Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Sic! Chyba przesadzili z tą płatną zmianą płci :) Ale w sumie to co raz mniej mnie to szokuje, nie zdziwie się jak za kilka lat udostępnią płatną możliwość zmiany rasy (ze względu na istną loterię co do tego, która rasa jest "IMBA" w danym dodatku) albo nawet gotowe wylevelowane postaci (tutaj w sumie bym za bardzo nie protestował, ale tylko pod warunkiem że byłoby to dostępne dla graczy ze stażem powiedzmy 2-3 lat).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 16:10, dulak napisał:

jak mogę wytrenować first aid na skill 375+??

Chociażby u trenera w jednej ze startowych lokacji w WoTLK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to hitem...? powinny okazać się nie tylko zmiany rasy lecz klasy :)
Np. po nabiciu lvl 80 magiem sam wreszcie chciałem przyłożyć komuś mieczem i podróżować setem plate
no ale i tak marzenia się spełniły (Death Knight)
Aha mam jeszcze pytanie odnośnie kupowanych itemków za honor i za zdobyte odznaki np. z Alterac Valey...
to znaczy gdzie można kupować rzekome epickie itemy na 80 lvl ponieważ w stormwindzie
są maksymalnie na 70 lvl to gdzie więc są dla 80 (nie chodzi mi tu o te sklepiki w Wintergrasp(ten zamek)ani sklepy oferujące epiki za zdobyte podczas raidów lub heroic dungeon specjalnych odznak czy jakiś tam :)/....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kumpel namówił mnie właśnie na WoWa i mam mały problem- zebrać triala i potem kupić przedłużenie i cd-key do BC na allegro czy od razu walnąć Battlechesta ? Jako, że wcześniej nie korzystałem z tego to może ktoś się wypowiedzieć czy kupowanie cd-keyow/ pre-paidów online na allegro jest bezpieczne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 18:19, drblase napisał:

Kumpel namówił mnie właśnie na WoWa i mam mały problem- zebrać triala i potem kupić przedłużenie
i cd-key do BC na allegro czy od razu walnąć Battlechesta ? Jako, że wcześniej nie korzystałem
z tego to może ktoś się wypowiedzieć czy kupowanie cd-keyow/ pre-paidów online na allegro
jest bezpieczne ?



Dołączam się do pytania :P Wczoraj zakupiłam kartę w prezencie dla kumpla (póki co w sklepie metrowym), a niedługo sama zaczynam się bawić więc powoli należy się wdrożyć i rozeznać w sytuacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, czy kupisz Battlechesta zależy tylko od kilku rzeczy. Jeżeli chcesz Grać Blood Elfami lub Dranei i mieć profesję Jewelcrafting już teraz, to warto kupić sobie Battlechesta. Jeżeli nie, to też lepiej Battlechesta - dlatego, że kosztuje on z tego co pamiętam 85 zł.

I mała kryptoreklama: Jak zaczniesz grać to może na realmie Burning Blade? Sam tam gram, po stronie hordy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema. Mam pytanko - wiem, że jeżeli kupię podstawkę to mam 40dni gry za free, ale czy jak kupię jakiś expansion set, to czy też da mi to ileś tam dni za darmo?

I o co chodzi z tą kartą pre paid on line? Czy jest to opłacalne i jak za to płacić - tylko przelewem?

PS: Na jakim świecie gra dużo polaków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 17:33, Redjevel napisał:

Według mnie to hitem...? powinny okazać się nie tylko zmiany rasy lecz klasy :)


Oby nigdy ! Moim zdaniem gdyby wprowadzili możliwość zmiany klasy/rasy zrujnowało by to grę.

