Zaloguj się, aby obserwować  
Mercuror

Fallout 2 - temat ogólny

3223 postów w tym temacie

Leniuszek ;)
Kto googluje, nie błądzi:
1.04 -> http://www.nma-fallout.com/forum/dload.php?action=file&file_id=84
1.05 -> http://www.nma-fallout.com/forum/dload.php?action=file&file_id=86
update dla 1.05 -> http://www.nma-fallout.com/forum/dload.php?action=file&file_id=77
Przy 1.04 i 1.05 jest napisane "Polish version", więc podejrzewam, że to patche dla wersji PL :) (nigdy ich nie sprawdzałem - na moim blaszaku oba Fallouty działają bez problemów bez konieczności używania jakichś fanowskich łatek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Znalazłem kolesiówkę z XL70E3, podrzuciłem jej 2x dynamit...i nic!Oba dynamity wybuchły,ale jej nie zabiły :/ W sumie wspominałeś o C4 (to na patyku),ale miałem przy sobie tylko dynamit.
Czy moje umiejętności w Traps muszą być wysokie i czy zapalniki mam ustawić tak,aby bomby wybuchły jedna po drugiej?Czy gdy bomby zabiją tą klientkę to reszta statku mnie zaatakuje czy oleją sprawę?Mam wiać z mapy po ustawieniu zapalników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 13:30, Jarzy napisał:

/.../

W takim razie musiała mieć sporo hp albo mało hp zabrały te dynamity. Mogłeś sprawdzić po tym jaki był jej stan życia. Jak ładujesz w traps, to możesz mieć potem profit do wyboru, który zwiększa obrażenia od ładunków o 50%, chyba. Raczej musisz wyjść ze statku, to nie f3, że możesz sobie w ludzi strzelać dla picu :P. Bomby powinny wybuchnąć w krótkim czasie po sobie. O ile dobrze pamiętam to może się tak zdarzyć, że jedna nie wybuchnie po tej pierwszej i wtedy będzie lipa. Hmm na 13 schronie napisali, że wystarczy ukraść, a u ciebie ona ma schowanego tego gnata? Miałem to z jakiegoś bandyty żadna rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mały przypał z tą XL703E- Sulik nie chce jej używać :/ Cassidy dostał ode mnie Pancora.Komu mogę w takim razie dać tą giwerę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 15:09, Jarzy napisał:

Mały przypał z tą XL703E- Sulik nie chce jej używać :/ Cassidy dostał ode mnie Pancora.Komu
mogę w takim razie dać tą giwerę?


Zapewne robotowi można będzie to dać, co do Cassidiego to daj mu Gaussa ładnie z tego wymiata, a ta XL703E to taki bajerek, jak już nie masz co robić to możesz łazić po pustkowiach i zabijać jakiś bandytów, czy innych przeciwników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Obie giwerki mam przy sobie a doszedłem zaledwie do Klamath(lubię się włóczyć).Cas dostał już Gauss''a,którego ukradłem panience na statku w San Francisco.Chciałbym zobaczyć XL''a w akcji,ale mam laser :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 19:40, Jarzy napisał:

/.../

Co za problem założyć giwerkę i postrzelać ? ;) No chyba, że masz mały skill small guns to wtedy stojąc przed typem , można mieć -4% szansy na trafienie serią... Karabiny może dźwigać skynet(?) ale jak się sprawuje, to nie wiem, miałem go przez krótki okres czasu. Teraz gram sobie po raz enty, tylko bardziej przykładam się do misji pobocznych i zamierzam wyciąć całą enklawę, więc potrzebny jest jako taki lvl. Mam teraz Sulika i Cassidiego, jeden ma ulepszone H&K a drugi pancora i powiem, że nie warto Cassidiemu dawać strzelby z serią, krytyki mu się zdarzają raz na ruski rok i potrafi strzelać serią z odległości 20pól...
Mam pytanie ze zwiedzeniem tych sektorów Przy Gecko. Niby zwiedziłem te 8 ale dalej nic... O co dokładnie tutaj chodzi? Jak się dostać do Riderów od drugiej strony wiem, że kiedyś jak wjechałem samochodem to udało mi się dostać tamtą stroną i gdzie jest najwięcej psycho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Problem żaden tylko wolałbym,żeby Sulik był w stanie go używać ,bo fajna giwerka jest :/ Z P90 też nieźle sobie radzi w sumie,ale nie po to bawiłem się z tymi super stimami.Co do Cas''a to mnie jego walenie seriami wcale nie przeszkadza :D Jestem w stanie zafundować mu mnóstwo amunicji.W dodatku czasem udaje mu się zrobić mojego ulubionego krytyka tzn.wróg dostaje kilka dziur w klacie i fajnie nim na boki rzuca :D Generalnie największy mój obecny problem to skołowanie jakiegoś dobre pancerza ,bo nigdzie ich nie ma :/ Najlepsze co mam to szmaty typa od mostu-nosi je Myron,bo jest najsłabszy.Trzeba się ruszyć do Toxic Caves.
Dużo psycho można chyba dostać kosząc karawany między SA i New Reno-czytałem w wypasionym poradniku do F2 ,że karawany w tym miejscu tachają sporo narkotyków.Czyżbyś używał Psycho?
BTW Gdzie zmodyfikowałeś G11 i co daje modyfikacja(większy magazynek?lepiej wali czy cuś?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 23:27, Jarzy napisał:

BTW Gdzie zmodyfikowałeś G11 i co daje modyfikacja(większy magazynek?lepiej wali czy
cuś?).

skoro większy magazynek, to pewnie więcej się tam naboi mieści (a co za tym idzie rzadziej trzeba go przeładowywać, co oszczędza PA)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Nie zrozumiałeś mojego posta-pytałem na czym polega modyfikacja a nie co daje zwiększony magazynek.W sumie to preferuję ulepszenie mocy broni a nie pojemności magazynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ulepszony G11 ma większy zasięg ( o 5 jednostek ) większe obrażenia ( 3 jednostki ) magazynek tej samej wielkości, żeby poradzić sobie z tą bonią potrzeba większej siły ( o 1 ) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ulepszone H&K mają punki na tankowcu i centrolodzy na pustkowiach. Używam psycho i jet. Psycho wymiata szczególnie jak się ma słaby pancerz, low lvl i chce się zabić Metzegera. Pancerz tego typa z mostu ma straty combat armora, tego zielonego :P Więc słaby nie jest co do pancerza to kupcy w San Francisco mają pancerze bractwa, jeden jest w tym ich bunkrze w SF, pancerz enklawy znajdziesz w Navarro a ulepszony w Enklawie. Mam jeszcze pytanko odnośnie chipa, czy jak to się zwie do percepcji. Gdzie się znajduje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 16:23, MagikT napisał:

Mam jeszcze pytanko odnośnie chipa, czy jak to się zwie do percepcji. Gdzie się znajduje?


Moduł leży w jednej z szafek na trzecim poziomie bazy wojskowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 16:37, Vormulac napisał:

Moduł leży w jednej z szafek na trzecim poziomie bazy wojskowej.


Dzięki za odp byłem w bazie, ale tylko przelotem za mały lvl miałem jeszcze... Więc w niedługim czasie muszę znów odwiedzić tą lokację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Wiem,że szmaty typa od mostu są dobrą ochroną i wiem też gdzie znaleźć inne pancerze.Problem w tym,że gdy byłem w SA po prostu kupcy nie mieli ich na sprzedaż.Raz mi się poszczęściło w New Reno i kupiłem Teslę i gdzieś tam Metala mk2. Co do Powerów to jeszcze przyjdzie czas na skołowanie ich :D

Mam jeszcze takie pytanko:co muszę zrobić,żeby moja ekipa nie ustawiała się w zwartej formacji kiedy napotkam na losowego wroga na pustyni?Normalnie zawsze zaczynam w ciasnej formacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować