Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Obama otrzymał od Tuska EK Wiedźmina 2

135 postów w tym temacie

Jak Obama złoży reklamacje to będzie musiał czekać za nową "głową" tak samo jak inny nabywcy? A może będzie miał specjalne względy?
Jestem pewny że popiersie Geralda znajdzie zaszczytne miejsce w Białym Domu i będzie przekazywane z pokolenia na pokolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Tusk powiedział Obamie, że zanim zacznie grać to lepiej żeby pobrał patcha 1.1 ? ;D
A gest fajny, ciekawie czy Kaczyński też mu coś dał :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zanim Obama to dostanie, to jego ochrona dwieście razy wszystko, dokładnie sprawdzi. Zapewne, to nawet odwierty w Geralcie będą robić w poszukiwaniu podsłuchu czy bomby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrze na tytuł newsa i odrazu banan na mordzie xD

Poważnie moim zdaniem to naprawdę zabawna i niespodziewana sytuacja kiedy to Tusk pociska Wieśka Obamie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla posiadaczy W2 to super nowina: ujadanie szaraczków na błędy CD Projekt może olać, ale jak Biały Dom zagrozi interwencją...

HumanGhost
No przecież nie dał by mu jakiegoś głupiego bączka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze z tego co się orientuje to Obama nie gra w gry. Po drugie, gry nigdy nie zobaczy na oczy bo raczej córką tej gry nie da z racji wieku. Po trzecie gry nie odpali przez problemy z polską wersją, bo raczej zagranicznej mu nie dali. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2011 o 19:46, Kraju napisał:

Ciach


Z tego co pamiętam, to w jakimś wywiadzie było mówione ze lubi sobie pograć ;)
A prezent napewno ciekawy i nie standardowy. A w 2013 przyjedzie pewnie po 3 część ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie czytałem że on nie gra i że raczej jest przeciwny grom, tzn. nie zwalcza ich ale sam nie gra i szczególnie nie popiera ani się w ten rynek nie angażuje. Jestem ciekawy teraz jaka jest prawda. Wolałbym abym się mylił. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, wiadomość jest w pewnym sensie bardzo pozytywna. Bo oznacza, że czołowi polscy politycy nie uważają gier za zabawki dla dzieci, ale za coś co nadaję się nawet na prezent dla prezydenta USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować