Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 18.08.2007 o 13:26, SoieR napisał:

Właśnie o to mi chodziło bo wcześniej jak grałem w Tibie (nie śmiać sie tylko 3 dni bo brat
chciał ze mną pograć) to ludzie rzucali różnymi linkami i z tego co wiem to po uruchomieniu
takiej strony zakieś robale sie instalowały i pasy do konta kradły. A tamten post co do daras77
był to napisałem bo mi chyba on na gg wysłał link do pustej stronki a że mam już niemiłe wspomnienia
z taką (inną ale też podobnie działającą) stronką po prostu sie zaniepokoiłem tymbardziej
że mam włączone zapamiętywanie loginu i nie chciałbym żeby mi taki robal pod...prowadził login
i hasło. a linku do tej strony już nie mam bo z gg zrezygnowałem ale to było coś z onetu i
w linku była nazwa world of warcraft zaproszenie czy coś takiego.


no to nie klikaj na takie linki

chcialbym co zakomunikowac do wszytkich co uwazaja sie za graczy haxuja i graja na piratach w wowa
Nie przekonuja mnie tak zalosne argumenty ze niemam 50 zl na abonament abo szkoda kasy itp
to sie tak zapytam po cholere kradniecie i gracie na niedorozwinietych serwerach pelnych bugow i jeszce cheatow uzywacie do tego zal

niechce dostac ostrzeznie ani degrada ale musze takich ludzi nazwac niedorozwinietymi dziecmi i masochistami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie jest największe pokskie forum o WoW, patrzyłem na stronie bliza ale nasz język został w nim pominięty jest ang, fr, esp, ger a polskiego nie a przecież wcale taką malutką grupką nie jesteśmy bo z tego co się orientuję jest nas bardzo dużo. http://www.wow-europe.com/en/info/basics/talents/paladin/talents.html?44203020000000000000000000000000000000000050230351 #none co myślicie o tym buildzie dla palki bez tbc? Ja zamierzam jakoś tak iść z talentami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 14:35, SoieR napisał:

Kurcze co jest nie moge swojego linku wstawić chociaż mój kopiuje wyskakuje ciągle tamten?
Przepraszam za 3 posty pod rząd.


Uzyj wowheada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 15:39, SoieR napisał:

Teraz zadziała http://www.wowhead.com/?talent=sExur0hZxMt0ghZE000b taki sobie ale wydaje mi
się że klas hybrydowych nie ma większego sensu naprowadzać tylko na 1 drzewko -tak mi się przynajmniej
wydaje

Um... I do czego to miałby być ten build? Większego sensu to nie ma pakowanie punktów w 3 drzewka, hybryda czy nie. Jeśli ma leczyć, pakujesz większość w Holy, jeśli tankować - Protection, DPS - Retribution, albo też Protection, dla AOE grindu przez. Redoubt i różne dmg reflecty.
Bycie słabym w 3 rzeczach nie czyni cię hybryda, czy to szaman, czy druid czy paladyn, skupiają się na 1 aspekcie swojej postaci, a pozostałe są tylko drugorzędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie i racja ale i tak tylko dobije jakoś ten lvl i przeżucam się na maga. Coś jest nie tak, wczoraj rozłaczyłem te gildie i wszystko ladnie wyskoczyło mi okienko potfierdzenia podobne jak sie item niszczy i zaakceptoałem ale w armory gildia dalej jest i nadal jestem w niej gm czy to chodzi o aktualizacje tylko czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos mi podac nazwe serwera gdzie gra duzo polakow po stronie Hordy wlasnie jaduja mi sie patche i musze zdecydowac gdzie zagram druga postacia mialem przerwe 4 miechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 16:15, SoieR napisał:

wczoraj rozłaczyłem te gildie i wszystko ladnie wyskoczyło mi okienko potfierdzenia podobne
jak sie item niszczy i zaakceptoałem ale w armory gildia dalej jest i nadal jestem w niej gm
czy to chodzi o aktualizacje tylko czy jak?


Chyba nie myślałeś, że to armory jest aktualizowane co sekundę? :) Lepiej polegać na znanej i lubianej komendzie /who .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 16:53, IRASS71 napisał:

Moze ktos mi podac nazwe serwera gdzie gra duzo polakow po stronie Hordy wlasnie jaduja mi
sie patche i musze zdecydowac gdzie zagram druga postacia mialem przerwe 4 miechy


idz na sporeggar bedzie w gildii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś udostępnić tu jakiś dobry build, z Fire (bo ponoć jest to najleprzy wybór pod PvE) , do 40 lvl? Zamierzam potem zmienić się na Frost bardziej pod PvP. Zależy mi na jak najszybszym zabijaniu mobków, czyli w sumie wysokim DPS. Z góry dziękuje,

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W WoWa gralem rok temu. W poniedzialek przychodzi kurier z karta pre-paid. I tu rodzi sie moje pytanie - mianowicie zmienilem dostawce internetu na iPlusa (zasieg sredni ~120 kb downloadu -ok. 1mb). Czy bede miec lagi? Bo wlaczylem ostatnio ET i pingi sa GIGANTYCZNE! Czy podobnie bedzie z WoWem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No noze nie będzie tak źle chociaż neta to masz "rakiete" :P Ale prawa taka że np. mi bf 2142 nie dzialał na necie bo pinki koszmarne miałem a w wowie spoko choć mam problemy z netem a właściwie z leniwymi administratorami tego łącza bo mnie czasem wywala i pingi nieziemskie łapie ale to już inna historyja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 19:38, budyyn napisał:

czy ktoś mogłby mi polecic jakies dobre drzewko do pvp dla huntera.. sam jakiegoś sensownego
strzwozyc nie moge ^^''.


beastmastery najlepsze

http://www.wow-europe.com/en/info/basics/talents/hunter/talents.html?0520302051521225013510550001200000000000000300000 000000000000000

do bulid kumpal i teraz moj wymiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 19:39, marcin1930 napisał:

Aha, i co myślicie o engineering i mining dla maga? :)


dla maga to tailoring i enchanting ; p. chociaz w inzynieri mozna tworzyc te google ta to cloth. Mysle jednak ze tailoring i enchanting bardziej pasuje do maga : p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 19:43, hammerfall87 napisał:

> czy ktoś mogłby mi polecic jakies dobre drzewko do pvp dla huntera.. sam jakiegoś sensownego

> strzwozyc nie moge ^^''.

beastmastery najlepsze

http://www.wow-europe.com/en/info/basics/talents/hunter/talents.html?0520302051521225013510550001200000000000000300000
000000000000000

do bulid kumpal i teraz moj wymiata



i jakiego peta do tego drzewka jest wiązac ?.. co polecasz : p.
(gram rogalem ale szukam jakiejs odmiany :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się