Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Problemy techniczne na gram.pl pokonane

23 postów w tym temacie

gram.pl

Ostatnie tygodnie mogły być dla części Użytkowników forum i gramsajtów prawdziwą próbą cierpliwości ze względu na kłopoty natury technicznej. Dziękujemy Wam serdecznie za wyrozumiałość i mamy dobrą wiadomość - niedogodności zostały wyeliminowane przez ekipę programistyczną.

Przeczytaj cały tekst "Problemy techniczne na gram.pl pokonane" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nu, nareszcie coś w sprawie się ruszyło i muszę przyznać ze ostatnio dłubanie w gramsajcie już nie powoduje u mnie łysienia, siwienia i wrzodów na żołądku na raz. Chyba trzeba znów zabrać się za publikowanie. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz jakoś problemów nie mam... ale wcześniej, z miesiąc temu było tragicznie, szczególnie z gramsajtami. Ale dobrze że już wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 16:09, Dared00 napisał:

Akurat chciałem napisać komenta z pochwałami i mnie wylogowało. O ironio.


Nie każde wylogowanie jest z naszej winy :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 16:14, Laid_back napisał:

> Akurat chciałem napisać komenta z pochwałami i mnie wylogowało. O ironio.
Nie każde wylogowanie jest z naszej winy :>

No jeśli się to nie powtórzy, to faktycznie mogę wziąć winę na siebie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja odczułem bodajże w ostatnią sobotę albo niedzielę - forum jak i newsy po prostu co pewien czas miały zwisy i nie chciały się ładować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem dwie potworne sytuacje:
- napisałem recenzję i gdy chciałem ją dodać strona się po prostu odświeżyła, a wpisu nie było
- przypadkowo napisałem coś odnośnie fabuły, ale nie odznaczyłem spoilera w tekście po czym próbowałem edytować post kilkanaście razy i strona tylko się odświeżała

Na szczęście od niecałego tygodnia wszystko działa śpiewająco. Brawo Gram.pl! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet na Operze gramsajty chodzą dobrze O_o
A przynajmniej błędów które zaraportowałem lata temu nie uświadczyłem już od jakiegoś czasu :)
Ogólnie zaskoczyliście mnie szybkością z jaką się z tymi problemami rozprawiliście.
Czekałem na to tylko cztery i pół roku :)
Pogratulować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy, dziękujemy. Sam nasmarowałem kilka maili do ekipy z błędami, jeden nawet prześmiewczy i szyderczy :D Jak na razie działa OK. To może teraz nowe funkcjonalności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować