Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 14.12.2008 o 21:46, Ancient Lord napisał:

Siema, słyszałem coś o krainach startowych w northendzie. O co w tym chodzi - oznacza
to, że np. Draeneiem zamiast na Azuremyst Isle, zacznę na ziemiach Northendu?


Pierwsze słyszę, żeby tam jakiekolwiek krainy startowe były. Nawet Death Knight zaczynają na starych kontynentach. A Draenei zaczynają jak zaczynali, na Azuremyst Isle...

Edit: coś ciekawe rzeczy słyszysz, można wiedzieć skąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 21:55, Fumiko napisał:

> Siema, słyszałem coś o krainach startowych w northendzie. O co w tym chodzi - oznacza

> to, że np. Draeneiem zamiast na Azuremyst Isle, zacznę na ziemiach Northendu?

Pierwsze słyszę, żeby tam jakiekolwiek krainy startowe były. Nawet Death Knight zaczynają
na starych kontynentach. A Draenei zaczynają jak zaczynali, na Azuremyst Isle...

Edit: coś ciekawe rzeczy słyszysz, można wiedzieć skąd?


Siedzę na necie i czytam strzępy informacji ;) A jeszcze jedno - czym się różniąwydania WoWa empikowe i CDP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 21:57, Ancient Lord napisał:

Siedzę na necie i czytam strzępy informacji ;) A jeszcze jedno - czym się różniąwydania
WoWa empikowe i CDP?


Empikowego nie zarejestrujesz na gram.pl. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 21:59, Fumiko napisał:

> Siedzę na necie i czytam strzępy informacji ;) A jeszcze jedno - czym się różniąwydania

> WoWa empikowe i CDP?

Empikowego nie zarejestrujesz na gram.pl. I tyle.


I niczym innym? Nawet zawartością pudełka? Pytam bo w empiku zauważyłem taniej niż w Saturnie (tam jest wydanei CDP) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 22:02, Ancient Lord napisał:

I niczym innym? Nawet zawartością pudełka? Pytam bo w empiku zauważyłem taniej niż w
Saturnie (tam jest wydanei CDP) ;)


O ile mi wiadomo to nie. Płyta, instrukcja, jakieś ulotki i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 22:09, Fumiko napisał:

> I niczym innym? Nawet zawartością pudełka? Pytam bo w empiku zauważyłem taniej niż
w
> Saturnie (tam jest wydanei CDP) ;)

O ile mi wiadomo to nie. Płyta, instrukcja, jakieś ulotki i tyle.


A to spoko, bo bałem się że empik będzie miał jakieś mętne wydanie (jak np. CoD5) ;) W takim razie po świętach idę do empiku i kupuję WoWa ;) A jeszcze jak mi się poszczęści w konkursie Efekt Serii to będę miał WotLK gratis ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 21:46, Ancient Lord napisał:

Siema, słyszałem coś o krainach startowych w northendzie. O co w tym chodzi


Dobrze słyszałeś. Są dwie ''startowe'' lokacje Borean Tundra i Howling Fjord obie jednak dla postaci na 68 lvl. Znaczy to tyle, że twórcy chcieli uniknąć tysięcy ludzi zaczynających w tym samym padole. Jak to miało miejsce swojego czasu przy starcie TBC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 20:25, Sth`Devilish napisał:

Nie dziwota jak 99% ludu siedzi w Northrend, ewentualnie na battlegroundach/BG (gdzie
również ich nie spotkasz ze swoim limitem levelowym) lub czasem wpadną pohandlować do
miast... Jak kupisz TBC to wiele się w tym zakresie nie zmieni. Chcesz zobaczyć dużo
luda, to musisz być na czasie, czyli mieć WotLK i postać na lvl 68.


Nawet na wyższym, bo na 68 to dopiero zacznie Northrend, a do Vangarde można i na pierwszym poziomie się wybrać. :-)
Inna sprawa, że dla mnie dużo ludzi w lokacjach to akurat minus. Nie znoszę iść do jakiejś jaskini tylko po to, by zobaczyć tam stosy trupów i kolejkę czekającą na respawn. Ostatnio tak miałem w Zangarmarsh - trzy razy szedłem w jedno miejsce i za każdym ktoś już tam siedział. W rezultacie zrobiłem trzy questy w tej jaskini dopiero gdy zrobiły się zielone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2008 o 14:13, Steel Dogg napisał:

kurde sciagnąlem sobie triala WOW''a ale jak chce założyć konto to musze wpisac cd-key
a skad mam go wytrzasnac



problem rozwiazany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 67 i w blade edge moutains luda jest dość mało czego nie można powiedzieć o nagardzie. Dzisiaj przed szkołą grałem o 7:30 i wybrałem sie do northa sprawdzić czy już jakieś q mogę brać. W mieście spotkałem ze 50os....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy patch zapowiada się cudnie - http://www.wowwiki.com/Patch_3.0.8

Widać niezmienny trend gnojenia priesta. W przeciwieństwie do pre-wotlk, disc priest (ani tym bardziej holy) w PvP kompletnie nie znajduje dla siebie miejsca. Pogodziłem się z tym. Bywa. Ale przynajmniej w PvE byliśmy doceniani.
A teraz: Circle of Healing 6s cooldown. Zamiast przynajmniej przywrócić CoH do poprzedniego stanu (że działa tylko w obrębie drużyny), zrobili z 41-punktowego talentu bezużyteczny zapychać miejsca. Oczywiście nic w zamian nie dali. Jaki niby sens teraz brać kapłana do drużyny, skoro do leczenia tanka lepszy jest paladyn a do aoe - shaman? Przeglądając fora zauważyłem, że takiego sensu nie ma i priest będzie tylko brany z braku laku (tj. paladyna, szamana).
To co blizz od jakiegoś czasu wyczynia z priestem, wywołuje po prostu zniesmacznie. Klasa typowo lecząca, tzw. "Ultimate healer"... i zostaje (w sumie to już został dawno) zdeklasowany przez hybrydy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2008 o 18:18, Astropath napisał:

To co blizz od jakiegoś czasu wyczynia z priestem, wywołuje po prostu zniesmacznie. Klasa
typowo lecząca, tzw. "Ultimate healer"... i zostaje (w sumie to już został dawno) zdeklasowany
przez hybrydy.

Priest jest hybryda, jeśli nie zauważyłeś, a to że nie specujesz Shadow nic tu nie zmienia. Nie ma żadnego "ultimate healera". Plus, CoH był zbyt mocny i nerf jest jak najbardziej zasłużony, spamowanie tego kompletnie deklasowało Chain Heal, nie mówiąc już o single target healach na rajdzie, gdzie próba wyleczenia czegokolwiek nie-instantami dawała tylko kosmiczny overheal. Jeśli gracz jest do dupy, to fakt, będzie zdeklasowany. Ci, co potrafili castować coś innego niż tylko CoH, spokojnie sobie poradzą.
Jakoś zawsze te płacze forumowe, że klasa X będzie bezużyteczna po nerfach, się nie sprawdzały. Już oczy bolą od czytania, jak to Raid Leaderzy będą nagle stackować Szamanów, bez jakiegokolwiek zrozumienia nowych zasad stackowania buffów i przyczyn takiego właśnie zachowania w Sunwell.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko, bo prawdopodobnie uda mi się wycyganić od rodziców WoW''a na święta , więc: czy Night Elf jest dobrym wyborem dla rogue''a? W ogóle w warcraft''cie szukałem jakiegoś odpowiednika zabójcy(guild wars) nie wiem, czy trafiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2008 o 18:36, KaPe napisał:

Priest jest hybryda, jeśli nie zauważyłeś, a to że nie specujesz Shadow nic tu nie zmienia.
Nie ma żadnego "ultimate healera".


Jest też jedyną klasą, która ma 2 drzewka przeznaczone do leczenia. 2/3 ogółu talentów powiązane jest z leczeniem. Jeśli to nie robi z niego w głównej mierze healera, to nie wiem co takowego robi :/

Dnia 15.12.2008 o 18:36, KaPe napisał:

Plus, CoH był zbyt mocny i nerf jest jak najbardziej
zasłużony, spamowanie tego kompletnie deklasowało Chain Heal, nie mówiąc już o single
target healach na rajdzie, gdzie próba wyleczenia czegokolwiek nie-instantami dawała
tylko kosmiczny overheal.


CoH był zbyt mocny, zgadzam się. Co nie znaczy, że trzeba go kompletnie zniszczyć. Forum klasowe jest pełne sensownych rozwiązań. CoH na PTRze już był wcześniej testowany z 6s CD i nie sprawdził się całkowicie. Blizz kompletnie to ignoruje i zajmuje się pieszczeniem swojego nowego cudeńka - DK.

Dnia 15.12.2008 o 18:36, KaPe napisał:

Jeśli gracz jest do dupy, to fakt, będzie zdeklasowany. Ci,
co potrafili castować coś innego niż tylko CoH, spokojnie sobie poradzą.


Zgadzam się, że CoH spam to najniższa forma leczenia, ale prawda jest taka, że na raidy brano priestów właśnie ze względu na niego (bo niby co innego oferuje priest? Divine spirit? :S). I nie, nie jestem jednym z tych CoH spammerów, którzy nie odnajdą się w nowej stuacji. W heroicach leczenie pochodzące z CoH: 5-10%, w raidzie około 30%. 3-5 razy rzucone CoH, wychodzimy z sytuacji krytycznej i można wrócić do spamowania PoM, flashy, czy jak kto woli GHealów. Jeden CoH raz na 6 sekund jest po prostu bezużyteczny. O to mi chodzi.

Dnia 15.12.2008 o 18:36, KaPe napisał:

Jakoś zawsze te płacze forumowe, że klasa X będzie bezużyteczna po nerfach, się nie sprawdzały.


O siebie się nie martwię. Swoje miejsce w grze mam. Męczy po prostu to, że z prawie każdym patchem odbierają nam coś dobrego i nie dają nic w zamian.

Dodam jeszcze, że nikt nie prosił o zmianę CoH na jego imba formę jaką obecnie jest. Był dobrym nie imba czarem, ale blizz musiał przekombinować. A teraz zgnoił go kompletnie. Thx Blizz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i stało się "operacje zmiany pci" są juz dostępne dla przeciętnego Kowalskiego za jedyne 15"ojro". Ze swego orka można zrobić pani ork. Ciekawe czy ktoś z moich znajomych skusi się na to już to widzę w dialogach "kiedyś byłam facetem" :]. Ciekawe czy można zrobić wersje pośrednią :P.

Dobra koniec z tym. Sam myślę nad kupnem wotlk, bo jakoś głodek zaczyna się nasilać idealnie na święta i ferie będzie :P. A jak tam po dodatku z warriorem się dzieje bo fakt nie wiem czy nie lepiej byłoby mego orka na dk przerobić w końcu jakaś moc by była a nie ciągle po dupie od palków :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2008 o 19:53, piotreqqq napisał:

bierz night elfa. Bo nie cierpię rougow gnomów :P


ROGUE, a nie "rouge". Rouge to może być w "Moulin Rouge"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2008 o 20:27, Hacket napisał:

No i stało się "operacje zmiany pci" są juz dostępne dla przeciętnego Kowalskiego za
jedyne 15"ojro". Ze swego orka można zrobić pani ork. Ciekawe czy ktoś z moich znajomych
skusi się na to już to widzę w dialogach "kiedyś byłam facetem" :]. Ciekawe czy można
zrobić wersje pośrednią :P.


No jak dla mnie przegięcie z tą operacją zmiany płci ;/ Nie podoba mi się, nawet pomimo faktu, że być może zrobiłbym to mojej Night Elfce. Ale mimo wszystko, jak pomyślę o innych graczach zmieniających płeć i to na serwerach RP to aż mnie żałość dopada :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się