Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Po prostu jak będziesz mieć jakieś konkretne pytania, to wal. Postaramy się pomóc, ale i tak najwięcej porad znajdziesz na stronach tj http://www.wowhead.com/ i http://www.wowwiki.com/Portal:Main . Te dwie strony to takie vademecuum każdego szanującego się gracza w WoW. Na pierwszej znajdziesz mnóstwo porad dotyczących questów oraz zastosowania różnych przedmiotów (również uzbrojenia), na drugiej masz natomiast wielką encyklopedię gry (wszystko o fabule, postaciach, ale także i systemie gry). I nie nastawiaj się na to, żeby wiedzieć wszystko zanim w ogóle zaczniesz grać. Na odwrót: najpierw pograj, potem pytaj. Bo niczego się nie nauczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co mówisz wykonuje.Klikajac rawym przyciskiem otwiwiera mi sie ksiega czarów i stojac w oblirzu swojego trenera w swoim mieśćie.Ale wciarz mi wyswietla,że musze byc blisko Lexicon of power.Może ma to jakąś zależność od lev?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 23:32, pielus napisał:

To co mówisz wykonuje.Klikajac rawym przyciskiem otwiwiera mi sie ksiega czarów i stojac
w oblirzu swojego trenera w swoim mieśćie.Ale wciarz mi wyswietla,że musze byc blisko
Lexicon of power.Może ma to jakąś zależność od lev?

tak, żeby umieścić glif w "środku", aby ją (karte z twoimi glifami) tylko oblookać wystarczy przejść tylko w odpowiednią zakładke z speelbooka (na dole okienta jest ten "przycisk")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 23:32, pielus napisał:

To co mówisz wykonuje.Klikajac rawym przyciskiem otwiwiera mi sie ksiega czarów i stojac
w oblirzu swojego trenera w swoim mieśćie.Ale wciarz mi wyswietla,że musze byc blisko
Lexicon of power.Może ma to jakąś zależność od lev?


Poszczególne glify mają wymagania co do poziomu postaci, także odpowiedź brzmi: tak... Wystarczy przeczytać treść glifu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klikajac prawym przyciskiem zakładka otwiera się sama i pokazuje gdzie mam czar umieścić.To nie jest trudne,ale wciaż mi się wyświetla ten sam napis.Kupiłem najpierw Glyph z lev 40 (przy czym mam lev 64 nic innego nie znalazłem wyżej ) puzniej kupiłem z 15 bo pomyślalem,że to może trzeba jakoś niżej zaczynać.Nie wiem gdzie jest ten Lexycon of power.Czy to jest cos obok?Czy może jest zależność lev i talentów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 23:55, pielus napisał:

Nie wiem gdzie jest ten Lexycon of power.Czy to jest
cos obok?Czy może jest zależność lev i talentów?


Kiedy będziesz w stolicy po prostu zapytaj strażnika o '' lexicon of power'' a on, grzecznie zaznaczy Ci na mapie flagą to czego szukasz. Działa również w ''wielu'' innych przypadkach. Aha, to tak spora świecąca i latająca księga.

Twój poziom wpływa tylko na to, ile glyphów możesz mieć. Jak pewnie zauważyłeś, są one podzielone na te ważnejsze ''major'' i te słabsze ''minor'' - wybieraj z głową, po co przepłacać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 18:31, SoieR napisał:

> Czym wy się podniecacie? Ja tam czekam na Ashbringera (prawdziwego - "cleansed",
a nie
> corrupted)! Frostmourne przy Ashbringerze to jak Worn Dagger przy Dirge! :P
>
piwo dla tego pana! ;]



A ja mam obsesje:). Obsesje na punkcie Frostmourne`a. Zrobie wszystko gdy tlyko wyjdzie Icecrown i jesli mi sie poszczesci byc na raidzie gdy dropnie Frostmourne to zrobie wszystko by go miec:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.12.2008 o 10:58, goomis74 napisał:

A ja mam obsesje:). Obsesje na punkcie Frostmourne`a. Zrobie wszystko gdy tlyko wyjdzie
Icecrown i jesli mi sie poszczesci byc na raidzie gdy dropnie Frostmourne to zrobie wszystko
by go miec:).


blizzard powiedzial ze nie odda Frostmourne''a w rece graczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 11:14, JaMES` napisał:

blizzard powiedzial ze nie odda Frostmourne''a w rece graczy

Mi się raczej zdawało, że definitywnej odpowiedzi nie było. Nie żebym się szczególnie przejmował, większość fanboyów Frostmourne obejrzy Arthasa w questach, a nie w rajdach ;) A ci co realnie go zobaczą, z góry będą wiedzieli, kto dostanie legendary czy inne artefakty. Z takimi zabawkami raczej nie ma miejsca na przypadki czy hordowanie DKP - przynajmniej tak robiliśmy z glewiami/thori''dal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 11:14, JaMES` napisał:


> A ja mam obsesje:). Obsesje na punkcie Frostmourne`a. Zrobie wszystko gdy tlyko
wyjdzie
> Icecrown i jesli mi sie poszczesci byc na raidzie gdy dropnie Frostmourne to zrobie
wszystko
> by go miec:).

blizzard powiedzial ze nie odda Frostmourne''a w rece graczy


Wlansie nie bylo definitywej odpowiedzi na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 12:04, goomis74 napisał:

>
> > A ja mam obsesje:). Obsesje na punkcie Frostmourne`a. Zrobie wszystko gdy tlyko

> wyjdzie
> > Icecrown i jesli mi sie poszczesci byc na raidzie gdy dropnie Frostmourne to
zrobie
> wszystko
> > by go miec:).
>
> blizzard powiedzial ze nie odda Frostmourne''a w rece graczy

Wlansie nie bylo definitywej odpowiedzi na ten temat.


Powiem nawet w drugą stronę, Blizzard ponoć powiedział że Frostmourne ma być pierwszym Artifactem... ;]
Też mam marzenie go kiedyś Mieć, oby był lepszy od Ashringera finalnie, choć po tym co przeczytałem wcześniej to wątpie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 12:25, Ashakel napisał:

Powiem nawet w drugą stronę, Blizzard ponoć powiedział że Frostmourne ma być pierwszym
Artifactem... ;]
Też mam marzenie go kiedyś Mieć, oby był lepszy od Ashringera finalnie, choć po tym co
przeczytałem wcześniej to wątpie... :)


Zapomnij :) Ludzi na serwerze z samymi tylko Legendary idzie czasem zliczyć na palcach obu rąk (a jeden serwer to jakieś kilka tysięcy graczy), a co dopiero taki Artifact, o ile to wprowadzą... Będziesz sobie mógł zacząć marzyć, jak opanujesz tą grę w 100% i załapiesz się do jakiejś super gildii, poświęcając przy tym mnóstwo godzin na samo tylko raidowanie (jak pracujesz, to pewnie do końca pozostanie to tylko twoim marzeniem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 11:29, KaPe napisał:

A ci co realnie go zobaczą, z góry będą wiedzieli, kto dostanie legendary czy inne
artefakty. Z takimi zabawkami raczej nie ma miejsca na przypadki czy hordowanie DKP -
przynajmniej tak robiliśmy z glewiami/thori''dal.


Dokładnie, takie przedmioty oddaje się tylko najbardziej zaufanym, najstarszym członkom gildii, takim którzy będą jeszcze długo grać w tej samej gildii i którzy zrobią z niego duży użytek. Także wielu graczy już na starcie może zapomnieć o posiadaniu czegoś takiego, jeżeli nie są w jakiejś super gildii i grają dopiero od niedawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.12.2008 o 14:34, Sth`Devilish napisał:


Zapomnij :) Ludzi na serwerze z samymi tylko Legendary idzie czasem zliczyć na palcach
obu rąk (a jeden serwer to jakieś kilka tysięcy graczy), a co dopiero taki Artifact,
o ile to wprowadzą... Będziesz sobie mógł zacząć marzyć, jak opanujesz tą grę w 100%
i załapiesz się do jakiejś super gildii, poświęcając przy tym mnóstwo godzin na samo
tylko raidowanie (jak pracujesz, to pewnie do końca pozostanie to tylko twoim marzeniem).


Serio legendarek jest tak mało?? A jak się sprawa ma z tymi fioletowymi...jak im tam było...epicami? Tak? Bo nazwy zapomniałem...też ich tak mało czy można powiedzieć że ci najlepsi zwykle je mają??

Poza tym powiedziałem-to MARZENIE jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - ty w ogóle zacząłeś w WoW grać, że tyle pytań zadajesz i już marzysz o najlepszych wymarzonych przedmiotach? o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

epiki to tylko kolejny (i zwykle ostatni etap ubierania postaci) nic szczególnego ot po prostu najpierw chodzisz w białych itemkach zdobywając pierwsze zielaki z q czasem trafi się jakiś rare itemek a jak wbijesz maksymalny lvl chodzisz w epikach, tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 15:01, Sth`Devilish napisał:

Mam pytanie - ty w ogóle zacząłeś w WoW grać, że tyle pytań zadajesz i już marzysz o
najlepszych wymarzonych przedmiotach? o.O



Tak zacząłem... a co to ma wspólnego?? Poza tym to chyba każdy chce mieć najlepsze przedmioty, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.12.2008 o 15:48, Ashakel napisał:

Tak zacząłem... a co to ma wspólnego?? Poza tym to chyba każdy chce mieć najlepsze przedmioty,
nie?


Nie za wszelką cenę ;->
Były już przypadki utraty zdrowia spowodowanej chęcią posiadania najlepszych przedmiotów w WoW-ie. Żeby je dostać trzeba być niezłym maniakiem i mieć bardzo dużo wolnego czasu, a nie tylko wolną sobotę od czasu do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się