Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

jeden z ostatnich komentarzy na wowhead mówi że te karty już nie są world drop, jeśli to prawda (a chyba gdzieś jescze o tym czytałem) kosze tego może być sporregarowy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 20:14, goomis74 napisał:

Chodzi mi o set Darkmoon, oczywiscie nowy. Interesuje mnie greatness +90 strength. czy
jakas inna opcja oprocz inscryptionisty istnieje? czy ma to jakis random drop na Northrendzie?

A kogo nie interesuje? ;) Nie ma innej opcji. Jeszcze długo ten deck będzie strasznie drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 21:14, Corvin 0451 napisał:

> Chodzi mi o set Darkmoon, oczywiscie nowy. Interesuje mnie greatness +90 strength.
czy
> jakas inna opcja oprocz inscryptionisty istnieje? czy ma to jakis random drop na
Northrendzie?
A kogo nie interesuje? ;) Nie ma innej opcji. Jeszcze długo ten deck będzie strasznie
drogi.

Drogi? Juz tak zglupialem ze spamowalem na /trade w dalaranie WTB 10000 gold for 1 gold... akurat musialbym od siebie dolozyc jeszcze 400 golda by go kupic ;(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 21:27, goomis74 napisał:

Drogi? Juz tak zglupialem ze spamowalem na /trade w dalaranie WTB 10000 gold for 1 gold...

okazja proszę państwa... okazja... ;D

Dnia 11.12.2008 o 21:27, goomis74 napisał:

akurat musialbym od siebie dolozyc jeszcze 400 golda by go kupic ;(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 21:43, piotreqqq napisał:

ściągaliście dzisiaj jakiegoś patcha ? choćby najmniejszego ?

jakieś uaktualnienie czy coś-w-ten-deseń do lunchera chyba ;>, tzn bratu się coś ściągało dzisiaj u mnie jakoś wcześniej ze 3 dni temu czy coś, a że brat nie grał ostatnio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no bo mam mały problem, zaraz po tym jak to cos do lunchera sie ściągnęło mam wielkie lagi 500 - 800 ms :/ właśnie robię reinstal wow. Dzisiaj dostałem stały net Neodstrade 1 MB. przed ściągnięciem miałem lagi 160-250

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwiłbym się gdyby to Neostrada sprawiała problemy, były już wielkie afery z nią w WoW :) Ewentualnie jakiś program w tle u ciebie działa i cały czas coś pobiera/wysyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie załamuj mnie :/ zresztą myślę ze tak nie jest, ponieważ jak juz kilka razy napisałem grałem juz dzisiaj i lagi były w porządku ( a bylem w samym środku Dalaranu ) zobaczymy robię reinstal za 20 minut wam powiem czy jest okej czy klapa

ogarnę jeszcze jak css działa i tez wam powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra reinstal zrobiony. 100-220 ms. Da sie to jakoś wyjaśnić? wina addonow ? czegokolwiek ? Były lagi a teraz ich niema ;/ Moze poprostu to byl taki moment i dlatego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha wyjaśnijmy coś, lagi o których mówisz to ping, a duuuży ping, czyli zły ping, to już lagi ;> tak na boku

a wyjaśnić to? coż... imho bylo poczekać chwile... jakbym robil reinstall jak tylko dostaje "nienormalnieglupichlagow", to bym chyba psychicznie nie wytrzymał przy tej g!erce ;> just relax... take it easy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie czy świat WoW''a jest tak pusty tylko przy początkowych lokacjach czy późnej jak sie nie jest w gildii to też?? Bo mam 8 level i na razie spotkałem w sumie chyba z 9 graczy (w tym aż 2 na mountach :P) a byłem już w Thunder Bluff (krótko ale byłem... :])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zależy "co?", "kiedy?" i "gdzie?", ale generalnie w lokacjach poczatkowych jest malo luda, potem.. jeszcze mniej (większy rozsiew graczy) dopiero na wyższych lvlach robi się "tłok" powiedzmy... zależy to jeszcze od serwera, ale coż sie dziwić... popatrz jak bycza jest mapa wowa... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było przedtem spróbować wyczyścić folder WDB i spróbować bez addonów :P Reinstalując grę straciłeś tylko czas, bo na jedno wyszło jakbyś to zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W początkowych lokacjach zawsze jest mało luda (wyjątek: nowy świeży serwer lub premiera dodatku z nowymi rasami) i nie ma co się dziwić - jak wbijesz nawet na 60ty to do tych lokacji będziesz zaglądać co najwyżej po to żeby zrobić achievement :) Większość ludzi, których tam spotykasz to niewątpliwie czyjeś alty, a z tym też jest tak, że grają nimi tylko od czasu do czasu. Generalnie najwięcej luda zawsze jest w aktualnych krainach (czyli teraz Northrend) oraz miastach powszechnie uważanych za stolice handlu (Orgrimmar i Stormwind, Undercity i Ironforge też bywa tłoczne, pozostałe miasta już mniej, w dużej mierze przez ich niezbyt strategiczne umiejscowienie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się