Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 18.12.2008 o 21:56, Sth`Devilish napisał:

> Witam zakupiłem sobie World of Warcraft i mam pytanie czy trzeba kupić jakoś karte
czy
> moge grac 30-dni FREE?

Jeżeli założysz konto trialowe na http://www.trywarcraft.com/ i potem zaktualizujesz
je do pełnego konta dodając klucz z pudełka, to będziesz mógł grać te 30 dni + 10 dni
triala (jeżeli nie zaktualizujesz konta od razu, rzecz jasna). W innym przypadku (zwykłe
zakładanie nowego konta) będziesz musiał na stronie zarządzania kontem wpisać nr twojej
karty kredytowej (nie pobierze tobie pieniędzy do upływu darmowego czasu, możesz też
wyłączyć od razu subskrypcję i potem ją włączyć ponownie), lub jeżeli takowej nie posiadasz
musisz zakupić karte Prepaid do WoW (2 miesiące gry, koszt - 89 zł).


hehe taki myk . Dzieki za pomoc, placic 90 zł jak najpierw moge pograć 40 dni za darmo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 05:02, mikusdevil napisał:

> > Witam zakupiłem sobie World of Warcraft i mam pytanie czy trzeba kupić jakoś
karte
> czy
> > moge grac 30-dni FREE?
>
> Jeżeli założysz konto trialowe na http://www.trywarcraft.com/ i potem zaktualizujesz

> je do pełnego konta dodając klucz z pudełka, to będziesz mógł grać te 30 dni + 10
dni
> triala (jeżeli nie zaktualizujesz konta od razu, rzecz jasna). W innym przypadku
(zwykłe
> zakładanie nowego konta) będziesz musiał na stronie zarządzania kontem wpisać nr
twojej
> karty kredytowej (nie pobierze tobie pieniędzy do upływu darmowego czasu, możesz
też
> wyłączyć od razu subskrypcję i potem ją włączyć ponownie), lub jeżeli takowej nie
posiadasz
> musisz zakupić karte Prepaid do WoW (2 miesiące gry, koszt - 89 zł).

hehe taki myk . Dzieki za pomoc, placic 90 zł jak najpierw moge pograć 40 dni za darmo
:P


W pudełku z grą dostaniesz klucz trial 14dniowy niby dla przyjaciela. Robiąc z tym kluczem taki myk mamy juz 44 dni darmo :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

frostfire to już przeszłość, nie ma o czym mówić ;>

co to tych gildii to się zgadzam taka domina mogłaby być całkiem fajną gildią... gdyby nie nazwa, juz jakieś polskie słowo czy coś a''la zakon (to akurat mi by nie przeszkadzało na serwerze rp, naprawde, bo ktoś kto nie zna polskiego nawet nie zwróci uwagi) ale wyskakiwanie z takimi nazwami w styulu "polska" "polonia""polacy" i inne oraz nicki typy xxxpl to już... brak słów... przecież jest tyle serwerów nie-rp na których można lolowaći roflować gdzie i ile się chce... ps: bombastic to gildia w 90% składająca się z kobiet... ;D

@sety pvp... i pve
żenada kompletna! przekolorowane t3 nie wygląda dobrze, stare glowy efekty i nowe tekstury nie współgrają dobrze, kolory dobrane chyba losowo (mag), set pala 25man kojarzy mi się z jajecznicą z dodatkiem pleśni czy czegoś, ale to co zrobili z setami pvp to już... gdzieś czytałem że to tak specjalnie stylizowane blablabla jak mundur żołnierski- nie musi być ładny blablabla ale... kto chce w tym czymś chodzić?!? a przecież po to się gra- żeby ulepszać postać, ale i żeby popatrzeć było na co... od razu można odróżnić zielaki od epików (zazwyczaj), zielaków/rare z northrendu komentował nie będe, bo już sam nie wiem co gorsze klałnowaty wygląd postaci w zielakach z tbc czy dk''owy wygląd northrendowych... srsly taka firma jak blizz, zarabiająca tyle co blizz możłaby się jakoś wysilić i zatrudnić nowych designerów a straych wywalić na syberie

@interface
zna może ktoś addon podobny do "skinner" (ładnie wygląda z x-pearlem, tylko z nim jest taki problem że te okienka nie ładują się "od razu" kiedy otwieramy okiengo tylko sekunde później, i zastanawiam się czy jest jakaś alternatywa, bo chciałbym mieć cały interfejs w jednej tonacji stylistycznejj (+/- na tyle ile można)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 13:24, gadula4 napisał:

Dobra gram na Scoreggar (czy jak to się zwie) -gra ktoś w Alliance?


Patrz wyzej post Soiera(jego podpis) i moj post:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, wiecie może jak Wrath działa na laptopach z GF 9300/9600/9650? Lub na Radeonach 3200/34x0/3650? Na której z tych kart gra zachowa płynność w najwyższych detalach? Na razie mam laptopa z Intel 945, niestety na minimum mam mniej niż 25 FPS...:/ A pytam ponieważ bardziej przyda mi się laptop niż mocna stacjonarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 14:26, Galadin napisał:

Mam pytanie, wiecie może jak Wrath działa na laptopach z GF 9300/9600/9650? Lub na Radeonach
3200/34x0/3650? Na której z tych kart gra zachowa płynność w najwyższych detalach? Na
razie mam laptopa z Intel 945, niestety na minimum mam mniej niż 25 FPS...:/ A pytam
ponieważ bardziej przyda mi się laptop niż mocna stacjonarka.


HEh najwiekszy paradoks to to ze na moim stacjonarnym sprzecie momentami chodzi gorzej niz u ciebie...

Odpowiedz na twoje pytanie jest nastepujaca: bedzie chodzil lepiej niz u ciebie tym bardziej jak kupisz lapka z karta GF i sciagniesz sterowniki do niej(!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 14:26, Galadin napisał:

Mam pytanie, wiecie może jak Wrath działa na laptopach z GF 9300/9600/9650? Lub na Radeonach
3200/34x0/3650? Na której z tych kart gra zachowa płynność w najwyższych detalach?


Zapomnij o najwyższych detalach na jakimkolwiek laptopie. Chyba, że grubo poniżej 30fps...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 13:37, goomis74 napisał:

/ciach/

A spoko, nie ma to jak śpieszenie się przy czytaniu. Ech, oczywiście bida w kraju aż piszczy, ale nie będę lamił prosząc o kasę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 15:04, CH1CKEN napisał:

> Mam pytanie, wiecie może jak Wrath działa na laptopach z GF 9300/9600/9650? Lub
na Radeonach
> 3200/34x0/3650? Na której z tych kart gra zachowa płynność w najwyższych detalach?

Zapomnij o najwyższych detalach na jakimkolwiek laptopie. Chyba, że grubo poniżej 30fps...



Wręcz przeciwnie. Jeżeli nie raidujesz to możesz spokojnie grac na laptopie z GF9600+ na max wszystkich ustawieniach jeżeli nie masz matrycy wysokiej rozdzielczości (czyli w 1280x800 - nie wiem jak jest wyżej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Gram sobie juz dosc długo Paladynem i ostatnio naszła mnie ochota na zrobienie 2 postaci, wybor moj padł na Kapłana. i tu moja prośba czy ktos by mógł mi podac jakis dobry bulid na shadow lub holy oraz polecic co i jak ponieważ duzo stron o WoW jest nie aktualnych (niektore wpisy sa z 2004 roku) a ja potzrebuje aktualnych info. Wiem że gra Kapłanem to nie przelewki wiec bym był wdzięczny za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 18:31, struksik napisał:

jak moge właczyć mody:
FuBar 3.0
Omen Threat Meter
X-Perl UnitFrames


1. Rozpakuj do Interface/Addons
2. Na ekranie wyborze postaci klikasz w "Addons"
3. Upewniasz się, że wszystkie są zaznaczone i uaktywniona jest opcja "Load out of date addons" (wyłączona blokuje ładowanie się addonów, które nie zostały przystosowane do nowej wersji gry).

Tak, to takie proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 19:24, taki jeden napisał:

siema ma pyatanie co zawiera pudelko battlechest, a oddzielnie wow i wow tbc?


Powiem ci co zawierają osobno:

- ładne, rozwijane pudełka
- grube instrukcje (tą od podstawki można skutecznie zabijać muchy, robi też dobrze jako podkładka pod papier do pisania;)
- ładne pokolorowane płytki
- oddzielnie są niestety na płytach CD zamiast DVD (więc trochę pożonglować trzeba w trakcie instalacji)

I to chyba tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 19:34, Sth`Devilish napisał:

- oddzielnie są niestety na płytach CD zamiast DVD (więc trochę pożonglować trzeba w
trakcie instalacji)


Miesiąc temu kupiłem WoWa (nie Battlechesta tylko "premierówki") i gra jest na płycie DVD. WoW jak i TBC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się