Zaloguj się, aby obserwować  
Mercuror

Fallout 2 - temat ogólny

3223 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2008 o 15:14, Dexter McAaron napisał:

Dysk optymalizacyjny
dostajesz zaś od Festusa, który szlaja się gdzieś po elektrowni. O nim mówi McClure.
Słowem, biegnij once more time do ghouli ^^'' i chyba powinno być w porządku.


Właśnie teraz tak zrobiłem... szukałem technika, a jest nim Festus wlasnie:) wiec juz wsio w porzadku. Dzieki wielkie za pomoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 00:29, Selv napisał:

Bo korzystając z poradnika mimowolnie natrafiasz na spoilery - proste.

A widziałeś w ogóle kiedyś profesjonalny poradnik? Np od Wiedzmina? Gdy tylko ma pojawić się jakiś spoiler gracz jest o tym informowany i może ten kawałek ominąć. Proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nawet taki w domu tylko co z tego skoro to nie jest poradnik `z sieci?`
"Widziałeś kiedyś poradniki z sieci?" ;))

Poza tym, nie każdy czyta słowo po słowie bo ja na przykład wzrokiem ogarniam większą część strony i co wtedy? Aby coś znaleźć muszę poprzeglądać zawartość i nie raz czy nie dwa w oko wpadnie rozwiązanie tego czy tamtego a to też psuje zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak lepiej siedzieć i czekać aż ktoś raczy pomóc. Poradnik do wiedźmina jest dostępny na stronie głównej tejże gry, czyli "jest w sieci". Poza tym nie każdy czyta od razu całą stronę tak jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem do czego pijesz, bo przecież po to jest forum.
Jak ktoś nie pomoże to chyba problem tego który się pytał a nie tych co `mieli by odpowiedzieć` chociaż łatwo zauważyć to, że ludzie bardzo lubią odpowiadać na takie pytania.

Nie trzeba czytać całej strony aby zauważyć słowo spoiler i dwa wiersze pod nim jego treść - jednocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forum jest po to aby dzielić się swoimi opiniami i wrażeniami o grze. A nie pomyślałeś o tym że inni gracze którzy jeszcze nie doszli do tego fragmentu gry który jest opisywany na forum mogą stracić przyjemność płynącą z rozwiązywania zagadek, czytając gotowe rozwiązanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja wychodzę z założenia ze bez sensu jest czytać cały temat na bieżąco jeśli się gry nie przeszło.
Chyba zresztą nie tylko ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wtrącę się do Waszej małej dyskusji:

Zapominasz o jednym fancie. A co będzie, jeśli ktoś sprawdził już poradnik albo nawet idzie dokładnie wg niego, a i tak się zatnie? Hęę? ^^'' A właśnie taka sytuacja się przydarzyła mocie powyżej, więc Twoja uwaga jest z deczka nietrafiona.

Zresztą, poza tym... nie do końca zgodzę się z Twoją opinią. Te topici o konkretnych grach są z gatunku "wszystko o", czyli, jak to ująłeś "dzielenie się opiniami i wrażeniami" z gry (przepraszam, nie mogłem się powstrzymać by poprawić) ale także porady techniczne ("Nie mogę uruchomić F2 na Viscie, what shall I do?!!oneone1!!") oraz porady n/t fabuły, jeśli np. ktoś ma jakieś specjalne potrzeby ("Gdzie można znaleźć Bozara?"). Więc... IMHO wszystko było na miejscu :) Howgh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 13:43, The Lurker napisał:

Mam głupi problem - jak można wyrzucać przedmioty z ekwipunku? Mam kilka śmieci, których
nie chcę składować...

PPM aż wskaźnik zmieni się w strzałkę, najeżdżasz na przedmiot i przytrzymujesz LPM, z mini-menu, które się pojawiło wybierasz dłoń skierowaną wewnętrzną stroną w dół i voila! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 14:43, Telomo napisał:

Igor: ja tu widze tylko twoje odpowiedzi O.o

Że co? To mój pierwszy post w tym temacie od miesiąca...

Dnia 23.11.2008 o 14:43, Telomo napisał:

A tak w ogole: nie wiem czemu, ale wole Fallouta 1 niz 2. Ma to "cos"

Ja zawsze uważałem Fallouta 2 za o niebo lepszego niż poprzednia część. Zdanie zmieniłem kiedy zagrałem od początku do końca w pierwszego Fallouta. Teraz stawiam sobie te dwie części na równi, bo każda z nich ma coś czego nie ma druga. W Falloucie 1 mamy bardzo fajny, mroczny i ciężki klimat oraz świat, który sprawia wrażenie dopiero zbierającego się do kupy po Wielkiej Wojnie, a w Falloucie 2 mamy więcej wszystkiego - broni, pancerzy, terenu, postaci, questów itd. Do tego miasta zbite z desek i kawałków blachy rozrosły się do potężnych metropolii, które oferują nam o wiele większe bezpieczeństwo na swoim terenie oraz więcej możliwości. Tak więc dla mnie oby dwa Fallouty znajdują się na tym samym poziomie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do postów: widać kliknąłem na twoje posty napisane w tym temacie i tylko twoje widziałem xD

Dla mnie fallout 2 jest zbyt "rozbudowany" i za często się zawiesza, oraz klimat jest zbyt lekki, w porównaniu z jedynką. Trójka powinna mi pasować jak miecz do pochwy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować