Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 25.04.2008 o 15:01, bartez743 napisał:

Atreides, jaki ty masz nick w POLAND TEAM? I który masz levelik? :) Bracik ma już 63...


Gurney/Kralizek 70/70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 17:04, Vesania666 napisał:

> Wie ktos skąd można wziąc kamien filozoficzny bo go do alchemi potrzebuje a nigdzie
nie
> moge go znalesc?

daj oryginalną nazwę to ci powiem, albo sam sprawdź --> www.wowhead.com

EDIT: znalazłem ---> http://www.wowhead.com/?item=9149

hmm troche daleko odemnie jest ten sprzedawca:P Dzieki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...czy klocowatego, opitego dwarfa, sztywnawego humana, draenai z bliskowschodnim akcentem, albo.... Ahhh, nie!! M-miluśkiego, malutkiego gnoma?! Z allich jeszcze szyszkojad, no, mooże draenai nie-caster ujdzie... To dowodzi, że Horda górą! :P

Btw Damage Meters albo KTM już działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah! widzę, że zbliża sie kolejna wielka wojna między Hordą i Sojuszem ;]
Słodkie gnomie Warloki już summony ściągają, prześliczny Blood Elfi paladyni w różowych zbrojach pędzą w pierwszej linii.. Wielki Taureni szaman drapie się po tyłku a krasnoludzki łowca zaś leży pijany w kącie. Nocna elfka, druidka, zbyt zajęta podlewaniem kwiatków w ogródku, a ork wojownik zaś u laryngologa z zapaleniem gardła siedzi.. Dranei przy goleniu zaciął się w mackę, a nieumarły mag goni pieska, który przed chwilką odgryzł mu jego kościstą rękę.. No i nie wolno o dumnym Humanie zapomnieć.. Tylko, że skręcił kark spadając z konia.. A trollica znowu na okresowym przeglądzie kłów siedzi..

xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 21:00, mic02 napisał:

Btw Damage Meters albo KTM już działa?

KTM już chyba dead jest - teraz wszyscy jadą na Omenie który też ma problemy (150 rożnych wersji, codziennie 2 nowe, każdy ma inną :P).
Co do Damage Meters to polecałbym Recount lub SWstats niż Dmg meter :P

No i warto dodać, że działały one zaraz po wypuszczeniu 2.4 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety, z Omenem dość sporo ludzi ma problemy. Często zdarza się, że kogoś na nim nie widać, albo wyniki bywają przekłamane. Raz zdarzyło się tak, że trzecia osoba z listy złapała aggro, a teoretycznie nie powinna. Chociaż po nowszych wersjach osobiście mi się takie problemy nie dzieję, to wciąż wiele osób narzeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 20:59, Czedwik napisał:

> Na każdym serwerze znajdziesz polską gildię. Początkujące, jak i te zaawansowane
w raidowaniu,
> wystarczy poszukac czy pogadac z ludzmi.
>
Nie na każdym. Np. na Sporeggarze nie znajdziesz raidującej polskiej gildii. Za mało
Polaków tam jest, a jeszcze mniej zainteresowanych PvE.


Na Sporeggarze pojawiaja sie plany zjednoczenia polakow pod barwami jednej gildii. Wiem jedno gdyby doszlo to do skutku to bylaby to jedna z najsilniejszych jesli nie najsilniejsza POlska gildia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 22:47, goomis74 napisał:

Na Sporeggarze pojawiaja sie plany zjednoczenia polakow pod barwami jednej gildii. Wiem
jedno gdyby doszlo to do skutku to bylaby to jedna z najsilniejszych jesli nie najsilniejsza
POlska gildia.


Taaa, byłaby, gdyby ludzie chętnie opuścili dotychczasowe, a w nich raczej mocno siedzą, pomysł śmiały, tyleż co niewykonalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 22:47, goomis74 napisał:

> > Na każdym serwerze znajdziesz polską gildię. Początkujące, jak i te zaawansowane

> w raidowaniu,
> > wystarczy poszukac czy pogadac z ludzmi.
> >
> Nie na każdym. Np. na Sporeggarze nie znajdziesz raidującej polskiej gildii. Za
mało
> Polaków tam jest, a jeszcze mniej zainteresowanych PvE.

Na Sporeggarze pojawiaja sie plany zjednoczenia polakow pod barwami jednej gildii. Wiem
jedno gdyby doszlo to do skutku to bylaby to jedna z najsilniejszych jesli nie najsilniejsza
POlska gildia.


Ta gram na sporeggarze ciekawy pomysł bo moja gildia sie ropzpadla a była 1 z tych mocniejszych może znasz gildie lithium ze strony hordy,a propo ja nie chciałbym byc razem z nieudacznikami z zakonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 22:36, CH1CKEN napisał:

> Btw Damage Meters albo KTM już działa?
KTM już chyba dead jest - teraz wszyscy jadą na Omenie który też ma problemy (150 rożnych
wersji, codziennie 2 nowe, każdy ma inną :P).
Co do Damage Meters to polecałbym Recount lub SWstats niż Dmg meter :P

No i warto dodać, że działały one zaraz po wypuszczeniu 2.4 :P


Co do omena - to wystarczy, że ludzie będą mieli zainstalowany wowaceupdater i każdy na pare minut przed rajdem zaktualizuje i koniec problemów. Co do dmg meter to tak: recount do przeglądu całego rajdu i recap do osobistych wyników polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 23:01, hammerfall87 napisał:

> > > Na każdym serwerze znajdziesz polską gildię. Początkujące, jak i te zaawansowane

>
> > w raidowaniu,
> > > wystarczy poszukac czy pogadac z ludzmi.
> > >
> > Nie na każdym. Np. na Sporeggarze nie znajdziesz raidującej polskiej gildii.
Za
> mało
> > Polaków tam jest, a jeszcze mniej zainteresowanych PvE.
>
> Na Sporeggarze pojawiaja sie plany zjednoczenia polakow pod barwami jednej gildii.
Wiem
> jedno gdyby doszlo to do skutku to bylaby to jedna z najsilniejszych jesli nie najsilniejsza

> POlska gildia.

Ta gram na sporeggarze ciekawy pomysł bo moja gildia sie ropzpadla a była 1 z tych mocniejszych
może znasz gildie lithium ze strony hordy,a propo ja nie chciałbym byc razem z nieudacznikami
z zakonu


Problem w tym ze chodzi o Ally:P. Ja tez gram po stronie Ally:P.

Byl juz pomysl zjednoczenia wszystkich 5 najwiekszych polskich gildii. Dwie juz sie polaczyly w jedna. W sumie jak liczylem polska gildia zlozona z wszystkich Polakow po stronie ally liczylaby jakies 150 osob. Niestety jedna sie rozpadla - Orion. Pozostaly 4: Domina Polonia, Divine Retribution - jednym z jej czlonkow jestem ja:P, Union, Soldiers of Green Crusade.

A tych z zakonu to najchetniej wyslalbym w kosmos:P. Ostatnio walczylem z premade 4 osobowym na Arathi Basin, oczywiscie z jakiej gildii? Zakon.;) Ja bylem i jeszcze kumpel tez zrobilismy premade ale 2 osobowy. Ja mam 62 lev, kumpel ma 64. tamci mieli 3 65 levele i jeden 66. Rozlozylismy ich z mala pomoca jednego ziomka ktory mial wowaczas 69 lev:P. Tak jak kiedys zawsze bez mala przegrywalismy Bg tak teraz wyjsc nie moge z podziwu dla Alliance bo zawsze wygrywamy BG. Jeszcze nie zdazylo sie gdy przekroczylem 60 bysmy przegrali BG.

P.S. Nie wiedzialem ze Lithium byla Polska Gildia:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, ludzie... Wy naprawdę chcecie 4 polskie gildie połączyć? Szczególnie, jak niektóre rywalizowały ze sobą? Przecież sama natura Polaka na to nie pozwoli... Anyway jeżeli to by się udało - to moje gratulacje... No i gildia byłaby silna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Natura Polaka" nie ma tu nic do rzeczy, z każdą narodowością byłyby problemy. 4 gildie = 4 liderów, 4 komplety oficerów, 4 różne zestawy zasad, przyzwyczajeń i ludzi, zrobić z tego 1 zespół to chyba więcej problemów niż korzyści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na expert i artistan ridnig nie było discounta z reputacji, ale teraz z 2.4 wprowadzili kolejne 5% do każdego poziomu reputacji, więc mam pytanie, czy aby mieć epiczną latajkę trzeba płacić 4250 z revered, czy ciągle 5k?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja tak z innej beczki.. może mi ktoś wytłumaczyć co to jest to całe resilence? Bo co jakiś czas o tym słyszę tak w WoW jak i na forach a za wała nie umiem zczaić o co kaman o_O''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się