Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

W ciągu trzech minut zyskujesz 1,5sec zakładając rotację z CoD. Wystarczy wyliczyć, czy 1/2 obrażeń CoD to więcej niż 3/5 shadowbolta. W PvP to co innego, chociaż będzie mi brakowało CoE z dawną mocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie mam podobne odczucia co do tego jak ty... ;) fajne... ale co za dużo to nie zdrowo... jakby on sobie tam na tej skale stał czy coś a czasem odlatywał byłoby wajniej imo aaa i żeby tak nie hałasował... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 15:40, dulak napisał:

Mojego serwera jeszcze nie ma (Doomhammer-normal). Myślę że co bardziej zagorzali gracze
(ja się tu zaliczam) całość plików mieli już ze 2 tygodnie przed patch day, więc ilość
ludności na serw się nie zmieni znacząco.
Co do ekranu logowania jest świetny, muzyka bardzo dobra, czytelniejszy od TBC ogółem
lepszy niż poprzednie. Tylko dla mnie ten smoczek trochę za szybko przylatuje chodź z
2 strony jak ktoś stoi za twoimi plecami przypadkowo, jak rzuci okiem na ekran zobaczy
to co najważniejsze - lichowego smoka :)


Wiesz też tak se pomyślałem, że ten smok ma nieco za dużą częstotliwość latania, ale z drugiej strony Blizz nie przewidywał (?), że gracze będą patrzeć w menu logowania przez godzinę ;) Co do patcha tez już go dawno temu ściągnąłem. Szkoda tylko, że nie załączyli w nim jeszcze intra z WotLK xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 15:47, goomis74 napisał:

Fajnie niektore serwery juz wstaly a wiekszosc i tak dalej lezy...

Co oni robia?

odpalają je battlegroud grupami więc jeśli jeden serwer z grupy jeszcze leży to danej grupy nie odpalą
i tak się uwineli szybciej niż ostatnio :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciiii... jak pamiętam to grając tylko z podstawką w erze tbc miałem tylko "pre-tbc" ekran logowania a jak przewiduje nik jescze nie ma wratha więc cieszmy się z tego co mamy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już się nie mogę doczekać titansgripujących 2 Mercilles macy, i innego pogłębiania imbalancu. A teraz coś bardziej treściwego, mianowicie co z tym New Dances z pierwszego traileru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Joł, ja z takim pytaniem, bo nie siedzę w WoWie od paru miechów. Podobno Blizz ułatwił bardzo rozgrywkę, np. mounta zdobywa się teraz na 30 lvlu. Na czym jeszcze polegają te zmiany przyspieszające leveling?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 16:00, mic02 napisał:

Już się nie mogę doczekać titansgripujących 2 Mercilles macy, i innego pogłębiania imbalancu.
A teraz coś bardziej treściwego, mianowicie co z tym New Dances z pierwszego traileru?


Dowiemy sie jak odpala wszystkie sewery:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 16:00, mic02 napisał:

Już się nie mogę doczekać titansgripujących 2 Mercilles macy, i innego pogłębiania imbalancu.
A teraz coś bardziej treściwego, mianowicie co z tym New Dances z pierwszego traileru?

z tego co wyczytałem to mają póścić to w łatce tuż po wydaniu lisza i będzie to dość rozbudowane tzn. będzie można samemu układać kroki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 16:00, mic02 napisał:

Już się nie mogę doczekać titansgripujących 2 Mercilles macy, i innego pogłębiania imbalancu.
A teraz coś bardziej treściwego, mianowicie co z tym New Dances z pierwszego traileru?

mają być dodane w patchu po wyjściu dodatku. sami będziemy te tańce tworzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa rzecz Mainantance sie zakonczylo, i to juz nwet oficjalnie. A ty sie okazuje ze niektore serwery wogole nie sa wlaczone choc battlegroupa chodzi... Wiem ze nie od razu zbudowano Krakow i ze nie wszystkie serwery sa wlaczone ale to lekka przesada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 16:00, mic02 napisał:

Już się nie mogę doczekać titansgripujących 2 Mercilles macy, i innego pogłębiania imbalancu.


Haha, przecież Titan''s Grip to jest porażka :/ Ale co tam, każdy tylko myśli kategoriami "LAWL 2x2H = MOAR DAMAGE!!1"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te nowe efekty przerazily mnie niby fajnie rzeczy wyglada lepiej ale nie powalajaco ale na kompie na ktorym call of duty 4 world in conflikt (najwyzszy bez dx10) chodzily na najwyzszych bez problemow po uruchomieni wszystkich efektow spadek wydajnosci do 30 fps ;/ i to w northsihire

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 16:39, argetlam napisał:

Te nowe efekty przerazily mnie niby fajnie rzeczy wyglada lepiej ale nie powalajaco ale
na kompie na ktorym call of duty 4 world in conflikt (najwyzszy bez dx10) chodzily na
najwyzszych bez problemow po uruchomieni wszystkich efektow spadek wydajnosci do 30 fps
;/ i to w northsihire

mnie kur... przeraziły lagi LAGISKA potworne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się zalogował na Stormscale? Wchodze, loguje mnie do ekranu wyboru postaci, potem jest loading screen... czekam... i czekam... i nic ><

EDIT: O, właśnie serwer padł. Tym razem oficjalnie. Mam nadzieję że niedługo wstanie ><

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się