Dnia 12.12.2008 o 17:33, Redjevel napisał:

Aha mam jeszcze pytanie odnośnie kupowanych itemków za honor i za zdobyte odznaki np.
z Alterac Valey...to znaczy gdzie można kupować rzekome epickie itemy na 80 lvl


Itemy PvP na 80lvl będą dostępne razem ze startem nowego sezonu arenowego, który wystartuje w tą środę (17 grudzień). No chyba, że jakieś przeszkody techniczne się pojawią czy cuś, to mogą przełożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 20:21, LUIGI93 napisał:

To, czy kupisz Battlechesta zależy tylko od kilku rzeczy. Jeżeli chcesz Grać Blood Elfami
lub Dranei i mieć profesję Jewelcrafting już teraz, to warto kupić sobie Battlechesta.
Jeżeli nie, to też lepiej Battlechesta - dlatego, że kosztuje on z tego co pamiętam 85
zł.

I mała kryptoreklama: Jak zaczniesz grać to może na realmie Burning Blade? Sam tam gram,
po stronie hordy :)


To zamawiam na przyszły tydzień Battlechesta ;]. Z tego co słyszałem i tak żeby uruchomić WotLK trzeba mieć BC (?).

Jeśli chodzi o serwer to niestety zacznę na Burning Legion ;/ ze względu na 3 kumpli, którzy już tam grają. Z drugiej strony słyszałem dużo niepochlebnych opinii o tym serwie więc podejrzewam, że nie ograniczę się tylko do niego ;].

Może ktoś powiedzieć czy ciężko jest nupkowi ( takiemu jak ja atm) przystosować się do WoWa ? Pamiętam jak kupiłem GW to nie było łatwo i często była mała zamota ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 20:59, Ancient Lord napisał:

Siema. Mam pytanko - wiem, że jeżeli kupię podstawkę to mam 40dni gry za free, ale czy
jak kupię jakiś expansion set, to czy też da mi to ileś tam dni za darmo?


Nie, dodatki nie dają ci dodatkowych darmowych dni gry... (niestety...)

Dnia 12.12.2008 o 20:59, Ancient Lord napisał:

I o co chodzi z tą kartą pre paid on line? Czy jest to opłacalne i jak za to płacić -
tylko przelewem?


Jest to alternatywny sposób płatności, ja osobiście jego właśni najczęściej używam, jest to karta któa starcza na 60 dni i kosztuje 90-120 zł (gram.pl-empik). Jest to niezwykle wygodna forma jeśli nie dysponujesz/nie chcesz płacić kartą... :]
Istnieją karty online (dostajesz tylko klucz pre-paid na maila/czytasz go gdzieś w necie-zwykle kosztuje mniej) oraz "materialne" mają formę plastikowej karty-zdrapki i możesz je kupić w większości sklepów z grami (empik, saturn...)

Dnia 12.12.2008 o 20:59, Ancient Lord napisał:

PS: Na jakim świecie gra dużo polaków?


Ja osobiście gram na The Venture Co. , ktoś z tego forum tez na pewno o ile pamiętam, masz tu 2 polskie gildie, pewnie gdzie indziej jest ich więcej, ale paru polaków spotkałem już w początkowych strefach (do 13 levela). No i jest to PVPRP co jest jego zasadniczym atutem bo brak tu gości z nickami "Piotruś Rozwalacz" czy tym podobne no i możesz walczyć PVP ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.12.2008 o 21:49, drblase napisał:


Może ktoś powiedzieć czy ciężko jest nupkowi ( takiemu jak ja atm) przystosować się do
WoWa ? Pamiętam jak kupiłem GW to nie było łatwo i często była mała zamota ...


Ja też jestem ortodoksyjnym graczem GW, więc nie było łatwo... tyle złych (niepotrzebnych...) nawyków (tym bardziej jak grasz jakiś czas) że trzeba trochę pograć aby coś załapać i się odzwyczaić od pewnych rzeczy (np. brak drużyny w początkowych stadiach, podczas levelowania zwykle)... ale jak pograsz to sam z czasem sie odzwyczaisz ;] A w razie pytań wal tu tu jest tyle wyjadaczy... (oczywiście nie mówię o sobie... :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.12.2008 o 21:51, Ashakel napisał:

Jest to alternatywny sposób płatności, ja osobiście jego właśni najczęściej używam, jest
to karta któa starcza na 60 dni i kosztuje 90-120 zł (gram.pl-empik). Jest to niezwykle
wygodna forma jeśli nie dysponujesz/nie chcesz płacić kartą... :]
Istnieją karty online (dostajesz tylko klucz pre-paid na maila/czytasz go gdzieś w necie-zwykle
kosztuje mniej) oraz "materialne" mają formę plastikowej karty-zdrapki i możesz je kupić
w większości sklepów z grami (empik, saturn...)


Ale chodzi mi o to, czy jeśli zamówięprepaid onlien na gram.pl to mogę ją zapłacić tylko przelewem karty kredytowej?

Dnia 12.12.2008 o 21:51, Ashakel napisał:


> PS: Na jakim świecie gra dużo polaków?

Ja osobiście gram na The Venture Co. , ktoś z tego forum tez na pewno o ile pamiętam,
masz tu 2 polskie gildie, pewnie gdzie indziej jest ich więcej, ale paru polaków spotkałem
już w początkowych strefach (do 13 levela). No i jest to PVPRP co jest jego zasadniczym
atutem bo brak tu gości z nickami "Piotruś Rozwalacz" czy tym podobne no i możesz walczyć
PVP ;]



Czyli PVPRP to serwer Role Playing z klimacikiem i do tego PVP tak? Fajnie, tego szukałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.12.2008 o 21:55, Ancient Lord napisał:

Ale chodzi mi o to, czy jeśli zamówięprepaid onlien na gram.pl to mogę ją zapłacić tylko
przelewem karty kredytowej?


Tak-przelew z konta lub płatność kartą... no bo przecież na poczcie nie zapłacisz za wirtualną kartę :P

Dnia 12.12.2008 o 21:55, Ancient Lord napisał:

>

Dnia 12.12.2008 o 21:55, Ancient Lord napisał:


Czyli PVPRP to serwer Role Playing z klimacikiem i do tego PVP tak? Fajnie, tego szukałem
;)


Tak, osobiście taki rodzaj uważam za najlepszy, a Venture Co. wydaje się najprzyjemniejszy więc tam sobie pogrywam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 21:57, Ashakel napisał:

Tak-przelew z konta lub płatność kartą... no bo przecież na poczcie nie zapłacisz za
wirtualną kartę :P


Tak, tak, ale czy w sklepie gram pl mogę przelać hajs przekazem pocztowym? Po karty kredytowej nie mam, a rodzice nie będą skorzy iść do banku i przelewać hajs na WoWa ;p.

Dnia 12.12.2008 o 21:57, Ashakel napisał:

Tak, osobiście taki rodzaj uważam za najlepszy, a Venture Co. wydaje się najprzyjemniejszy
więc tam sobie pogrywam :]

Ja też lubię odgrywanie roli, więc pewnie tam postawię swe pierwsze kroki. Jako, że nie mam sporo kasy więc będę przedłużał aktywność konta przy przypływach kasy. I jeszcze jedno - powiedzmy, ze dostanę karę - czy będę mógł przerwać aktywność konta i wznowić ją po 2tygodnaich, żeby nie tracić tych dni?

WoW zaciekawił mnie dlatego, że koledzy z klasy zaczęli grać na prywatnych serwerach. Opowiadają cały czas o tym i postanowiłem sprawdzić co to ten WoW. Chcę kupić oryginalnego WoWa, bo na prywatnych podobno mało ludzi i jak słyszę od kumpli o częstych Disconnectach to mnie ciarki przechodzą - to nie na moje nerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.12.2008 o 22:04, Ancient Lord napisał:

Tak, tak, ale czy w sklepie gram pl mogę przelać hajs przekazem pocztowym? Po karty kredytowej
nie mam, a rodzice nie będą skorzy iść do banku i przelewać hajs na WoWa ;p.

A to nie wiem, sprawdź se, wejdź do sklepa, dodaj do koszyka i sprawdź metody płatności...może i się da...
A przez internet to przelać trudno?? :]

Dnia 12.12.2008 o 22:04, Ancient Lord napisał:

Ja też lubię odgrywanie roli, więc pewnie tam postawię swe pierwsze kroki. Jako, że nie
mam sporo kasy więc będę przedłużał aktywność konta przy przypływach kasy. I jeszcze
jedno - powiedzmy, ze dostanę karę - czy będę mógł przerwać aktywność konta i wznowić
ją po 2tygodnaich, żeby nie tracić tych dni?


Jasne. Z WoW''em jest tak jak z telefonem. Jak płacisz to masz-nie płacisz nie masz. Możesz przestac na 2 lata a potem wrócić do gry spokojnie :).

Dnia 12.12.2008 o 22:04, Ancient Lord napisał:

WoW zaciekawił mnie dlatego, że koledzy z klasy zaczęli grać na prywatnych serwerach.
Opowiadają cały czas o tym i postanowiłem sprawdzić co to ten WoW. Chcę kupić oryginalnego
WoWa, bo na prywatnych podobno mało ludzi i jak słyszę od kumpli o częstych Disconnectach
to mnie ciarki przechodzą - to nie na moje nerwy.


Krótko mówiąc z prywatnym servem nie miałbyś czego tu szukać, bo to jest nielegalne (tak mi się wydaje) poza tym taki server w każdej chwili może paść, bo nie ma stałego hosta tylko jakiśtam gościu, nie wiadomo kto, go trzyma. A w WoWie też ci sie może na początku wydawać ludzi mało, ale potem na wyższych levlach w tych popularniejszych miastach to aż za dużo... :)
A jak zaczniesz na The Venture Co. i zdecydujesz się na hordę to możemy pociupać razem :] (oczywiście nie namawiam do hordy w żaden sposób... ;])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 22:10, Ashakel napisał:


> Tak, tak, ale czy w sklepie gram pl mogę przelać hajs przekazem pocztowym? Po karty
kredytowej
> nie mam, a rodzice nie będą skorzy iść do banku i przelewać hajs na WoWa ;p.
>
A to nie wiem, sprawdź se, wejdź do sklepa, dodaj do koszyka i sprawdź metody płatności...może
i się da...
A przez internet to przelać trudno?? :]


Jak wspomniałem - nie mam karty ;|

Dnia 12.12.2008 o 22:10, Ashakel napisał:


Dnia 12.12.2008 o 22:10, Ashakel napisał:

> WoW zaciekawił mnie dlatego, że koledzy z klasy zaczęli grać na prywatnych serwerach.

> Opowiadają cały czas o tym i postanowiłem sprawdzić co to ten WoW. Chcę kupić oryginalnego

> WoWa, bo na prywatnych podobno mało ludzi i jak słyszę od kumpli o częstych Disconnectach

> to mnie ciarki przechodzą - to nie na moje nerwy.

Krótko mówiąc z prywatnym servem nie miałbyś czego tu szukać, bo to jest nielegalne (tak
mi się wydaje) poza tym taki server w każdej chwili może paść, bo nie ma stałego hosta
tylko jakiśtam gościu, nie wiadomo kto, go trzyma. A w WoWie też ci sie może na początku
wydawać ludzi mało, ale potem na wyższych levlach w tych popularniejszych miastach to
aż za dużo... :)
A jak zaczniesz na The Venture Co. i zdecydujesz się na hordę to możemy pociupać razem
:] (oczywiście nie namawiam do hordy w żaden sposób... ;])


Ja wiem dobrze, że to jest nielegalne, więc nie pykam tam - poza tym tak jak mówiłeś - serv padnie i cały czas poświęcony na grę idzie się je...chać. Najlepiej jest podobno na globalu - 0 DC i mało lagów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się