Zaloguj się, aby obserwować  
Mercuror

Fallout 2 - temat ogólny

3223 postów w tym temacie

Dnia 04.12.2008 o 13:56, Jarzy napisał:

Mam jeszcze takie pytanko:co muszę zrobić,żeby moja ekipa nie ustawiała się w zwartej
formacji kiedy napotkam na losowego wroga na pustyni?Normalnie zawsze zaczynam w ciasnej
formacji.

Zawsze tak będzie, nie ma znaczenia czy ustawisz "trzymaj się blisko" czy "zwiększ dystans" albo podobnie ;-)
i tak zawsze wylądujecie w kupie i będziecie strzelać do siebie ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 13:56, Jarzy napisał:

/.../

Tak jak sodolis napisał zawsze w kupie będą, możesz naciskać A jak będziesz widział, że cie coś atakuje, wtedy powinieneś na 100% zacząć, niektórych kumpli możesz przesuwać nawet podczas walki, więc jak zaczniesz ty pierwszy a nie przeciwnik to możesz ich trochę poprzesuwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po skasowaniu wszystkich skorpionów w queście od Torra w Klamath,gdy wchodzę do miasta dostaję powiadomienie,że spitoliłem quest :( Nie bratałem się z Duntonami.Po zabiciu skorpionów dostałem info,że zbiłem wszystkie i gdy wchodzę na zielony teren w dolnym lewym rogu dostaje ww.powiadomienie.Instalowałem patch Kill AP.Co jest nie tak?Czyżby patch coś popsuł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 19:05, Blackhand napisał:

O ile dobrze pamiętam, to po wybiciu skorpionów trzeba jeszcze pogadać z Torrem (nie
można opuścić lokacji, w której wykonuje się questa).


Hehe ja zawsze przed questem okradam duntonów, potem na obok skorpionów znowu ich okradam, zabijam ich, znowu przeszukuje i mam kilka kastetow :P raz w nocy pare razy tez im poukradalem, warto bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Gadałem z nim.Powiedział mi,że jest wdzięczny itd. Potem wyszedłem z pastwiska i dostałem info,że zwaliłem quest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 20:42, Jarzy napisał:

/.../
Gadałem z nim.Powiedział mi,że jest wdzięczny itd. Potem wyszedłem z pastwiska i dostałem
info,że zwaliłem quest :(


To musi być bug w takim razie. W Falloucie czasem nawet patche nie pomagają ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 20:42, Jarzy napisał:

/.../
Gadałem z nim.Powiedział mi,że jest wdzięczny itd. Potem wyszedłem z pastwiska i dostałem
info,że zwaliłem quest :(


o ile się nie mylę to żeby zaliczyć q to musisz ubić tych 2 braci Duntonów (czy jak im tam) zanim ubijesz wszystkie radskorpiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadanie: Przypilnować braminów Torra
Od kogo: Torr (stoi na rogu)
Nagroda: 250 PD

Wykonanie: Rozmowa z Torrem jest bardzo ciekawa, jeżeli grasz postacią o niskim poziomie inteligencji. W innym przypadku... No cóż, pomóż Torrowi. Zabierze Cię do swoich braminów, a Twoim zadaniem będzie zabić skorpiony (na dole). Nic prostszego.

Zadanie: Przekonać Torra by oddał braminy (tylko jeśli nie wykonałeś poprzedniego)
Od kogo: Bracia Dunton (w jednym z domów w centrum)
Nagroda: 150 PD
Wykonanie: Pobij Torra lub porozmawiaj z nim i ostrzeż go. Kiedy ucieknie, porozmawiaj z Dantonami.

Zadanie: Uratować Torra
Od kogo: Ty sam
Nagroda: 250 PD
Wykonanie: Pomóż Torrowi i zrób krzywdę braciom Dunton. Po prostu obij ich.

Ja to ze trzy razy przechodziłem i nigdy nie było problemów...

edit. prawdopodobnie w miedzyczasie dostałeś zadanie ochrony Torra, a go nie wykonałeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Jakie mój bohater musi spełnić wymagania żeby okradać sklepikarzy w grze? Mam 40% w skillu kradzież zachodzę sklepikarza w trybie skradaj a on nic prawie nie ma, może coś robię zle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 18:38, Gumar napisał:

Witam
Jakie mój bohater musi spełnić wymagania żeby okradać sklepikarzy w grze? Mam 40%
w skillu kradzież zachodzę sklepikarza w trybie skradaj a on nic prawie nie ma, może
coś robię zle ?


Bo w sklepach jak w rzeczywistości większość towaru leży na półce a nie w kieszeni sklepikarza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 19:12, Nufiko napisał:

Bo w sklepach jak w rzeczywistości większość towaru leży na półce a nie w kieszeni sklepikarza
:P

Po dokładnym przejrzeniu półek w sklepie Tubbyego (Nora) stwierdziłem, że ten sklepikarz jednak wszystko w kieszeniach nosi jak zresztą wszyscy sklepikarze których napotkałem w początkowej fazie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo większości sklepikarzy nie da się ot tak okraść - gra zmusza Cię, abyś coś jednak pohandlował. Najczęściej w kieszeni handlarza zostaje kasa, którą zapłaciłeś za kupione przedmioty, ale nie zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 23:16, Telomo napisał:

A nie lepiej zamiast handlować tak cały czas iść upolować coś?

Upolować - w sensie pochodzić po mapie i ubijać bandytów? Tak, to dobry pomysł. Jednak nie wszystkie przedmioty da się w ten sposób zdobyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 21:03, Gumar napisał:

A od czego zależą te losowe spotkania na mapie świata? (jeśli od czegoś zależą w ogóle
:P)

Zapewne od szczęścia :) Chociaż zaznaczam, że mogę się mylić i każda postać ma takie same szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 21:03, Gumar napisał:

A od czego zależą te losowe spotkania na mapie świata? (jeśli od czegoś zależą w ogóle
:P)


Od umiejętności Sztuki Przetrwania, szczęścia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 21:03, Gumar napisał:

A od czego zależą te losowe spotkania na mapie świata? (jeśli od czegoś zależą w ogóle
:P)

jest też chyba od tego specjalny perk (odkrywca?) a może to w tactisie było....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 18:38, Gumar napisał:

Witam
Jakie mój bohater musi spełnić wymagania żeby okradać sklepikarzy w grze? Mam 40%
w skillu kradzież zachodzę sklepikarza w trybie skradaj a on nic prawie nie ma, może
coś robię zle ?

Najlepiej iść do Kryptopolis i tam okraść sklepikarza, który ma sporo przydatnego sprzętu m.in amunicję do karabinu myśliwskiego (czy jak się to nazywało:D). Później lecisz na San Francisco i okradasz ochroniarzy przed sklepem (choć nie jest to łatwe) no i poza tym można jeszcze i iść do New Reno i spróbować okraść tamtejszego sklepikarza, co też łatwe nie jest:/ A upolować można sporo np jeźdźców koło Vault City czy wszystkie rodziny w Nowym Reno (ale to najlepiej zrobić później jak już wykonasz dla nich zadania). Miłej gry. Hmm może sam zainstaluje F2 i znowu zagram?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować