Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 31.01.2006 o 21:16, WoWmen napisał:

> a jaki masz lvl? 60 oczywiscie?:P
Pytanie retoryczne co nie? nie dopisuj się wszędzie jak nie masz nic do powiedźenia..
Ps. Nigdy, przenigdy nie pisz nic w Forumowej Mafii w trakcie edycji!


pozatym niemozesz kulturalnie odp? niestac cie na mala dawke inteligencji:/ nielubie wirualnych "cfaniaczkow"
jak sie pytam to odp bo w wowa nie gram ale gralem i mzoe znow zaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 21:21, cRPGziom napisał:

pozatym niemozesz kulturalnie odp? niestac cie na mala dawke inteligencji:/ nielubie wirualnych
"cfaniaczkow"
jak sie pytam to odp bo w wowa nie gram ale gralem i mzoe znow zaczne

Ekhm? ja tam odpowiedziałem z kulturą w przeciwieństwie do Ciebie.....
Jest jedna zasada nie masz co napisać lub nie wiesz o co chodzi nie pisz!
Skoro grałeś to powinieneś wiedzieć skoro była wspomniana Onyxia że jest wymagany 60lvl by do niej dojść....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze 4 miesiące :( A blizzard zamiast już teraz dodawać jakieś nowe lokacje i NOWOŚCI do gry, to tylko tak:

kolejny 40man raid, żeby coniektórych gildii wogóle nie było widać w Orgrimmarze/Ironforge :P
kolejny BG, żeby jeszcze więcej osób wychodziło w połowie questa/instancji mówiąc "sorry, bg!"
kolejna klasa odmieniona, żeby znowu móc ponarzekać na to i owo (przykład: hunter z Bestial Wrath vs dowolny caster, a raczej na odwrót)

Niech zaczną wreszcie tą grę na prawdę rozbudowywać, bo nie liczy się ilość tylko jakość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema mam pytanie. Na którym serwie najlepiej zacząc zabawe w WoW-a Normal czy pvp?? I jeśli to możliwe podajcie jakiś fanny realem dla noobka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2006 o 10:54, L33T napisał:

Siema mam pytanie. Na którym serwie najlepiej zacząc zabawe w WoW-a Normal czy pvp?? I jeśli
to możliwe podajcie jakiś fanny realem dla noobka :P

Polecam PvP, a realm, w zeszłym tygodniu powstały dwa nowe więc może tam spróbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2006 o 10:54, L33T napisał:

Siema mam pytanie. Na którym serwie najlepiej zacząc zabawe w WoW-a Normal czy pvp?? I jeśli
to możliwe podajcie jakiś fanny realem dla noobka :P


osobiście polecam PvP , jest ciekawie. Ja gram na PvP server Ravencrest.
Jak nie siedze w insatntach to jestem na BG albo flirtuje z Horda w Tyr''S Hand :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2006 o 11:03, Air napisał:

> Siema mam pytanie. Na którym serwie najlepiej zacząc zabawe w WoW-a Normal czy pvp?? I
jeśli
> to możliwe podajcie jakiś fanny realem dla noobka :P
Polecam PvP, a realm, w zeszłym tygodniu powstały dwa nowe więc może tam spróbuj.

Ehmm ale z tego co czytałem na tym forum (160 stron sic.!!) mam szukac realem-u z low populacją a nowym Xavius bodajże populacja jest high.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2006 o 11:32, L33T napisał:

Ehmm ale z tego co czytałem na tym forum (160 stron sic.!!) mam szukac realem-u z low populacją
a nowym Xavius bodajże populacja jest high.


Moim zdaniem warto brac High bo wiecej ludzi to wiecej zabawy (latwiej znalesc druzyne itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2006 o 11:34, Volvox napisał:

> Ehmm ale z tego co czytałem na tym forum (160 stron sic.!!) mam szukac realem-u z low
populacją
> a nowym Xavius bodajże populacja jest high.

Moim zdaniem warto brac High bo wiecej ludzi to wiecej zabawy (latwiej znalesc druzyne itp)

niby tak ale nie uśmiecha mi się perspektywa latania na serwie gdzie od groma luda ma 60lv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2006 o 11:36, L33T napisał:

niby tak ale nie uśmiecha mi się perspektywa latania na serwie gdzie od groma luda ma 60lv


To wez medium, ja tak zrobilem i bylo fajowo. Bylo co prawda paru ;-) 60 lvl ale nigdy nie bylo problemu zeby zrobic party z ludzmi. Raz probowalem na High population i niestety znalezienie kogos kto by zrobil nisko lvl instanty bylo rzecza trudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee tam większość 60'' siedzi w instancjach albo na BG :P bardźo żadko latają po low terenach. Wyjątki to to jak chcą się gdzieś dostać. Często przez to Loch Modan terroryzuje ;P nie moja wina że 7lvl mnie atakuje i ginie od trinketa xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oki to mam jeszcze jedno pytanko. Otóż mam pomysł żeby zagrać Night Elfem hunterem ale nie taki co używa łuku a raczej takim który kożysta ze zwierzaków. Znajomy stwierdził że "szyszkojady" (czytaj Elfy) nie są zbyt dobre. No i wiem czy grac właśnie Elfem Hunterem czy Krasnoludem wojownikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepszy na huntera jest Krasnolud +5 Gun Skill. Co do wojownika to lepiej elfa niż krasnoludka :D Ma +1% do doge(unik) więc lepszy w zwarciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2006 o 11:50, L33T napisał:

Oki to mam jeszcze jedno pytanko. Otóż mam pomysł żeby zagrać Night Elfem hunterem ale nie
taki co używa łuku a raczej takim który kożysta ze zwierzaków.


No wiesz nie grałam jeszcze nigdy Hunterem ale z tego co wiem to kazdy ma swojego peta=zwierzak i używa łuku hehe

Znajomy stwierdził że "szyszkojady"

Dnia 01.02.2006 o 11:50, L33T napisał:

(czytaj Elfy) nie są zbyt dobre. No i wiem czy grac właśnie Elfem Hunterem czy Krasnoludem
wojownikiem.


hmmm, no wiesz Warrior i Hunter to extremalnie dwie różne klasy. Musisz sie zastanowiś co tak naprawde chcialbyś robić. Lepiej poświęcieć troche czasu na poczytanie o klasach niż póżniej np na 50 lvl stwierdzisz że lipa i ty tak nie chcesz grąc i zaczynanie nowego charakteru od podstaw. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2006 o 11:57, golden lady napisał:

hmmm, no wiesz Warrior i Hunter to extremalnie dwie różne klasy. Musisz sie zastanowiś co tak
naprawde chcialbyś robić. Lepiej poświęcieć troche czasu na poczytanie o klasach niż póżniej
np na 50 lvl stwierdzisz że lipa i ty tak nie chcesz grąc i zaczynanie nowego charakteru od
podstaw. :P


No i dlatego stwierdziłem że będę grał hunterem ale takim który najwięcej taletów ładuje w Pety na talenty związane z łukiem zostaje mi 11 pkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się