Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt RED 2 czerwca ogłosi "niesamowite wieści" podczas konferencji transmitowanej na żywo!

43 postów w tym temacie

Mateusz Kołodziejski

CD Projekt RED i GOG ujawnią swoje plany jeszcze przed tegorocznymi E3. Stanie się to podczas CDP Summer Days, który rozpocznie się w Los Angeles 2 czerwca o godzinie 20:00 polskiego czasu.

Przeczytaj cały tekst "CD Projekt RED 2 czerwca ogłosi "niesamowite wieści" podczas konferencji transmitowanej na żywo! " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będzie to Wiedźmin 2 na konsole. Mam jednak nadzieję, że może to być jakiś enhanced remake jedynki w nowym silniku na konsole i PC :D Eh, nadzieja matką głupich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za wcześnie na rimejk jedynki. Trza wpierw poczekać aż trzecia część wyjdzie i dopiero wtedy zacząć bawić się w remake :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będą tak samo niesamowite i zaskakujące jak wszystko co dotyczy Wiedźmina ostatnio. :D Trochę denerwujące jest to sztuczne utrzymywanie tajemnicy. Niezwykle trudno się domyślić czego będą dotyczyły te informacje. No chyba, że faktycznie będzie to coś zupełnie innego. Ale akurat GOG mnie interesuje więc chętnie posłucham co mają do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 23:36, lastvegas napisał:

Ale akurat GOG mnie interesuje więc chętnie posłucham co mają do powiedzenia.


Tutaj sie podpisze ręcami i nogami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że to może być coś nowego,wszak nie mówili by dwa razy o " Wiedźminie 2 " :
" Firma zamierza również opowiedzieć o światowym sukcesie Wiedźmina 2: Zabójcy Królów oraz przedstawić plan ciągłego wspierania tego tytułu. "
a nawet gdyby tematem przewodnim miał być jednak W2 na konsole to nie poświęcano by temu aż tak wielkiej uwagi,zwłaszcza że W2 jest już na rynku i wszystko o nim wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 23:38, Numenpl napisał:

może Support Pack do W2 bo to co odstawili z tym patchem 1.1 woła o pomstę do nieba!!


O to by było coś konkretnego, przy okazji.

Ja się spodziewam, że ten news został prawidłowo skonstruowany i że chodzi o nieujawnioną jeszcze GRĘ a nie o "nieujawniony" jeszcze (na E3) port Wiedźmina na konsole. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować