Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 02.05.2007 o 13:05, WoWmen napisał:

nie bawie się w nowe alt''y. Znudziło mnie lvlowanie ;)


Sam próbuje się jakoś odnaleźć w nowej klasie (do tej pory grałem lockiem), ale levelowanie to ostro utrudnia :/ Powinien Blizz dać możliwość tworzenia postaci 60 lvl dla posiadaczy TBC, bo to na prawdę wielki ból potem coś levelować tygodniami tylko po to, żeby zagrać w TBC nową klasą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 16:42, Sth`Devilish napisał:

> nie bawie się w nowe alt''y. Znudziło mnie lvlowanie ;)

Sam próbuje się jakoś odnaleźć w nowej klasie (do tej pory grałem lockiem), ale levelowanie
to ostro utrudnia :/ Powinien Blizz dać możliwość tworzenia postaci 60 lvl dla posiadaczy TBC,
bo to na prawdę wielki ból potem coś levelować tygodniami tylko po to, żeby zagrać w TBC nową
klasą :P



To by sie zrobiło to samo co z gullid wars gdzie można sobie umiejętności kupować. Dla mnie takie coś by mocno osłabiło WoW - nie mac nic wspanialszego jak patrzenie jak chuderlak staje sie macho - przynajmniej dla mnie. Czasami jest to uciążliwe ale dzięki temu gracz zżywa się z wykreowaną postacią a tak to by każdy ciągle zmieniał postaci i serwery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 15:48, Ardaren Ziom napisał:

Siema wykonalem serie questów ale nie dostalem wszystkich nagród :|
Czytalem tutaj http://www.wowhead.com/?quest=873 jakie sa, wybralem Wanda, pasek dostalem czy
tego chcialem czy nie ;] ale tego czaru nigdzie nie mam ;p dlaczego?


Spell Strength of Isha Awak dostajesz na 30 minut bezpośrednio po oddaniu Questa, i po upływie teo czasu masz fade spella

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 16:56, Xard18 napisał:

> >

Dla mnie też LvL''owanie też jest świetne ;) Nowe umiejętności oraz ładniejszy set etc. . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 16:42, Sth`Devilish napisał:

Sam próbuje się jakoś odnaleźć w nowej klasie (do tej pory grałem lockiem), ale levelowanie
to ostro utrudnia :/ Powinien Blizz dać możliwość tworzenia postaci 60 lvl dla posiadaczy TBC,
bo to na prawdę wielki ból potem coś levelować tygodniami tylko po to, żeby zagrać w TBC nową
klasą :P

Od 60lvl mmmm to by było fajne ;) grałem każdą klasą oprócz huntera ale nie ciągnie mnie do tej klasy. Gram czasami na low lvl (28lvl) paladynie ale to nie to samo co kiedyś bo mało ludzi do instancji na tych lvl''ach a grinding mnie nudzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 18:49, Ardaren Ziom napisał:

Co to fade speed? xD Poprostu szybkosc czy szybkosc ataku? Myslalem ze to ja bede mugl to zuczac
na innych


Fade spella - czyli po prostu buff sie konczy i go nie ma juz < w tym przypadku Strength of Isha Awak >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 18:49, Ardaren Ziom napisał:

Co to fade speed? xD Poprostu szybkosc czy szybkosc ataku? Myslalem ze to ja bede mugl to zuczac
na innych


oj chyba sobie zle przeczytalem , hmn fade speed to chyba predkosc spadania =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 01:07, dżaskul napisał:

mam pytanie gram krasnoludem mam 10 poziom gdzie moge dostać gryfa

Jezeli chodzi Ci o latajacego mounta, dziala jednynie jak taxi ;] przewozi Cie sam z lokacji do lokacji [ o ile oba lotniska sa odkryte] ;]nie radze narazie z tego korzystac, na twoim lvl koszty cie zrujnuja ;]
Sa chyba mounty latajace którymi mozna kierowac ale nigdy nie wdzialem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 01:55, Ardaren Ziom napisał:

Sa chyba mounty latajace którymi mozna kierowac ale nigdy nie wdzialem ;p


Owszem są, ale zobaczysz je dopiero na min. 58lv, gdy przekroczysz Dark Portal, natomiast dosiadać ich można tylko na 70lv+. Niestety pracownicy Blizzarda to lenie i nie chciało im się zrobić ochrony przeciwlotniczej nad miastami Azeroth, przez to nie można sobie normalnie polatać nad Orgrimmarem (jeden z najbardziej wkurzających aspektów TBC, ile razy to już się zdażyło, że ktoś zginął, bo zapomniał, że jego raptor/tygrys w Azeroth nie potrafi latać...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie prowadzi dark portal ;p ? I tak przy okazji czy jak nie mam tbc to moge do outland i czy w tbc jest jakis 3 swiat? A jak z mountami bylo wlecial do azeroth i nagle bum :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 01:07, dżaskul napisał:

mam pytanie gram krasnoludem mam 10 poziom gdzie moge dostać gryfa


Zapytaj ponownie za 60 lvli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 02:11, Ardaren Ziom napisał:

Gdzie prowadzi dark portal ;p ? I tak przy okazji czy jak nie mam tbc to moge do outland i
czy w tbc jest jakis 3 swiat? A jak z mountami bylo wlecial do azeroth i nagle bum :D ?


Black Portal prowadzi do outland. Bez TBC nie wejdziesz do outland. Tka outland to taki 3 świat jeśli liczysz Kalimdor i Eastern kingdoms z "światy". Nie rozumiem o co Ci chodzi z mountem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem - kupilem wowa z pre-paidem zarejestrowalem sie na stronie (ten account stworzyłem) . Super tylko po wlaczeniu gry i zalogowaniu cos sie ładuje i pisze restart potem gra sie wyłącza i ściągają się jakies dwa patche czy update''y chyba ze 3 godziny. Jak sie juz sciągnęły to włączam znow wowa i znow to samo...Czy uda mi sie wreszcie zagrać? Prosze o dokładną pomc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uda, uda, ale niestety tylko tyle pocieszania. Generalnie wszystkie patche do WoW zajmują w sumie około 1GB, może mniej, może więcej. O wiele mniej jeśli kupiłeś jakąś nowszą wersję gry, natomiast jeśli masz jakąś starą, która zalegała w magazynie, nie wiadomo ile czasu, to musisz uzbroić się w cierpliwość. Możesz też spróbować ściągania z alternatywnego źródła np. www.filefront.com i zobaczyć, skąd będzie szybciej szło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się