Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co w gramsajtach piszczy #18

18 postów w tym temacie

Hehehhe wyróżnili mój wpis :D a ja tam o sraczce pisałem :P Masakra! Ale faktycznie posrało nas wszystkich z tym Wiedźminem :) Mój post jest luźno związany... jak to w sraczce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest wspaniała ale wiadomo ,że nie jest to nie wiadomo co - po prostu dobra gra.
ps. Mam pytanie - co z tymi koszulkami w ramach rekompensaty za czekanie na aktywacje widzmin''a 2 ? miały się dzisiaj na sklepie gram.pl pojawić ,a nic tam nie widzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2011 o 15:18, zelka_2005 napisał:

ps. Mam pytanie - co z tymi koszulkami w ramach rekompensaty za czekanie na aktywacje
widzmin''a 2 ? miały się dzisiaj na sklepie gram.pl pojawić ,a nic tam nie widzę .


Cierpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2011 o 15:47, Laid_back napisał:

> ps. Mam pytanie - co z tymi koszulkami w ramach rekompensaty za czekanie na aktywacje

> widzmin''a 2 ? miały się dzisiaj na sklepie gram.pl pojawić ,a nic tam nie widzę
.

Cierpliwości :)



Właśnie, skoro już mówimy o koszulkach - Wiadomo coś na temat ewentualnej możliwości zakup owych koszulek, przez graczy, którzy nie kupili kolekcjonerki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raz na rok piszę coś na gramsajcie i od razu mnie wyróżniono :). Dzięki wielkie, ale szkoda, że nie wiedziałem o tym to bym to popoprawiał, dodał zdjęcia, poprawił formę i zaktualizował informacje. Pisałem to po pierwszych 2 śledztwach, więc nie miałem jeszcze pojęcia o kilku mechanizmach jak na przykład zniszczenia, które jednak są, tylko trzeba trochę mocniej walnąć, czy też obecni teraz "aktorzy", którzy zachowują kamienną twarz. Ale jeszcze raz dzięki za wyróżnienie, bo tego się nie spodziewałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2011 o 18:15, Xjumpaytech napisał:

Dzięki wielkie, ale (...) bym to popoprawiał, dodał zdjęcia, poprawił formę
i zaktualizował informacje.


Mam to samo. Taki urok CWGP :) Domyślam się, że osoba odpowiedzialna za wybór tekstów do CWGP nie jest w stanie co tydzień przeczytać wszystkich wpisów na wszystkich GS-ach od deski do deski, stąd często Twoje najlepsze wpisy mogą zostać pominięte, a te, z których nie jesteś szczególnie dumny, otrzymają wyróżnienie ;)
Dlatego pewnie czasem niektórzy się dziwią i narzekają na jakość tekstów tutaj, bo głównym kryterium przy ich wyborze jest pewnie tematyka, natomiast stylistyka, rzetelność i wyczerpanie tematu schodzą na dalszy plan.

Oczywiście nie narzekam ;) Fajnie, że jest CWGP. Nawet, jeśli wszystkie teksty nie zainteresują, to zawsze znajdzie się coś, na co warto przynajmniej "rzucić okiem".

A mój wpis o treningu siłowym to bieda ;) Parę słów na krzyż, do tego bez zbytniej dbałości o formę. I proszę - jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że należę do opozycji względem Wiedźmina 2. Nie żebym uważał tę grę za złą czy coś (zagram na bank) - po prostu ostatnio mierznie się od tych notek, jak w przypadku pewnej katastrofy na przykład...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2011 o 17:26, Volrgarth napisał:

Właśnie, skoro już mówimy o koszulkach - Wiadomo coś na temat ewentualnej możliwości
zakup owych koszulek, przez graczy, którzy nie kupili kolekcjonerki?


Nie, nic o tym jeszcze nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gwoli ścisłości - ja na swoim GS-ie nie umieściłem tego linku, by przyłączyć się do chwilowej mody, tylko dlatego, że filmik Benzaie''a mi się spodobał, i uważałem, że warto się z nim podzielić. Dalej uważam, że warto obejrzeć.

@Headbangerr

Szczera prawda - byłem dumny z wpisu o "Batmanie: W cieniu Czerwonego Kaptura", i ani słówka. Z tego o "Iron Manie" nieszczególnie, i masz, wyróżnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2011 o 19:57, Karfein napisał:

Cieszę się, że należę do opozycji względem Wiedźmina 2. Nie żebym uważał tę grę za złą
czy coś (zagram na bank).


Łał, ale z Ciebie nonkonformista. Mogę dotknąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też zauważyłem... że jak napiszę coś od czapy totalnego (nie recenzję) to się pojawiłem. Jak piszesz coś, co jest dłuższe i o czymś konkretnym to nawet grama nie powiedzą i nie wspomną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2011 o 20:53, Muradin_07 napisał:

Też zauważyłem... że jak napiszę coś od czapy totalnego (nie recenzję) to się pojawiłem.
Jak piszesz coś, co jest dłuższe i o czymś konkretnym to nawet grama nie powiedzą i nie
wspomną...


Dlatego jedyne, co warto, to pisać dla samego siebie. Ewentualnie dla kilku dobrych znajomych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2011 o 21:28, Headbangerr napisał:

Dlatego jedyne, co warto, to pisać dla samego siebie. Ewentualnie dla kilku dobrych znajomych
:)


Hehehe to prawda. Tworzymy koła wzajemnej adoracji hehehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 3. miejsce, koszulki są cztery, więc wywnioskowałem, że dla mnie jedna się załapie. Nie wiem tylko gdzie trzeba się teraz zgłosić/napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować