Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 18.08.2007 o 20:58, Sth`Devilish napisał:

Chyba jest tak samo jak było, tylko że teraz zadaje całkiem konkrety damage (choć i tak do
damage dealera mu daleko :)). Ale i tak nie ma skilli usuwających aggro, więc przeważnie ginie
jak tylko przesadzi z jakimś czarem :)

Czyli zmiana na huntera dobrze mi wyjdzie :) Profesje to pewnie gornictwo i kowalstwo... albo skinning i Leatherworking ;) Peta wezme raptorka, bo fajniutki jest ;D Nie wiem tylko czy grac orkiem czy elfem - co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze się na coś narzeka niestety, narzekanie na 6yr to jeszcze mała przykrość. Prawda taka, że nawet nie ma co zamienić na te 3 punkty, bo wszystkiego potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 21:10, Selv napisał:

OMG, grałeś łowca kiedyś?


OMG grałem - i co się tak irytujesz? Z resztą nie trzeba grać akurat łowcą, aby wiedzieć że te 6 yardów robi ogromną różnicę na raidach (nawet jeśli stać 6 yd za totemami - wiesz, totemy też mają całkiem duży zasięg, inna sprawa jak shaman stawia totemy gdzie popadnie) i jest typowym "must have" do PvP (no chyba, że lubisz cały czas biegać za magami/hunterami/warlockami, którzy takowy talent wzięli :)). No chyba, że zamierasz przez cały czas farmić i robić questy - to wtedy faktycznie te 6 yardów nie robi dużej różnicy (choć i tak pomaga na swój sposób)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jak ktoś właśnie robi postać to nie w głowie mu raidy ani pvp. Proste, ze dla początkującego są inne rady niż dla kogoś kto robi 1szego huntera w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 21:50, Selv napisał:

Myślę, że jak ktoś właśnie robi postać to nie w głowie mu raidy ani pvp. Proste, ze dla początkującego
są inne rady niż dla kogoś kto robi 1szego huntera w życiu.


A co mnie to obchodzi :) Napisałeś, że te dodatkowe 6 yardów z Hawk Eye jest na 100% nie przydatne w PvE, więc musiałem ciebie poprawić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest duża różnica pomiędzy szybkością zabijania mobków z Frost i z Fire? A tak a propo to dałby tu ktoś build dobry pod Frost i ew. Fire? Z góry dzięki =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo dla mnie nie jest, o!
:)
I dla każdego hunta tak powinno być, o!
Przy farmie, to nawet byłem blisko mobów, aby nie agrować reszty, np: w SMV na elfach :p

Do 40 idz w fire i nawet nie myśl o ice, różnica jest po prostu ogromna, po 45 możesz iść w ice, będzie podobnie tylko, jak chcesz się bawić w ice: MUSISZ mieć dobre itemki ze spelldmg, inaczej po prostu ice jest do bani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 21:58, marcin1930 napisał:

Jest duża różnica pomiędzy szybkością zabijania mobków z Frost i z Fire? A tak a propo to dałby
tu ktoś build dobry pod Frost i ew. Fire? Z góry dzięki =]

Ice robi dobry dmg tylko wtedy, gdy przeciwnik jest zamrożony, bo dostajesz bonus 50% do kryta z Shatter - lub gdy masz dużo dmg/kryt. Oczywiście tu pojawia się problem, bo frost nova jest jedynym *pewnym* sposobem na zamrożenie, a to tylko raz na 20 sekund(zakładając obniżone cooldowny z talentów), a poza tym, liczysz tylko na losowe 10% na zamrożenie przy czarach, na co zbytnio nie można liczyć.
Ewentualnie bicie mobków AOE poprzez blizzard, ale to raczej po 40 lvl, gdy masz Ice Barrier i możesz przyjąć pare ciosów na klate - a sam proces jest dosyć upierdliwy do nauczenia - w czym bynajmniej nie pomaga kamera, czasem źle pokazując czy Blizzard w ogóle trafi czy nie, a przy biciu 10 mobów, 1 który się zerwie może wszystko zepsuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bah, nie "Ice" tylko Frost.
Elemental na 50 poziomie znacząco poprawia sprawe, bo bije nawet mocno(po 300 na 50lvl, a ty pewnie ~500 wtedy) i daje ci zamrożenie z dystansu, co znakomicie pomaga z Shatter. Ale przedtem, nie jest za ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od początku grałem frost mage''em (moja pierwsza postac) i było w porządku. Przydzielałem punkty w umiejętności, które uznawałem za przydatne, nie kierując się poradnikami. To świetny sposób, bo czujesz, że to twoja postac a nie jakaś kopia (co nie znaczy, że jesteś jedyny w swoim rodzaju - niewiele tu sensownych możliwości rozwoju ;]).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemka mam pytanko do tych co grają w World of Warcraft chciałbym zacząci grać World of Warcraft i zrezgnować z zwykłych gier i graci tylko w World of Warcraft jak by mi ktoś mług napisaci czy warto grać w te gre jak tak to dlaczego i na jakim serwerze jest najwięcej polaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 02:48, Astropath napisał:

To świetny
sposób, bo czujesz, że to twoja postac a nie jakaś kopia


Dokładnie robiłem identycznie:) Brałem to co uważałem za przydatne i co przyda saię do mojego stylu walki etc.:) Zwykle przywiązuje się do postaci, a to mi w tym pomagało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 09:05, okon napisał:

Jak mam zenchantować koledze przedmiot który jest soulbound (nie może mi go dać na trade) ?

Robisz to w okienku trade klikasz na przedmiot umiejetnoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tam w pierwszym okienku od dołu z dopisem "will be not trade". Tak apropo enchantu wcześniej przy disenchancie przedmiotów dostawałem skila a teraz już nie. Nie wiecie może czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 21:22, demrenfaris napisał:

Czyli zmiana na huntera dobrze mi wyjdzie :) Profesje to pewnie gornictwo i kowalstwo... albo
skinning i Leatherworking ;) Peta wezme raptorka, bo fajniutki jest ;D Nie wiem tylko czy grac
orkiem czy elfem - co radzicie?

Nie wiem, jak pierwsze (niby coś tam z mail możesz stworzyć), ale skin+leather jak najbardziej. Chocaiż tak naprawdę to mówię tylko z doświadczenia do 40lvl, tak więc o końcowych zbrojach pojęcia nie mam (ale power-level do 225 przy ewentualnej zmianie profesji to zazwyczaj łatwizna, dopiero potem wolniej idzie).

Ale co do rasy - twój wybór. Bonusy, które dają rasy są raczej małe i raczej wybierasz tego, który bardziej Ci się podoba (nie mówimy o absolutnych hardcorowcach). Ja mam Night Elfa i jestem zadowolony (Shadowmeld jest niezły przy PvP i siedzeniu po cichu przy corpsie/czekaniu na cel, nawet na serverze PvE).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 11:42, DragonLord napisał:

> Czyli zmiana na huntera dobrze mi wyjdzie :) Profesje to pewnie gornictwo i kowalstwo...
albo
> skinning i Leatherworking ;) Peta wezme raptorka, bo fajniutki jest ;D Nie wiem tylko
czy grac
> orkiem czy elfem - co radzicie?
Nie wiem, jak pierwsze (niby coś tam z mail możesz stworzyć), ale skin+leather jak najbardziej.
Chocaiż tak naprawdę to mówię tylko z doświadczenia do 40lvl, tak więc o końcowych zbrojach
pojęcia nie mam (ale power-level do 225 przy ewentualnej zmianie profesji to zazwyczaj łatwizna,
dopiero potem wolniej idzie).

Ale co do rasy - twój wybór. Bonusy, które dają rasy są raczej małe i raczej wybierasz tego,
który bardziej Ci się podoba (nie mówimy o absolutnych hardcorowcach). Ja mam Night Elfa i
jestem zadowolony (Shadowmeld jest niezły przy PvP i siedzeniu po cichu przy corpsie/czekaniu
na cel, nawet na serverze PvE).


ja bym tez proponowal leatherworking np minnig mozna na tym swietnie zarobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się