Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Ja obecnie jednocześnie leveluję moją starą postać - troll warrior (obecnie 64 level) i draenei szaman, którym w 2 dni zrobiłem 21 poziom. Drugą postać zwykle leveluje się szybciej nawet bez żadnych poradników, tak jak ja to robię. Po prostu za pierwszym razem jak się nie zna wszystkich miejsc to dokładniej się wszystko ogląda, czyta questy itp. Za drugim razem, jak już wiele rzeczy się zna robi się już tylko to, co naprawdę potrzebne. No chyba, że ktoś od początku gra "na wyścigi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 10:25, Dann napisał:

> heh to napewno nie:P ludzie i nieumarli odpadaja odrazu:P

Zależy jeszcze jaką klasą chcesz grać. Na warriorów dajmy na to, to undeady raczej się nie
nadają. Ale z tego co słyszałem (czytałem :-)), mogą być świetnymi warlockami.


jeszcze niezastanawialem sie nad klasa.Chociaz jezeli ork to chyba szaman a jezeli krwawy elf to mag.


heh ja to jak kupie wowa to nie mam co sie nastawiac na szybkie levele;) na paczatku to bede czerpal satysfakcje z samej gry i poznawania swiata;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 13:06, Selv napisał:

Dla mnie to paranoja takie poradniki :/ To jak grać w grę z opisem, ble.

Gdy robie kolejną postać, nie interesuje mnie podziwianie widoków, tylko wydajność. Granie na niskich levelach jest dobre na pierwszy raz, potem jest tylko irytujące, gdy przez dobre kilkadziesiąt leveli nie masz dostępu do kluczowych skilli, i męczysz się z biciem expa w Azeroth - bo nie ma się co oszukiwać, questy poza nowymi strefami są kiepsko zitemizowane, więc i satysfakcja nie ta. Dlatego też, chcę jak najszybciej wyrwać się do Outlandów, gdzie jest quest na queście, a i nagrody mają sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że za ntym razem liczy się wydajność, tyle, że oOreVenOo raczej gra 1szy raz na chwilę obecną.
Poza tym, powinno się grać dla frajdy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 14:22, Selv napisał:

Pewnie, że za ntym razem liczy się wydajność, tyle, że oOreVenOo raczej gra 1szy raz na chwilę
obecną.
Poza tym, powinno się grać dla frajdy ;)


reVen zapytał jak się leveluje najszybciej, więc dałem mu jaknajbardziej trafną odpowiedź ze świetnym poradnikiem do power levelingu :P Jeśli nie ten poradnik, to przede wszystkim:

- robić jaknajwięcej questów, najlepiej organizować się tak, aby robić po kilka na raz w jednym miejscu, a nie latać z lokacji do lokacji
- nie tracić czasu na grupy, chyba że trafisz na kogoś kto wie co robić i umie grać, no i grupa tylko i wyłącznie do trudnych questów!
- olewać trudne i powolne questy jeśli grasz samemu
- robić tylko te questy i bić tylko te mobki, które są minimum 3 lvl poniżej twojego, inaczej olać
- zrobić sobie build czysto pod farmę/dps, zawsze mieć dużo miejsca w torbach, dużo jedzenia&wody i nie wracać aby oddać skończone questy, dopóki nie skończy się wszystkich innych w pobliżu

Btw reVen, jak ty narzekasz na 14 lvlu, to dopiero zobaczysz w TBC, gdzie 1 level robi się nawet 2 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wogle mam taki problem, mam 43 lvl hunterem, i 1 lvl robie nawet 2 dni znaczy od 40 tak to robilem non stop w 1 dzien jeden lvl od 20 lvl i niewiem jak robic szybiciej jak grinduje to w 1 godzinie robie 20k xp i niewiem czy to duzo ale nie wyobrazam sobie zeby robic szybicej, jak robie questy to tak samo dlugo sie robi! PRosze o jakas konkretna rade na szybkie lvl! Moze dlatego mi to tak wolno idzie ze gram pierwsza postacia w zyciu w wowa? Jak pytam ludzi to mowia ze to dobrze skoro pierwszy raz gram i od 40 lvl robie 1 lvl w 2 dni!

Prosze o jakies dobre rady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze jendo, w grze przebywam 7 dni i 19h ta moja postacia 43 lvl niewiem czy to dobrze jesli po raz pierwszy gram dajcie jakies rady i ocencie obiektywnie bo jestem ciekawy pozdro

szatanista bez obrazy ale jestes idiotą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 16:03, Szatanista napisał:

jak odblokować prywatne serwery??

Nie idzie odblokować prywatnych serwerów. Trzeba ich szukać, co jest stratą czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 16:06, gVrV napisał:

A i jeszcze jendo, w grze przebywam 7 dni i 19h ta moja postacia 43 lvl niewiem czy to dobrze
jesli po raz pierwszy gram dajcie jakies rady i ocencie obiektywnie bo jestem ciekawy pozdro

szatanista bez obrazy ale jestes idiotą


Ja mam 6 dni i 36 lvl, więc mamy wyniki średnio dobre.
Zgadzam się w stu procentach z twoją opinią o szataniście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 16:03, gVrV napisał:

Jakie poradniki? Te brian kopss?


A możesz po polsku? Bo drugiego zdania ni w ząb nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ma moze ktos lnka do jakiejs stronki z duza iloscia screenow z poszczegolnych lokacji?? bo raczej bede gral krwawym elfem chociaz jezeli ma byc tam glupi krajobraz to sie bedzie glupio gralo:/ wtedy bede musial brac krasnala:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 17:50, żyrafa napisał:

ma moze ktos lnka do jakiejs stronki z duza iloscia screenow z poszczegolnych lokacji?? bo
raczej bede gral krwawym elfem chociaz jezeli ma byc tam glupi krajobraz to sie bedzie glupio
gralo:/ wtedy bede musial brac krasnala:P


To nie ma absolutnie żadnego znaczenia, nikt nie każe ci questować w takich lokacjach :) Po za tym, po 20 lvlu nie ma już lokacji "przynależących" do jakichś ras :) Najważniejsze to grać taką postacią i klasą jaką się lubi, i patrzeć na tą gre raczej pod kątem 60/70 lvlu i ostatnich lokacji, bo tam spędzisz najwięcej czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 15:17, Sth`Devilish napisał:

Btw reVen, jak ty narzekasz na 14 lvlu, to dopiero zobaczysz w TBC, gdzie 1 level robi się
nawet 2 dni :)


Ja już chce 60...;-( Wszyscy mają takie duże lvl a ja taki syf.:( Nie gram pierwszy raz, grałem WoWa już 6 miesięcy więc znam tą grę jak własną kieszeń teraz to kwestia przypomnienia i nadrobienia zaległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się