Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Splinter cell Double Agent

523 postów w tym temacie

Dnia 23.02.2007 o 17:27, mazi606 napisał:

mam pytanko czy jest możliwe żeby na AMD 2600+ 1.92 GHZ 512 ram GF 7600 GS 256 MB szło na maxa
w 1024x768??????????????


Mi idzie na maxa na 2800+, 1 GB i GF 7600GS 256 MB. Jednak mniej RAM-u może być wąskim gardłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówisz, że tobie Double Agent chodzi na wszystkich detalach przez ściny? Dziwne bo ja mam identycznego kompa i się przycina ze wszystkimi bajerami ramu mam odpowiednią ilość pod grę nawet nie ścina dysku , ale chyba karta za słaba czy coś. Czy może coś kombinowałeś? Bo nawet jak ustawie wszystko na najmniejsze to się tnie, ale mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nie kombinowalem, mam po prostu zaznaczony tryb next-gen, a utożsamiam go właśnie z wysokimi detalami. Zaznaczam, że chodzi o rozdzielczość 1024x768.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 12:13, Carl92 napisał:

Gdzie można zaznaczyć ten tryb Next-gen?


Jest w opcjach graficznych, pomiędzy ustawieniami standardowymi a dostosowaniem ustawień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jest napisane na pudełku z grą...

WYMAGANIA SPRZĘTOWE DLA WINDOWS XP: PROCESOR: Pentium 4 3 GHz lub Athlon 3000 ( zalecany jest P4 3.5 GHz lub Athlon 3500). Gra zoptymalizowana dla komputerów dwuprocesorowych; RAM: 1 GB; KARTA GRAFICZNA: Zgodna z DirectX 9.0c, wykorzystująca Shader 3.0 karta graficzna ze 128 MB pamięci (zalecane 256 MB)...

Dnia 11.03.2007 o 17:33, Tal441 napisał:

Aż tak źle?

Z tego wynika, że tak...

PS Używaj opcji "odpowiedz". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 17:52, kuko7 napisał:

Tak jest napisane na pudełku z grą...

WYMAGANIA SPRZĘTOWE DLA WINDOWS XP: PROCESOR: Pentium 4 3 GHz lub Athlon 3000 ( zalecany
jest P4 3.5 GHz lub Athlon 3500). Gra zoptymalizowana dla komputerów dwuprocesorowych; RAM:
1 GB; KARTA GRAFICZNA: Zgodna z DirectX 9.0c, wykorzystująca Shader 3.0 karta graficzna ze
128 MB pamięci (zalecane 256 MB)...

> Aż tak źle?
Z tego wynika, że tak...

PS Używaj opcji "odpowiedz". ;)


I co, że mam 256mb ram mniej niż ma zalecane to już koniec. LoL. no coments..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 17:58, Tal441 napisał:

I co, że mam 256mb ram mniej niż ma zalecane to już koniec. LoL. no coments..

A nie zapomniałeś czasem o procesorze i karcie graficznej?
Po pierwsze masz 256 RAM-u za mało niż w wymaganiach.
Po drugie, masz Athlon 2500+, a minimalne wymagania to Athlon 3000+.
A po trzecie to twoja karta graficzna spełnia wymogi tylko minimalnych wymagań, więc z tego wszystkiego wynika, że albo pograsz sobie na minimum, albo na minimum z zacinaniem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 18:18, kuko7 napisał:

> I co, że mam 256mb ram mniej niż ma zalecane to już koniec. LoL. no coments..
A nie zapomniałeś czasem o procesorze i karcie graficznej?
Po pierwsze masz 256 RAM-u za mało niż w wymaganiach.
Po drugie, masz Athlon 2500+, a minimalne wymagania to Athlon 3000+.
A po trzecie to twoja karta graficzna spełnia wymogi tylko minimalnych wymagań, więc z tego
wszystkiego wynika, że albo pograsz sobie na minimum, albo na minimum z zacinaniem. ;)


Poczytaj posty powyżej i się wypowiadaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 18:40, Tal441 napisał:

Poczytaj posty powyżej i się wypowiadaj...

Ja nie mówię Ci na jakich detalach pograsz sobie na podstawie innych graczy tylko na podstawie napisów na pudełku, więc mówię Ci to bo tak pisze na pudełku z grą! Teraz już mnie rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem, tylko gram... ;)
Jeszcze mogę Ci powiedzieć, że na GeForce 7900 GS, 1 GB RAM-u i Athlon 3200+ gram na maksymalnych detalach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SCDA jest najlepszą częscią jak dotąd tylko single troche za krótki ale przez neta jest cool i właśnie dlatego kupiłem originała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 17:33, Tal441 napisał:

Aż tak źle?

Nie aż tak źle, bo mam podobnego kompa, a gierka śmiga mi na średnich detalach (z włączonym next-gen) z 25 FPS''ów, a mam o model starszą kartę graficzną (6600GT) i 1GB RAM, procek taki sam... :)

Gracz 23
Przesadzasz... Jak dla mnie najlepsze są poprzednie części, a DA traktuję jako mały przerywnik i wstęp (mam nadzieję) do "piątki"... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 problemy z DA:
1. Nie mogę wczytywać saveów z 2 misji w Kinshasa, za każdym razem jak wczytuję to albo mnie wywala do pulpitu albo Sam wczytuje się martwy i wyświetla się lista loadów i tak w kółko
2. Gdzie na tej misji jest ten wybuchowy koleś bez nóg? Bo widzialem na filmikach jak Sam wychodzi na 1 piętro jakiegoś budynku spotyka tam kolesia bez nóg który czyma tykającą bombę, ni cholery nie mogę go znaleźć.

Moja konfiguracja:
AMD Athlon 64 +3200
1,5 gb ram Kingston(1gb)/Corsair(512mb)
7600 gs 256 ram 256 bit
Asus A8N-SLI SE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować