Zaloguj się, aby obserwować  
Mercuror

Fallout 2 - temat ogólny

3223 postów w tym temacie

Dnia 29.09.2006 o 10:35, Vormulac napisał:

A tego ćpuna Myrona nie przyłączyłeś do drużyny? :)

Nie. Bo tylko go cos trafi i od razu zaczyna uciekac... Wracam sie do niego po to tylko zeby mi zrobil SuperStimpaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 21:54, Harvenar napisał:

Dobraaa.... żeby temat nie upadł mam pytanie do maniaków fallouta: czy udało się Wam przejść
fallouta z 1int? bo ja wymiękłem po tekstach Thora xDD beka na maxa, polecam zobaczyć :PP

Ciężko jest. Niestety Navarro musiałem siłowo spacyfikować. Nikt nie dawał się nabrać. P_ołowa kwestów nie do zrealizowania. I maleńko punkcików na rozwój. Latałem pieszo i polowałem na centaury i obcych, aby na maksa się rozwinąć. Ale Bractwo Stali załatwia większośc rzeczy potrzebnych do odpalenia tankowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trzeba było wejść samemu, przez tunel na stacji benzynowej. wtedy można sie podać za nowego, a po ubraniu apa nikt nie pozna że nietutejszy jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie najlepiej przez bramę główną. Tam jest "talking head" jako strażnik i po podaniu hasła idziemy do szefa oddziału (następny t.h.) i zostajemy żołnierzem. Wtedy wszystkie zadania można wykonać na pełnym luzie, a na końcu zrobić walkę typu "Ja vs żołnierze". Hasło zna kolo ze stacji benzynowej, trzeba wybierać odpowiednie kwestie by nam podał hasło. Umiejętność "speech" na wysokim poziomie mile widziana. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 22:32, sig. napisał:

trzeba było wejść samemu, przez tunel na stacji benzynowej. wtedy można sie podać za nowego,
a po ubraniu apa nikt nie pozna że nietutejszy jesteś

Z 1 punktem inteligencji, to raczej się nie pogada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 22:43, Vormulac napisał:

Właśnie najlepiej przez bramę główną. Tam jest "talking head" jako strażnik i po podaniu hasła
idziemy do szefa oddziału (następny t.h.) i zostajemy żołnierzem. Wtedy wszystkie zadania można
wykonać na pełnym luzie, a na końcu zrobić walkę typu "Ja vs żołnierze". Hasło zna kolo ze
stacji benzynowej, trzeba wybierać odpowiednie kwestie by nam podał hasło. Umiejętność "speech"
na wysokim poziomie mile widziana. :)


Albo dołem za kolesiem z sułtaną jest mini bydynek w niej jest podźemne przejście otwieramy klape i schodzimy na dół, a potem do zbrojowni i mamy struj nawarowca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic ciekawego w tym nawaro pozabijałem wszystkich zabrałem klucz do tankowca dowiedziałem się parę rzeczy z głównego kompa (hasło do niego to snokie czy jakoś tak) zabrałem pancerz i psa , plany latacza zniszczyłem wszystkie wieżyczki i nic więcej tam nie ma a generatora mocy ani bazy nie da się wysadzić w enclawie dalej będą mówić że baza istnieje.
LIPNO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z jednym punktem inteligencji, to trzeba ubić tego gościa na stacji i wtedy bez problemu wejdziemy (jak zacznie uciekać, to wróci natychmiast jak sprubujemy otworzyć drzwi do pomieszczenia z tunelem). potem już tylko gadka że ja tu nowy i skierują nas po sprzęt (w skład którego wchodzi apa). sposób sprawdzony, jako że fallota norolmalnie już przeszedłem zawsze na początku idę brać questa od bractwa a potem po pancerz w opisany tu sposób (ładnych parę leveli przy okazji nabijając (mi sie udało 6 albo 7,a dla znających questa niebezpieczeństwo tkwi tylko w spotkaniach losowych (trzeba wiać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mały problem. Dostałem się do krypty w Kryptopolis na 3 piętro, ale nie wiem gdzie jest głównykomputer. Komputerów tam jest dużo, ale który to ten główny? Pomocy! Mile widziany wyjaśniający screen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 10:32, Graszczur napisał:

Ja mam mały problem. Dostałem się do krypty w Kryptopolis na 3 piętro, ale nie wiem gdzie jest
głównykomputer. Komputerów tam jest dużo, ale który to ten główny? Pomocy! Mile widziany
wyjaśniający screen


Nie bardzo pamiętam, ale najpierw musisz wejść do krypty (to już chyba zrobiłeś) , potem zjechać na ostatnie piętro (chyba 3) i klikasz na komputer w środkowej zagrodzie w sali na lewo od wyjścia z windy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 16:43, natkasuper1 napisał:

Nie bardzo pamiętam, ale najpierw musisz wejść do krypty (to już chyba zrobiłeś) , potem zjechać
na ostatnie piętro (chyba 3) i klikasz na komputer w środkowej zagrodzie w sali na lewo od
wyjścia z windy.

To już dawno wiem, ale teraz mam inny problem, a właściwie pytanie.
Wróciłem do Arroyo z Krypty 13, dumnie dzierżąc GECK-a. Zastałem tam zerwany most i umierającego Hakunina. Chciałbym wiedzieć, czy to jedyna możliwość. Czy gdybym wrócił wcześniej, to wszystko by było na miejscu, czy i tak prędzej czy później zastałbym rozpierduchę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy są jakieś modyfikacje do Fallouta 2,że można prowadzić walkę w czasie rzeczywistym?Ja wiem,że pewnie wam by to nie pasowało:),ale chciałbym zobaczyć,jak to się gra w dwójkę w realtime (Tacticsa przeszedłem całego w trybie real-time).W systemie turowym walki się dłużą,a tak to niektóre z potyczek wygrałbym (lub przegrał...:) w kilka sekund:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 18:23, Graszczur napisał:

Wróciłem do Arroyo z Krypty 13, dumnie dzierżąc GECK-a. Zastałem tam zerwany most i umierającego
Hakunina. Chciałbym wiedzieć, czy to jedyna możliwość. Czy gdybym wrócił wcześniej, to wszystko
by było na miejscu, czy i tak prędzej czy później zastałbym rozpierduchę?


Wzięcie w łapy GECKa uruchamia "wyniszczoną wioskę", tak więc przed tym zdarzeniem wioska nadal by stała.
Pancerz można zdobyć najłatwiej idąc z Arroyo do San Francisko, biorąc zadanie od bractwa a następnie udając się do enklawy, tam znajdziesz w jednej z szafek w bazie ładny pancerzyk (można go spokojnie zdobyć bez walki/ew. zabicie kolesia pilnującego stacji paliw).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ad. 1. Niestety, taka jest fabuła gry. Wioska jest zrównana z ziemią, Haki ginie, a reszta jest porwana.
Ad. 2. To zależy od gracza, jak zwiedza mapę itp. jeden jest np. w Bazie wojskowej (Military Base), zachód od Krypty 13 (potem można go ulepszyć w San Francisco). W Navarro jest lepsza wersja pancerza, a na Enklawie jest najlepszy pancerz tego typu. Najsłabszy pancerz wspomagany można kupić też nieraz w San Francisco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 18:38, Vormulac napisał:

Ad. 1. Niestety, taka jest fabuła gry. Wioska jest zrównana z ziemią, Haki ginie, a reszta
jest porwana.

Szkoda. Nie wioski, a co najmniej nie tylko niej. Bo wnerwiające jest to, że taszczę w ekwipunku tego cholernie ciężkiego (10fnt) GECKa i nie wiem co robić. Do wioski już go nie zaniosę, a i wyrzucić też nie. A już najgorsze jest to, że nie mam zaliczonego questa z GECK-iem.

Dnia 24.10.2006 o 18:38, Vormulac napisał:

Ad. 2. To zależy od gracza, jak zwiedza mapę itp. jeden jest np. w Bazie wojskowej (Military
Base), zachód od Krypty 13 (potem można go ulepszyć w San Francisco). W Navarro jest lepsza
wersja pancerza, a na Enklawie jest najlepszy pancerz tego typu. Najsłabszy pancerz wspomagany
można kupić też nieraz w San Francisco.

Heh, ten pancerz z San Francisco to ja ukradłem. I to po śmierci sklepikarza, któremu wcześniej podłożyłem do kieszeni dwa tykające dynamity. Ale się obłowiłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 20:02, Graszczur napisał:

Heh, ten pancerz z San Francisco to ja ukradłem. I to po śmierci sklepikarza, któremu wcześniej
podłożyłem do kieszeni dwa tykające dynamity. Ale się obłowiłem :)


Hehe, fajnie to wymyśliłeś :) . Tylko czy ci karma nie spadła kiedy sklepikarz wybuchł ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować