Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 23.07.2009 o 14:46, Azvar napisał:

A co wymyślił w tym patchu? Kolejne nerfy warriora w PvP. ZNACZNIE obniżony dmg z Execute,
z Shield Slam (i Shield Block już nie będzie wpływać na obrażenia z Shield Slam), także
zwiększony zasięg działania Battle/Commanding Shouta, co eliminuje możliwość użycia dwóch
różnych na arenie, właśnie przez duży zasięg. Krótko mówiąc, czas na reroll.


O żesz :/ znaczy to, żegnajcie crity za 3,5k HP z shield slama?
Chyba się przerzucę w takim razie na DK i będzie git ;) chociaż mag daje radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3,5k HP crit? Mógłbym wiedzieć na jakim lvl''u? :> Tak z ciekawości czystej po prostu pytam... Przerzutka na DK to wcale nie taki głupi pomysł, sam po powrocie chcę wreszcie dopakować mojego do 80 i wymiatać jako DPS''ik. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 22:18, Vytrix napisał:

3,5k HP crit? Mógłbym wiedzieć na jakim lvl''u? :> Tak z ciekawości czystej po prostu
pytam... Przerzutka na DK to wcale nie taki głupi pomysł, sam po powrocie chcę wreszcie
dopakować mojego do 80 i wymiatać jako DPS''ik. :)


Na 80, nie raz się zdarzyło trafić za 3k i więcej. Hmm nie chciałbym grać postacią która jest super łatwa w prowadzeniu i można nią robić co się chce. Zrobi sięto po prostu nudne, a takie lekkie wyzwanie jest przyjemne.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dla Ciebie 3,5k crit to dużo, DK będziesz zachwycony - tyle ode mnie. ;) Troszkę się zdziwiłem, gdy się dowiedziałem, że takie crity łatasz na 80, ja swoim DK na 77 potrafię swojemu lvlowi pocisnąć 4K z Heart Strike''a. :) W każdym razie, DK wcale taki łatwy do prowadzenia nie jest, fakt, jest dosyć łatwą postacią jeśli chodzi o rozpoczęcie, ale zapewniam Cię, że jeśli chcesz od niego naprawdę porządnych efektów musisz opanować to i owo. Gra się nim podobnie jak rogalem, ale jak dla mnie bardziej dynamicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A poczytaliście chociaż o tym ''nerfie Shield Slama'' zanim zaczęliście...
Bah, toż to pytanie retoryczne. Polecam zrozumieć jak to ma działać, a nie płakać przed czasem. Shield Slam ma cap dopiero przy block rating > 3000 bodajże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 22:45, KaPe napisał:

A poczytaliście chociaż o tym ''nerfie Shield Slama'' zanim zaczęliście...
Bah, toż to pytanie retoryczne. Polecam zrozumieć jak to ma działać, a nie płakać przed
czasem. Shield Slam ma cap dopiero przy block rating > 3000 bodajże?


Hmm mniejsza z tym, teraz wszedłem na PTR i już nie widzę tej zmiany z Shield Block, najwyraźniej wycofali się z niej.

Jeśli już to prędzej SBV niż Block Rating, które w ogóle nie wpływa na obrażenia (Block Value)...

@ Maniekk - jak 3.5k crit z Shield Slama to jest dla ciebie dużo, to ja wolę nie wiedzieć w jakim specu i gearze ty latasz i jakiej rotacji używasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apropos Critów to jaki był wasz najwyższy ? Ja z Death Coila na Hodirze 23k (ale to przez npc''ów) i normalnie scourge strike potrafi po 13-14k wejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 00:33, Firaxo napisał:

Apropos Critów to jaki był wasz najwyższy ?

Dla mnie także na Hodirze - 63k z Chimera Shota :D Oczywiście znaczące były te "piorunki" zwiększające crit dmg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 11:50, the_bishop napisał:

czy to prawda ze w 3.2 mozna bedzie zmienic frakcje ?


Chodzi ci o przejście z Hordy do Sojuszu i odwrotnie?
Blizzard z tego co wiem pracuje nad tą możliwością. Ma to być płatna usluga obłożona "dodatkowymi restrykcjami". Co z tego wyjdzie - zobaczymy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 11:56, DemoBytom napisał:

Chodzi ci o przejście z Hordy do Sojuszu i odwrotnie?
Blizzard z tego co wiem pracuje nad tą możliwością. Ma to być płatna usluga obłożona
"dodatkowymi restrykcjami". Co z tego wyjdzie - zobaczymy..


Ale w sensie że ... wow, to by było ciekawe. Myślę, że przeszedłbym bez wahania do Hordy, jako że od zawsze grałem Alliance, a nie chce mi się zaczynać teraz całkowicie nowej postaci.
Ja szczerze mówiąc bardziej wolałbym, aby w pewnych sytuacjach można było z graczem przeciwnej frakcji normalnie porozmawiać lub nawet zjednoczyć się w grupę na jakąś większą akcję. A co ... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 11:59, alexiej napisał:

Już to sobie wyobrażam. gnom wrzeszczący "For the horde!!!" xD


Z tego co rozumiem istotę działania tej funkcji - nie będzie można przenieśc gnoma do hordy.
Po prostu zostanie stworzony jego odpowiednik w hordzie, np. Ork indentycznym sprzętem, doświadczeniem, imieniem itd..

Gnom warrior stanie się np. Orkiem warriorem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pod 2 latach graniem horda, naprawdę bylo by fajnie zobaczyć wszystkie alianckiei miasta, i wogule poznać grę od innej strony :P

Ale osobiście wolałbym żeby był taki pakiecik, zmiana serwera i frakcji. Tylko na pewno ALE TO NA PEWNO było by takie zamieszanie na serwerach, ze przez następne kilka miesięcy byłyby same darmowe migracje. Bo dużo znalazło by się chętnych żeby pograć aliantami oj dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mi sie wydaje ze bedzie tak ze bedzie to wyboru rasa, jezeli grasz warriorem w aliantach to bedziesz mogl wybrac rase w hordzie ktora moze grac dana klasa w tym wypadku warriorem


edit : moim zdaniem powinni to zrobić w nowym dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się