świadczyć o tym, że ludzie z PS3
nie mają w co grać więc łykają wszystko co się da.

To już standard że wersja która wychodzi ostatnia dostaje bonusy, w końcu mają więcej czasu na dodanie zawartości, a i klientom trzeba to oczekiwanie jakoś zrekompensować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 18:53, Koski napisał:

Wbijajcie na Kotaku - Masa informacji o Modern Warfare 3, łącznie ze Screenami!! :D

Szlak, podnieciłem się mega Twoją wiadomością , ale kotaku teraz zamula i nie mogę zobaczyć >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 19:19, Piotr13PL napisał:

> Wbijajcie na Kotaku - Masa informacji o Modern Warfare 3, łącznie ze Screenami!!
:D
Szlak, podnieciłem się mega Twoją wiadomością , ale kotaku teraz zamula i nie mogę zobaczyć
>.<


http://kotaku.com/5801353/modern-warfare-3-multiplayer-features-battles-in-brooklyn-clash-in-mogadishu/gallery/2

Screeny. Paskudne, co nie? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 19:39, Koski napisał:

> > Wbijajcie na Kotaku - Masa informacji o Modern Warfare 3, łącznie ze Screenami!!

> :D
> Szlak, podnieciłem się mega Twoją wiadomością , ale kotaku teraz zamula i nie mogę
zobaczyć
> >.<

http://kotaku.com/5801353/modern-warfare-3-multiplayer-features-battles-in-brooklyn-clash-in-mogadishu/gallery/2

Screeny. Paskudne, co nie? ;D


Tak jak poprzednie : P O ile akcja bedzie tak samo filmowa jak zawsze to jaram sie <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że sprzedał się w takiej ilości. Bo pewnie większość nabywców Snipera będzie teraz uciekać jak najdalej od polskich gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niemcy produkują symulatory farm, koparek, śmieciarek i sprzedają. Im nikt nie wytyka, że crap, każdy ma swoją niszę, a Sniper jakościowo jest dużo lepszy od tych niemieckich produkcji. Zauważcie, że budżet Sniper miał niski, a sprzedaż bije na głowę Bulletstorma. Kupili tego CyEngine, zobaczymy czy w dwójce poprawią jakość i jakie jeszcze produkcje zaserwuje City (bo skrobią ze 3 gry chyba w tej chwili). Ja tam się ciesze, że im się powodzi. Aby kraj rósł w siłę, a ludziom żyło się dostatniej! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie też to dziwi, grałem i po półgodziny operacja Wyjdź z gry>dodaj usuń programy i do diabła z tym gniotem. Gra tak nietrafiona, że poezja. Zaitsev, twoja ocena z recki jest i tak wygórowana :)

Liczę, że DI i SGW2 będą lepsze, oby nie popełnili tego błędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 21:30, karolekx23x napisał:

Jestem pewny ze Wiedźmin zostanie wydany na konsole bo wiadomo z czym to sie wiąże, ogromny
sukces gwarantowany.


Taaaa, jestem pewien że tak samo myśleli w Namco przy Enslaved, w Ubisoft przy RUSE czy Remedy przy Alan Wake. Jakoś sukcesów to te gry nie odniosły akurat. Nic nie jest gwarantowane, konsole to żadna magiczna maszyna spełniająca życzenia.

Interesujące jak zwykle jest mowa, że w Europie liczy się tylko rynek brytyjski, a tutaj nagle się okazuje, że szwedzki, duński, austriacki też są takie ważne. Skoro tak to dlaczego nie dostajemy regularnych wyników sprzedaży z tych krajów?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To strasznie obita musi być ta Europa.

Jestem ciekawy - jak wypada ta wersja porównując ją do tej z X-kloca. Lepsza grafika? Gorsza? Bardziej ścina?
Ja mimo różnic wybiorę tę na Xboxa za jakiś czas - na pewno będzie tańsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal sadze ze taki Alan Wake. lepiej by wypadł na PC niz na konsole, to zależy od gry.
Jedna gra bardziej przekona graczy konsolowych a inna graczy PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować