Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony wita nas z powrotem na PlayStation Network, zamiast bezużytecznym tortem częstuje darmowymi grami

38 postów w tym temacie

Robert Sawicki

Co powinno się robić po wygnaniu kogoś z domu? Zorganizować spektakularny program "Welcome Back" i liczyć na to, że wszyscy zapomną o problemie. Zważywszy na fakt, że Sony z pokorą rozdaje takie gry jak Little Big Planet, czy też inFamous, komuś może się tym razem poszczęścić.

Przeczytaj cały tekst "Sony wita nas z powrotem na PlayStation Network, zamiast bezużytecznym tortem częstuje darmowymi grami" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz tak się zastanawiam co jak ktoś miał kilka kont psnowych :) I ogólnie dosyć fajne tytuły dali, myślałem, że będą o wiele gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajny zestaw do wyboru, chociaż po cichu liczyłem na mocniejsze uderzenie :) Rozczarowałem się też, kiedy zdałem sobie sprawę, że omyłkowo odczytałem Dead Nation jako Mod Nation [Racers] :) Ale sprawdziłem gierkę na Gamespocie i wydaje się całkiem niezła. Do tego jeszcze Wipeot HD i będzie trochę darmowej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech,trzy z tych pięciu gier mam,ewentualnie zostaje mi ten " Dead Nation " ... szkoda bo liczyłem na mocniejsze tytuły - z mniejszych produkcji liczyłem na " Lara Croft and the Guardian of Light ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie w sumie najbardizej interesuje czy trzeba miec zarejestrowana konsole aby z tego skorzystac, bo PSP co prawda mam, ale wolalbym w ten sposob "nabyc" 2 gry na start ktore beda sobie czekaly, przypisane do mojego konta, az kupie PS3 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm, troche słabo jak na taką wpadkę, ale darowanemu koniowi... ja biorę infamous i lbp - wipeouta mam a reszta to nędza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gitarrrra... inFamous i Wipeout HD chociaż i DN dla pewności obczaję w neciku.

@Tooya_Husky, musisz mieć zarejestrowaną konsolę by pobrać owe gry na PS3, zatem pozostają ci te z PSP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oferta niczego sobie, zwłaszcza dla osób, które nie miały wcześniej do czynienia z w/w tytułami. Co najśmieszniejsze - wydwać się może, że "szczęściem w nieszczęściu" Sony robi całkiem przemyślaną kampanię marketingową. Mam na myśli inFamous oraz nadchodzącą kontynuację (nieSławny... nie wiem czemu, ale lokalizacja tytułów jakoś mnie nie przekonuje). Sądzę, że całkiem pokaźna ilość użytkowników sięgnie po ten właśnie tytuł, tym samym nabierając apetytu na część drugą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 01:41, Tooya_Husky napisał:

Mnie w sumie najbardizej interesuje czy trzeba miec zarejestrowana konsole aby z tego
skorzystac, bo PSP co prawda mam, ale wolalbym w ten sposob "nabyc" 2 gry na start ktore
beda sobie czekaly, przypisane do mojego konta, az kupie PS3 ;p


Ta oferta dotyczy wyłącznie kont założonych przed awarią usług Sony.

lis_23 > c''mon, od początku wiadome było, że w grę wchodzą wyłącznie produkcje od Sony, third party developerzy i tak dostali po tyłkach w następstwie tej sytuacji. Co jednak dla nas może mieć pozytywne skutki - spodziewam się sporych promocji na przestrzeni najbliższych kilku tygodni.

Co do samych gier: jestem usatysfakcjonowany. Dead Nation i Infamous, po które i tak zamierzałem sięgnąć gładko wylądują na dysku.

I czy tylko mnie kąciki warg powędrowały nieznacznie do góry na wieść o niemieckich "podmiankach"? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zastanawiałem się nad kupnem inFamous, ale jakoś ciężko mi było grać w demo ściągnięte z europejskiego PSN w wersji francuskiej....jeszcze Dead Nation brzmi również zachęcająco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po cichu liczyłem na jakąś dobrą grę multiplayerową której bardzo przydał by się boost w postaci dodatkowych graczy np. MAG albo Fat Princess. Ale i tak nie jest tragicznie. Wezmę Dead Nation i Wipeout - tylko tych dwóch gier nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ci co nie mieli kont, tez powinni sie cieszyć bo te gierki na allegro beda tanie jaka barszcz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lucky ? :D

W tej chwili mam tylko pierwsza czesc uncharteda wiec teoretycznie cieszy mnie wszystko...ale infamos?! caly czas myslalem ze dadza takie male arcadeowki jakies :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 04:51, Spayki napisał:


I czy tylko mnie kąciki warg powędrowały nieznacznie do góry na wieść o niemieckich "podmiankach"?
:D


Oj, nie tylko tobie. Ja to czytałem o 2 nad ranem to aż brat wpadł do mnie do pokoju by mnie uciszyć<tak głośno się śmiałem> :).

>
>Ta oferta dotyczy wyłącznie kont założonych przed awarią usług Sony.
>

Samo konto nic nie da, trzeba mieć także zarejestrowaną konsolę<jedną, drugą bądź obydwie> na PSN i to liczą się rejestracje przed awarią. Dopiero to daje możliwość pobrania owych gierek.

@DesMonD__PL PS Store ruszy na dniach, dopóki to nie nastanie, dopóty nikt sobie wybranych tytułów nie ściągnie.

Ja już ostatecznie wybiorę te gry których jeszcze nie miałem: inFamous i Wipeout HD/Fury<Przyuważcie, że Wipeout to dwie rzeczy: HD = podstawka, Fury = Dodatek :). Zatem dostajemy pełną grę z dodatkiem który to(wyczytałem w necie)jest równie obszerny co podstawka.>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować