Zaloguj się, aby obserwować  
Mercuror

Fallout 2 - temat ogólny

3223 postów w tym temacie

Witam. Mam mały problem. Mimo tego, że mam mapę bandytów, to moja postać i tak nie może znaleźć drugiego wejścia do ich bazy. Za każdym razem mogę przyjść tylko od strony klifu. Ładowanie mapy do Pipboya też nic nie dało. Przedzieranie się przez pułapki, radskorpiony i trudniejsza walka nie uśmiecha mi się zbytnio. Ktoś wie co jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 13:55, Vormulac napisał:

Gra automatycznie przydziela start od strony klifu. Musisz sobie ręcznie wybrać na mapce,
gdzie chcesz zaczynać.

Tylko na mapce nie pokazuje się "studnia". Do wyboru mam tylko "klif".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A użyłeś mapy w oknie ekwipunku? Wpierw trzeba ją oglądnąć by drugie wejście się pojawiło w pipboyu.

Innym sposobem na dodatkowe wejście do kryjówki jest posiadanie umiejętności sztuka przetrwania na wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 17:33, Vormulac napisał:

A użyłeś mapy w oknie ekwipunku? Wpierw trzeba ją oglądnąć by drugie wejście się pojawiło
w pipboyu.

Najpierw oglądam mapę, potem używam. Mimo tego dodatkowe wejście się nie ukazuje, a na mapce wyboru wejścia cały czas dostępne jest tylko od strony klifu.

Dnia 14.03.2009 o 17:33, Vormulac napisał:

Innym sposobem na dodatkowe wejście do kryjówki jest posiadanie umiejętności sztuka przetrwania
na wysokim poziomie.

Niestety nie mam zbyt dobrze rozwiniętej tej umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś może w Restoration Project? Podobało mi się to że wygląd członka drużyny (w miom przypadku Cassidy) zmienia się.
Gdzieś wyczytałem że jest pancerz dla supermutanta a więc dla Marcusa. Gdzie mógłbym taki znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 10:55, Spector 109948 napisał:

Grał ktoś może w Restoration Project? Podobało mi się to że wygląd członka drużyny (w
miom przypadku Cassidy) zmienia się.
Gdzieś wyczytałem że jest pancerz dla supermutanta a więc dla Marcusa. Gdzie mógłbym
taki znaleźć?


Odpowiedzi szukaj tutaj:

http://www.fallout3.net/ie_index_f2.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 10:55, Spector 109948 napisał:

Grał ktoś może w Restoration Project? Podobało mi się to że wygląd członka drużyny (w
miom przypadku Cassidy) zmienia się.
Gdzieś wyczytałem że jest pancerz dla supermutanta a więc dla Marcusa. Gdzie mógłbym
taki znaleźć?



Ja grałem, parę questów (najciekawszy (fabularnie) był chyba ten z siostrą Sulika) i kilka kosmetycznych zmian... Nic ciekawego a i zabugowane cholerstwo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 10:32, seraphe napisał:

Ja grałem, parę questów (najciekawszy (fabularnie) był chyba ten z siostrą Sulika) i
kilka kosmetycznych zmian... Nic ciekawego a i zabugowane cholerstwo :/


Ja gram od 10h i nie miałem buga, żadnego. Podasz jakieś przykładowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 18:05, Spector 109948 napisał:

> Ja grałem, parę questów (najciekawszy (fabularnie) był chyba ten z siostrą Sulika)
i
> kilka kosmetycznych zmian... Nic ciekawego a i zabugowane cholerstwo :/

Ja gram od 10h i nie miałem buga, żadnego. Podasz jakieś przykładowe?



W miasteczku na północy zabite schody, za którymi są ludzie powiązani z wątkami fabularnymi.

No i abstrahując - chociażby rozwiązanie ze studnią w jednej lokacji mnie wkurzyło (w sensie użycie przedmiotu, jakoś przyzwyczajony jestem do [Użyj na]).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja znam każdy (chyba) przedmiot z Fallouta, i nie spotkałem pancerza dla mutanta. Kiedyś jakoś Marcus skórzaną kurtkę założył, ale defense mu się nie zmienił, a po wczytaniu gry kurtka przepadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem obecnie w Radioaktywnych Jaskiniach i znalazłem windę. Żeby ją uruchomić muszę zająć się najpierw generatorem. Co muszę z nim zrobić? Naprawić, użyć komputera, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz użyć na generatorze umiejętności naprawy. Aby skorzystać z windy będziesz jeszcze musiał użyć na jej drzwiach wytrychu elektronicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 17:18, KubooPL napisał:

Jestem obecnie w Radioaktywnych Jaskiniach i znalazłem windę. Żeby ją uruchomić muszę
zająć się najpierw generatorem. Co muszę z nim zrobić? Naprawić, użyć komputera, czy
co?


"...Musisz użyć na generatorze umiejętności naprawy. Aby skorzystać z windy będziesz jeszcze musiał użyć na jej drzwiach wytrychu elektronicznego..." lub mieć bardzo wysoką cechę otwieranie wtedy obejdziesz się bez wytrycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 17:18, KubooPL napisał:

Jestem obecnie w Radioaktywnych Jaskiniach i znalazłem windę. Żeby ją uruchomić muszę
zająć się najpierw generatorem. Co muszę z nim zrobić? Naprawić, użyć komputera, czy
co?

To ja jeszcze dopiszę że ze względu na pewien bug nie może to być wytrych elektroniczny mk2 (musi być zwykły). No chyba że to poprawili w jakiejś łatce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 17:18, KubooPL napisał:

Jestem obecnie w Radioaktywnych Jaskiniach i znalazłem windę. Żeby ją uruchomić muszę
zająć się najpierw generatorem. Co muszę z nim zrobić? Naprawić, użyć komputera, czy
co?

jesli jestes kiepski w naprawianiu trzeba nieraz kilkunastokrotnie wybrac opcję napraw , kiedys sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2009 o 15:28, KubooPL napisał:

5% umiejętności naprawy nie zachęca do prób, ale pewnie jeszcze kilka razy spróbuję.

Fakt, 20% to takie "dobre minimum" no ale gra zawsze niesie różne niespodzianki więc np. 10% nie przekreśla szans na powodzenie z drugiej strony 70%- 80% też nie robi chojraka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko 70-80% w większości wypadków wystarcza. Tak w ogóle to dla wszystkich umiejętności (z wyjątkiem specjalizacji w broni) 130% to absolutny max i rozwijanie ich dalej nie ma sensu, w większości wypadków nawet dociągnięcie do 100% jest przesadą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować