Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Ja mimo iż gram na serwerze PVP to już nie dręcze ally (gram horda), po prostu zawsze mam o wiele ważniejsze rzeczy do roboty niż przeszkadzanie komuś. Aczkolwiek jak jestem atakowany to nie odpuszcze, nawet jak wiem ze przegram (wtedy jeszcze uruchamiam moje makra za spitem i raspem - w koncu ork bije sie do upadlego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,


Kupiłem WoW''a,i już się nim cieszę.Wkładam do napędu i tu pojawia się mój problem.Na erkanie wyskakuje mi błąd (podany w załączniku).Nie wiem co mam robić,jak ktoś wie to pomoże,prawda?Proszę o pomoc...
Z góry dziękuję.

20070828134921

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomyłka to ten build, przypominam że to do warka dps, potem dopiero (na 70lvl) zmienię siena tanka ;p Tu jest ten proponowany build, jak coś to pisać :)

http://www.wowhead.com/?talent=LNMcduioMhziZVVuuM0o

@Ashakel
Nie wiem za bardzo co może byc przyczyną, może spróbój zainstalować grę na innym dysku? np. F:\Wow, albo D:\Wow... Może pomoże, na nic innego nie wpadłem ;p Masz orginalną płytę, czy "od kolegi" bo np. z internetu pobrałeś sam kod aktywujący podstawkę WoW''a? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 12:34, kowalov napisał:

Ja mimo iż gram na serwerze PVP to już nie dręcze ally (gram horda), po prostu zawsze mam o
wiele ważniejsze rzeczy do roboty niż przeszkadzanie komuś. Aczkolwiek jak jestem atakowany
to nie odpuszcze, nawet jak wiem ze przegram (wtedy jeszcze uruchamiam moje makra za spitem
i raspem - w koncu ork bije sie do upadlego).


Krasnoludy biją się także do upadłego...przynajmniej większość. Do upadłego znaczy do czasu, aż nam się piwo skończy. Tak BTW to w wow zauważyłem ciekawą rzecz-bijesz moba kilka leveli wyżej, jest ciężko, końcówka walki, aż chce sie powiedzieć ufff, a tu przylatuje następny, często z jeszcze większym poziomem. Dopiero wtedy zaczyna się prawdziwa walka, pół życia, nie masz potionów, mana się skończyła. To jest to, walczysz i zadajesz sobie pytanie, czy nie czeka cię czasem wspaniała podróż w kolorach czerni i bieli.

Co do problemu z WoW, nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PvP uznaje tylko na arenach i bg, tudzież na oznakowanych graczach(znaczy zero zaskoczenia, ja wtedy też jestem oznakowany), a RP, no cóż, tam już trzeba znać więcej niż angielski do komunikowania podstawowego, a ja niestety choć ciągle się uczę to i tak nie umiałbym opowiedzieć o tym co mnie spotkało w czasie podróży w języku mieszkańców wysp. Chciałbym, żeby blizz stworzył kiedyś serwer RP only polish, wtedy bez wahania się tam przeniosę. Coż, marzenia, na razie muszę kaleczyć oba języki jakimiś skrótami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>/.../

Nie,już jest ok.No przecierz płyta oryginał,musi być!

A jeszcze jedno pytanie-bo ja zielony.Przy robieniu konta mam do wyboru formy płatności.No i tu jest problem:chciałbym se co miesiąc kupować Pre-Paida,ale nie mam jeszcze karty.Więc przy robieniu konta pisze mi żebym wybrał formę płatności i mam:Pre-Paid.Więc wybieram Pre-Paid i mam wpisac kod.A ja myślałem że mam pierwszy miesiąc za darmo i nie musze płacić,a jest problem bo nie mam swojej karty kredytowej.Pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo lubię PvP i ostatnio nabijam marki dziesiątkami i honor tysiącami ale wtedy kiedy mam na to ochotę. :) Nie wybrałem serwera PvP z jednej prostej przyczyny, gankowanie oraz praktycznie zerowe zbalansowanie klas w WoWie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 16:06, squeglee napisał:

Mam pytanie do uczniów pierwszej (no, teraz drugiej) klasy LO.
Ile czasu dziennie, a ile tygodniowo poświęcaliście w pierwszej klasie na WoWa?


Jak byłem w ILO w najlepszym liceum w moim mieście, nie chwale się ani nic itp ale jest to ważna informacja bo grałem dziennie minimum po 4godz czyli np 2 godz rano i 2 wieczorem, praktycznie w ogóle się nie uczyłem a bez problemu miałem średnią podchodzącą prawie pod 4.0. Następnie to kwestia porządnego zorganizowania czasu ale imo jeżeli się chce to można grać nawet po 5-7 godz dziennie niezawalając nauki, nie olewając kobiety i przyjaciół czy znajomych kwestia zorganizowania czasu jak już mówiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 16:34, oOreVenOo napisał:

Jak byłem w ILO w najlepszym liceum w moim mieście, nie chwale się ani nic itp ale jest to
ważna informacja bo grałem dziennie minimum po 4godz czyli np 2 godz rano i 2 wieczorem, praktycznie
w ogóle się nie uczyłem a bez problemu miałem średnią podchodzącą prawie pod 4.0. Następnie
to kwestia porządnego zorganizowania czasu ale imo jeżeli się chce to można grać nawet po 5-7
godz dziennie niezawalając nauki, nie olewając kobiety i przyjaciół czy znajomych kwestia zorganizowania
czasu jak już mówiłem.

Według mnie to też kwestia pojętności ucznia- są tacy, którzy w ogóle nie muszą uczyć się w domu, a są tacy, którzy muszą. Oczywiście tych drugich jest więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 16:31, oOreVenOo napisał:

Ja bardzo lubię PvP i ostatnio nabijam marki dziesiątkami i honor tysiącami ale wtedy kiedy
mam na to ochotę. :)


A ja właśnie nie bardzo. ;-)

Dnia 28.08.2007 o 16:31, oOreVenOo napisał:

Nie wybrałem serwera PvP z jednej prostej przyczyny, gankowanie oraz praktycznie
zerowe zbalansowanie klas w WoWie.


A mnie zwyczajnie PvP zupełnie w tej grze nie interesuje (ani zresztą w ogóle w żadnych grach komputerowych ;-)). To właśnie z tego powodu wybrałem swojego czasu WoWa zamiast GW. Podobno GW bardziej jest nastawione na PvP (albo przynajmniej tak słyszałem).
Także od samego początku wiedziałem, jaki typ servera wybrać. :-)
A co do balansowania (a w zasadzie jego braku ;-)), to Blizz jest już z tego znany. Lubią kombinować i potem wychodzą gry, w których zachowanie jako takiego balansu jest zwyczajnie niemożliwe :-) (patrz Starcraft).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 13:49, Ashakel napisał:

Witam,


Kupiłem WoW''a,i już się nim cieszę.Wkładam do napędu i tu pojawia się mój problem.Na erkanie
wyskakuje mi błąd (podany w załączniku).Nie wiem co mam robić,jak ktoś wie to pomoże,prawda?Proszę
o pomoc...
Z góry dziękuję.

Za mało miejsca na C? Zmienić ustawienia windowsowe dotyczące lokalizacji folderów tymczasowych? Brak praw administratora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy zakładaniu konta trzeba dokładnie wskazać formę płatności. Dla karty kredytowej/płatniczej trzeba podać jej numer, wtedy konto zostanie aktywowane na 1 miesiąc, a po jego upływie zostaną pobrane pieniążki z karty na przedłużenie konta (automatyczne przedłużanie można zaraz po założeniu konta anulować). Przy zakładaniu konta nic nie jest z karty pobierane. Przy wyborze płatności kartą pre-paid - trzeba podczas zakładania konta podać numer zakupionej karty pre-paid, która jest od razu automatycznie dodana do płatności za konto (1 darmowy miesiąc + 60 dni z karty pre-paid = ~3 miesiące zaraz po założeniu konta).

W tej sytuacji, możesz albo kupić kartę pre-paid, albo namówić znajomego żeby podał Ci numer kraty kredytowej/płatniczej (w tej sytuacji pamiętaj o anulowaniu miesięcznej płatności). Możesz też spróbować ''wymyślić'' numer karty, ale w tej sytuacji musisz liczyć się z możliwością poniesienia konsekwencji związanych z próbą oszukania systemu Blizzarda (szczerze mówiąc wątpię żeby cokolwiek zrobili, ale na wszelki wypadek ostrzegam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

doswiadczenie z wowem mam ale nikomu niepolecam granie alliancami gralem nimi i nie oto ze czepiam sie cukierkowatej krainy ale graczy niewszytskich oczywiscie

alliance wyzywaja sie od noobow i innych ciekawych przeklenstw i niedziwe sie czemu przegrywaja na ab i bg
Jak gralem co chwile zostalem wyzywany na duela przez postac na 60 lev itp,raz stworzylem nowa postac tak dla smiechu(to byla moja znienawidzona rasa gnom) i zostalem wyzwany na duela przez krasnala 6 lev wyzej przegralem oczywiscie i zostalem nazwany noobem i czy to jest normlane bo zdaje mi sie ze nie.

Wiec dla mnie horda jest najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 17:52, Ashakel napisał:

Sorry za doubleposta,ale mam jeszcze jedno pytanko:czy jak się wybrało sposób płacenia kartą
kredytową można go zmienić na pre-paid??


tak wystrczy pozmieniac ustawinia w koncie swoim jesli dobrze mowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 17:44, hammerfall87 napisał:

alliance wyzywaja sie od noobow i innych ciekawych przeklenstw i niedziwe sie czemu przegrywaja
na ab i bg
Jak gralem co chwile zostalem wyzywany na duela przez postac na 60 lev itp,raz stworzylem nowa
postac tak dla smiechu(to byla moja znienawidzona rasa gnom) i zostalem wyzwany na duela przez
krasnala 6 lev wyzej przegralem oczywiscie i zostalem nazwany noobem i czy to jest normlane
bo zdaje mi sie ze nie.

Tacy ludzie nie są wyłącznością Alliance. Bez przesady na serwerze gra kilka tysięcy ludzi, więc nie możesz trafić na samych idiotów. Grałem dużo po obu stronach i zbyt wielkiej różnicy nie ma.

Dnia 28.08.2007 o 17:44, hammerfall87 napisał:

Wiec dla mnie horda jest najlepsza

A dla innych Alliance, a inni woleliby grać Plagą gdyby była itp. Kwestia gustu. Poza tym: pisz poprawnie oraz wyraźnie, bo nawet zdań nie chce ci się rozdzielać. Może to nawet lepiej, że wolisz Hordę ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się