Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Drugi dodatek do Warhammera 40,000 - nowe informacje

60 postów w tym temacie

Już nie mogę się doczekac :). Szczeże mówiąc kampania w Winter Assault mnie trochę zawiodła (zdecydowanie za krótka), więc mam nadzieję, że teraz będzie lepsza.A nawet jeśli nie to zawsze mam multi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Necroni raczej truposzami nie są, bo ich ciała są mechaniczne, o ile dobrze wiem...

Cóż zaskoczeniem wybór rasy nie jest, bo od początku wielu obstawiało, że będą to albo Necroni albo Dark Eldarzy, w końcu jakaś nowa "zła" armia jest potrzebna. Wygląda na to, że DoW będzie najbardziej zróżnicowanym RTS''em. Oby tylko udało im się zachować balans (np. w Winter Assault strasznie osłabili Chaos).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2006 o 19:04, Piter Fersin napisał:

Co do 7 RÓŻNYCH grywalnych ras to były ju jak mnie pamięć nie myli w Seven Kingdoms ale głowy
nie daje bo to był rok 97/98 a teraz to juz czasy bardzo zamierzchłe :D

W rozszerzeniu było nawet więcej, ale tu chodzi nie tylko o liczbę, ale różnicę. W Seven Kingdoms akurat armie nie różniły się zbyt wiele. Miały takie same budynki, technologie, tylko jednostki miały inne statystyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2006 o 19:11, Czedwik napisał:

> Co do 7 RÓŻNYCH grywalnych ras to były ju jak mnie pamięć nie myli w Seven Kingdoms ale
głowy
> nie daje bo to był rok 97/98 a teraz to juz czasy bardzo zamierzchłe :D
W rozszerzeniu było nawet więcej, ale tu chodzi nie tylko o liczbę, ale różnicę. W Seven Kingdoms
akurat armie nie różniły się zbyt wiele. Miały takie same budynki, technologie, tylko jednostki
miały inne statystyki.



no właśnie nie pmaietałem czy tm rónice były znaczące czy nie ale jakos tak mi sie kojarzyło no cóz starość nie radość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie zastanawiam się czy to, że już aż 7 ras jest dostępnych (oczywiście po premierze nowego dodatku) nie jest błędem twórców gry, ponieważ nie wiem czy będą mieli co dac w DoW 2 (o ile taki będzie). Zazwyczaj w RTS''ach "dwójka" była o tyle atrakcyja, że dawała nowe rasy. Czy ludzię kupią "dwójke" jeśli już będą mogli grac siedmioma dośc róznymi rasami? No chyba, że kampania będzie tak wspaniała, że wstyd będzie nie kupic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Warlords Battlecry tez ich troche bylo.
A moze mi ktos wymienic rasy z podstawki?
Space marines
Chaos marnies
te demony =)
i co jeszcze bylo? a 5 rase jest w winterze tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mozna by nawet nad Legion of the Damned pomyśleć. Co prawda to "tylko" zakon SM, ale niezwykły. "Żyją" w Osnowie i pojawiają sie tylko wtedy, gdy jakiś zakon ma duze problemy na polu walki. Potem wracaja do Warpu. Co prawda jako całą rasa raczej by nie przeszli (musieliby nie mieć budynków, a więc nie daloby rady ich pokonać), ale jako wydarzenie w którejś z misji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno robią, ale sie nie chca przyznać ;) Chcą przenieść na ekran komputera wszystkie rasy. Podobno Tyranidów na tym silniku sie nie da - wniosek jest prosty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Dodatek zapowiada się naprawdę ciekawie. Intryguje mnie tylko jedna rzecz: ostatnio firma Games Workshop (jakby ktoś nie wiedział to oni wykreowali uniwersum 40 tysiąclecia) wypuściła nową edycję Tau (Tau Empire), która zmieniła nieco charakter armii i dodała kilka istotnych bajerów – ciekawe na której edycji będzie się opierała gra???
Nie martwcie się o DoW 2. Generalnie jest 11 ras w 40 tysiącleciu, choć nie można zapominać o tym, że mamy tysiące zakonów Space Marines, które nie różnią się tylko kolorami pancerzy (każdy zakon ma swoje odmienne zdolności, jednostki, charakter, bohaterów), to samo tyczy się Chaosu i Orków( niestety twórcy DoW kompletnie o tym zapomnieli).
Wszystkim zainteresowanym polecam oficjalna stronę GW: uk.games-workshop.com – można tam znaleźć masę informacji na temat 40’stki i innych systemów ( między innymi „klasycznego” Warhammera, który także niedługo zawita na nasze monitory).

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Necrons? NECRONS?! Who said Necrons?!?!

:D :D :D

Ta wiadomość jest jedyną dobrą dla mnie tego dnia! A że jestem zapalonym graczem w zarówno 40k jak i Battlefleet Gothic (w obie gram Nekrami właśnie) to kupuję w ciemno!

I nie, Nekroni to nie tacy jak z Riddicka, polecam za przedmówcą stronę Games Workshop, tam jest wszystko o każdej z ras i armii napisane... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować