Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 26.10.2005 o 16:49, MiPek napisał:

Podaję jeszcze raz linka - tym razem działającego :P : http://ninjalooter.net .


Ja nie bardzo wierzę zeby to bardzo pomogło. Najwiekszych ninja to i sie uniknie ale przecie na każdym serwie jes pełno płotek, a o kretynach we własnych gildiach nie wspomne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Poczekam sobie do 1.9, licząc na pomocną dłoń Blizzarda. Choć znając ich, to sam nie wiem jak na tym wyjdziemy.

Pewnie jak zabłocki na mydle. :P Dodadzą palantom nowy zestaw kolorowych aur, zeby łatwienj było ich trafiac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem email o zaproszeniu znajomego, tylko jeden problem. Muszę udostępnić swoje płytki. Czym zabezpieczona jest gra bo muszę w tym przypadku przegrać i dać płytki z grą + klucz na 10 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2005 o 09:36, Air napisał:

Właśnie dostałem email o zaproszeniu znajomego, tylko jeden problem. Muszę udostępnić swoje płytki. Czym zabezpieczona jest
gra bo muszę w tym przypadku przegrać i dać płytki z grą + klucz na 10 dni.


Chyba niczym bo nie trzeba plytek zeby grac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2005 o 09:22, villentr napisał:

>Poczekam sobie do 1.9, licząc na pomocną dłoń Blizzarda. Choć znając ich, to sam nie wiem jak na tym wyjdziemy.

Pewnie
jak zabłocki na mydle. :P Dodadzą palantom nowy zestaw kolorowych aur, zeby łatwienj było ich trafiac :P

NIe nażekaj na paladynów. Bo magom pewnie zmienią teksture jakiejś ikonki lub go znerfują poraz setny. Ostatni buff był pare patchów temu....a tak same nerfy... Dadźa im możliwość noszenia pancerzy klasy "Junk" :} a cloth odbiorą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2005 o 11:47, Volvox napisał:

> Właśnie dostałem email o zaproszeniu znajomego, tylko jeden problem. Muszę udostępnić swoje płytki. Czym zabezpieczona
jest
> gra bo muszę w tym przypadku przegrać i dać płytki z grą + klucz na 10 dni.

Chyba niczym bo nie trzeba plytek
zeby grac ;)

Takiej odpowiedzi oczekiwałem, thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2005 o 08:19, Air napisał:

Ile dostaje się punktów za wygranie AV ??


Alterac Valley? Kiedyś było około 10000, teraz spadło do jakieś 5000-6000. Do tego warto doliczyć wszystkie honor kille.

P.S.: Ilość punktów zależy od tego ile miejsc kontrolujecie pod koniec bitwy a ile waszych dowódców zostało żywych pod koniec bitwy.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 14:40, Seaven napisał:

> Czesto jest tak ze ten co ma np 2000 HK jest wyzej niz ten co
> ma 4000.

Tego zdania, przyznaję, kompletnie
nie rozumiem. W zasadzie nigdy nie jest tak, że ktoś mający więcej honoru jest niżej od tego, który ma go mniej. Chyba że
miałeś na myśli jakieś osiągi po którymś tam tygodniu (czasem zdobędzie się przez ten czas dużo, czasem nie).
Choć jak
dokładniej przyglądam się Twojej wypowiedzi, to dochodzę do wniosku, że po prostu zwyczajnie mylisz HK (Honorable Kills)
z punktami honoru. To nie to samo. Ilość HK nie ma takiego znaczenia. Zresztą długo by tłumaczyć - wiele czynników wchodzi
w grę.


Ani słowem nie wspomnialem o punktach honoru,
chodziło mi o pewien przyklad na podstawie HK, nic wiecej.
I nie myle HK z punktami honoru, zapewniam cię ''znawco'' ze potrafie to odroznic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 17:10, MiPek napisał:

A niewidzialne rogale pana Paladyna nie irytują :D ?


Pana paladyna niewidzialne rogusie zupełnie nie irytują (no, może troszeczkę). ;) Jak już wyjdą z cienia, to są chociaż na tyle mili, aby trzymać się w zasięgu mojej broni. Nie muszę chyba mówić, jak bardzo odpowiadają mi klasy walczące głównie bronią białą. ;P

Dnia 25.10.2005 o 17:10, MiPek napisał:

Jak widać Hunterzy
wyszli na ''swoim'' patchu całkiem nieźle :P.


Nawet bardziej niż nieźle. ;P Ale jeśli chodzi o zmiany, to Blizz raz coś zrobi dobrze, a raz źle. Mogę tylko mieć nadzieję, że wyjdziemy na tym przynajmniej tak jak łowcy.

Dnia 25.10.2005 o 17:10, MiPek napisał:

Rzeczą która dotąd mi się najbardziej nie spodobała, był
widok gnoma zwiewającego przez dżunglę z zawartością mojego chest''a :> - nic nie jest w stanie tego przebić :P.


Nawet olbrzymi topór zmierzający w twoim kierunku? :P A gnom pewnie tak się przeraził twojego wyglądu, że ani w głowie było mu zatrzymywanie się na "pogawędki". No i przy okazji chciał uchronić biedną skrzynkę przed zgubnym losem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2005 o 09:22, villentr napisał:

Pewnie
jak zabłocki na mydle. :P Dodadzą palantom nowy zestaw kolorowych aur, zeby łatwienj było ich trafiac :P


Dziękujemy za podzielenie się własnym marzeniem. Nagroda (gumowa lalka paladyna) zostanie przesłana pocztą. ;P

A przy okazji witaj. Tak się zastanawiałem gdzie zgubił się nam pewien ork. Droga do tego miejsca jest co prawda trudna i kręta, ale na szczęście udało ci się ją pokonać. Czekam na kolejny pojedynek któregoś pięknego dnia. Oczywiście o ile nie masz nade mną przewagi 20 lvl. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2005 o 13:35, Biniek. napisał:

Ani słowem nie wspomnialem o punktach honoru,
chodziło mi o pewien
przyklad na podstawie HK, nic wiecej.
I nie myle HK z punktami honoru, zapewniam cię ''znawco'' ze potrafie to odroznic
:P


No właśnie, nie wspomniałeś. Napisałeś o potrzebie "nabijania" HK, aby zdobyć rangę, plus kilka innych rzeczy. Wnioski jakie można z tego wyciągnąć wydają się proste. A ten "pewien przykład na podstawie HK" w moim mniemaniu jest co najmniej niezrozumiały. Tako rzecze "znawca". ;P Bardzo się cieszę, że potrafisz odróżnić HK od HP i sądzę, że nie ma potrzeby się unosić z błahych powodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ilość HK nie ma się nic do zdobywanych rang. Ja mam więcej punktów w tabelce rankingowej(na stronie www.wow-europe.com) i mam wyższe miejsce od osób które mają cztery razy większą ilość HK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2005 o 14:12, Seaven napisał:

Nie muszę chyba mówić, jak bardzo odpowiadają mi klasy walczące głównie bronią białą. ;P


Hehe... Mi też (z wiadomych przyczyn) odpowiadają klasy melee :P.
BTW: Uważam, że powinni usunąć z WoW''a minimalną odległość dla ranged weapons :D.

Dnia 27.10.2005 o 14:12, Seaven napisał:

(...) Nawet olbrzymi topór zmierzający w twoim kierunku? :P


E tam ;) ! Już różnymi rzeczami dostawałem po głowie... Kiedyś spadł na mnie tauren na mouncie :> .
BTW: Taureni na mountach => ''przerost formy nad treścią'' :> .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2005 o 15:37, DarkSoul napisał:

Witam.
Macie może problemy z stroną zarządzania swim kontem? Bo ja próbuje sie od 30 minut dostac do mi=ojego konta,ale
ciągle wywala błąd..

Serwer im nawala :P. Mi się wogóle witryna nie ładuje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2005 o 15:38, WoWmen napisał:

> Witam.
> Macie może problemy z stroną zarządzania swim kontem? Bo ja próbuje sie od 30 minut dostac do mi=ojego
konta,ale
> ciągle wywala błąd..
Serwer im nawala :P. Mi się wogóle witryna nie ładuje :p


Hehe :> Ja mam to szczęście, że witryna sie odpala.... Ale z drugiej strony właśnie dostałem pp i nie mogę pograć... ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2005 o 15:43, DarkSoul napisał:

Hehe :> Ja mam to szczęście, że witryna sie odpala.... Ale z drugiej strony właśnie dostałem pp i nie mogę pograć...
ech..

Znam ten ból :P. Nie grałem miesiąc w WoWa dostałem prepa a tu acc mng nie działa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2005 o 14:51, WoWmen napisał:

Ilość HK nie ma się nic do zdobywanych rang. Ja mam więcej punktów w tabelce rankingowej(na stronie www.wow-europe.com)
i mam wyższe miejsce od osób które mają cztery razy większą ilość HK.


Trzeba mieć minimum 25 HK żeby być branym pod uwagę w cotygodniowym podliczeniu.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się