Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 04.11.2008 o 10:13, Vantor Zorin napisał:

Czy gdy nie będe miał nowego dodatku będe mógł grać?


Tak, będziesz mógł grać dalej w tą wersję WoWa jaką masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 13:48, Michal256 napisał:

> Czy gdy nie będe miał nowego dodatku będe mógł grać?

Tak, będziesz mógł grać dalej w tą wersję WoWa jaką masz.

Aktualnie nie mam ale za tydzień kupuje batlechesta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... te taksówki już mi się podobają:). Koniec spamu na /w czy zrobię portal do TB z Ogri bo Fly patha nie ma:P.(chyba że komuś będzie zależalo na czasie echhh chcemy 280 w azeroth^^). Michał mówiłeś, że te mounty kilku osobowe są drogie. A masz dokładniejsze informacje:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znam ceny dwuosobowego motorka. Ten mogą zbudować inżynierowie, a potem sprzedawać innym graczom.

Natomiast trzyosobowy mount z Dalaranu, ten z vendorami, kosztuje 20k golda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 16:28, kamilos996 napisał:

Czy mógł by mnie ktoś przekonać do tej gry poniewaz się zastanawiam a niechce zaśmiecać
kompa


Trial nie gryzie. Sam sprawdź. Odinstalowanie jak się nie spodoba też nie gryzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupujac orginalnego wowa co nie przed zrbieniem postaci lub po nie wiem zybierasz sobie serwer na ktorym chcez graz czy sa takie serwery w orginalnym wowie za ktore sie nie placi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 19:06, orzech76 napisał:

kupujac orginalnego wowa co nie przed zrbieniem postaci lub po nie wiem zybierasz
sobie serwer na ktorym chcez graz czy sa takie serwery w orginalnym wowie za ktore
sie nie placi


Są, i są nielegalne. Mając konto w wowie, możesz robić postacie na wielu różnych serwerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest cena sprzedaży mounta DO vendora przez gracza, nie cena kupna. I generalnie rzecz ujmując, tej ceny nie powinno tam być. Mountów zasadniczo nie da się sprzedać (już pomijając fakt że od patcha 3.0 mountów się ''uczymy''). Prawdopodobnie Blizz zapomniał zablokować możliwość sprzedania mounta (to samo było z hipogryfem, później to chyba zmieniono).

Nikt tej ''nowej'' ceny nie potwierdził, czytaj uważnie komentarze. Za to ja mogę potwierdzić że dalej jest 20k, bo dziś jeszcze byłem u tego vendora na becie, zanim zamknęli serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 19:06, orzech76 napisał:

kupujac orginalnego wowa co nie przed zrbieniem postaci lub po nie wiem zybierasz
sobie serwer na ktorym chcez graz czy sa takie serwery w orginalnym wowie za ktore
sie nie placi


Zamiast szukania bezpłatnych serwerów (które są jedynie stratą czasu w tego typu grze), sugeruję ci poszukać bezpłatnego słownika języka polskiego i bezpłatnego kursu pisania na klawiaturze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 20:35, Michal256 napisał:

To jest cena sprzedaży mounta DO vendora przez gracza, nie cena kupna. I generalnie rzecz
ujmując, tej ceny nie powinno tam być. Mountów zasadniczo nie da się sprzedać (już pomijając
fakt że od patcha 3.0 mountów się ''uczymy''). Prawdopodobnie Blizz zapomniał zablokować
możliwość sprzedania mounta (to samo było z hipogryfem, później to chyba zmieniono).

Nikt tej ''nowej'' ceny nie potwierdził, czytaj uważnie komentarze. Za to ja mogę potwierdzić
że dalej jest 20k, bo dziś jeszcze byłem u tego vendora na becie, zanim zamknęli serwer.


Mhm ... whatever :P... L2Read jak to mówią xD.

Ale o ile się nie mylę to cena będzie zależała też od repy chyba z Dalaran, więc cena przy exalted będzie 16k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No,no jutro wchodzi patch 3.0.3 i oczekiwany przeze mnie buff mojego Shadow Priesta :)

*A new effect has been added to Shadowform - Your Shadow Word: Pain, Devouring Plague, and Vampiric Touch abilities deal increased percentage damage equal to your spell critical strike chance.

* Vampiric Touch: The Spell power coefficient has been doubled and no longer triggers Replenishment when other priests cast Mind Blast.
* Improved Vampiric Embrace now increases the healing received from Vampiric Embrace by 33/66%. (Up from 5/10%)
*Vampiric Touch: The Spell power coefficient has been doubled and no longer triggers Replenishment when other priests cast Mind Blast.

GJ Blizzard:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc wątpię. Nie bawiłem się w ładowanie repki w becie, ale z tego co się orientuję to ten vendor nie był powiązany z żadną grupą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dysponuje ktoś może linkami, z których mógłbym ściągnąć filmiki w pełnej wersji i w wysokiej jakości za darmo? Konkretnie chodzi mi o dwa słynne już filmiki z WoW:

"Illegal Danish: Super Snacks"

i

"Illegal Danish 2: Escape from Orgrimmar"

Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demonic Tactics Rank 5
Increases melee and spell critical strike chance for you and your summoned demon by 10%.

hehe, ladnie lock zyskał + 5% crita w nowym patchu, coraz bardziej sie przekonuje do buildy demonology/ destro, a na 80 lvl to bedzie masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się wchodzi do un goro crater? przez tanaris? mam 49 mam tam szanse poquestować? Bo w the highterland dla mnie za latwo w fael wood i azacharze nudno. chce sprobowac tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To otwórz sobie gdzieś mape Azeroth i znajdź wejście...
Przecież Ci nikt dokładnie nie będzie opisywał w którym momencie trzeba skręcic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się