Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 18.12.2005 o 22:10, nitz napisał:

1.Powinnłeś go otrzymać na poczete elektroniczną. Chyba że konto masz od niedawna i pomineła Cie ta akcja Blizzarda
2. Nie lepiej poprostu na main chacie albo na LFG napisać ? ;) w ostateczności jeśli należysz do jakiejś gildi to tam się zapytaj ;) BL to przecierz prawie polski serewer ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2005 o 10:27, Gosu napisał:

NIEMOGE zalozyc konta jakiekolwiek wpisuje haslo on mi mowi ze zle TO CO JA MAM WPISAC?!

Hasło musi posiadać minimum 5 znaków(albo 6) i musi posiadać cyfre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2005 o 09:59, yoshi-1 napisał:

Już wiem dlaczego tak mi WoW chodził :)
Miałem złą datę w BIOSie ustawioną. Uznałem, że powinienem się tym podzielić.


Ja mam niestety dobra date i nie dziala poprawnie. W kazdym razie dzieki w imieniu ludzi ktorym to pomoze. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eh wiecie ja mialem juz od samego pocz wow''a :| - tzn na dzien przed polska premiera go dostalem i tak nic nie bylo w pudle jedynie catalog produkt i jakies swistki odnosnie rklam + ofc gra ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WOW OFERTA
szukam chętnego kto się podzieli czasem gry w wowa? Grać mogę zbyt żadko żeby opłacało mi się kupować kolejne pre-paidy, więc myślę że to nie głupi pomysł. Zapłacę komuś na konto uzgodnioną cenę i rezerwowałbym czas gry w wowa w godzinach 14:00-24:00 (10godzin tygodniowo, łatwo policzyć ;P ) W tygodniu mam szkołę a weekendy pracuję ;(....tylko w sobotę w wyżej wymienionych godzinach mam chwilę czasu na "komputerowy odlot" Zainteresowanych, lub osoby mające pewne obiekcje, pomysły proszę o kontakt na maila:
boozer84@wp.pl

Zbliżają się święta a te mrożne sobotki idealnie się nadają na WoW''ka
Pozdrawiam wszystkich zapaleńców i nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2005 o 20:35, boozer84 napisał:

WOW OFERTA
szukam chętnego kto się podzieli czasem gry w wowa? Grać mogę zbyt żadko żeby opłacało mi się
kupować kolejne pre-paidy, więc myślę że to nie głupi pomysł. Zapłacę komuś na konto uzgodnioną
cenę i rezerwowałbym czas gry w wowa w godzinach 14:00-24:00 (10godzin tygodniowo, łatwo policzyć
;P ) W tygodniu mam szkołę a weekendy pracuję ;(....tylko w sobotę w wyżej wymienionych godzinach
mam chwilę czasu na "komputerowy odlot" Zainteresowanych, lub osoby mające pewne obiekcje,
pomysły proszę o kontakt na maila:
boozer84@wp.pl

Zbliżają się święta a te mrożne sobotki idealnie się nadają na WoW''ka
Pozdrawiam wszystkich zapaleńców i nie tylko



Dzielenie konta przez dwie osoby jest niezgode z prawem. Terms of Use.
Poza tym nie jestem pewien, czy by cos z tego wyszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2005 o 01:09, Stwór napisał:

5 milionów powinno iść na odwyk:))) bo to gorsze niż narkotyki:)


hehe i kto to mówi - jeden z czołowych maniaków wowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupuję dziś WoW, w związku z czym mam prośbę: moglibyście podać kilka najlepszych stronek o tej grze? Chodzi mi głównie o porady (jak zrobić postać) i opisy questów. Mogą być PL albo US.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2005 o 13:58, Snake_GMC napisał:

> http://wow.allakhazam.com/
> http://www.thottbot.com/

Dzięki, ale - możliwe, że źle szukam - nie ma tam rzeczy dla mnie najważniejszych - sprawdzonych
buidlów postaci...


jeśli chodzi o naprawde podstawowe informacje o rasach klasach to worldofwarcraft com lub wow-europe.com/en.
Jeśli zaś potrzebujesz buildów postaci to musisz poprzeglądac klasowe fora na tychże stronach- non stop o tym piszą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2005 o 01:09, Stwór napisał:

5 milionów powinno iść na odwyk:))) bo to gorsze niż narkotyki:)


Ja jestem na przymusowym odwyku... Niesatety... Nawet nie wiesz jak to ciężko jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się