Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 24.07.2009 o 23:09, Jedrzej_92 napisał:

Myślę że to ta sama wersja. Zamówiłem WoW Battlechest na gram.pl, sądziłem że nie będzie
problemów tego typu w tym wypadku. Kod wpisuję poprawnie.


Czyli najwyraźniej problem ze stroną www. Spróbuj później, jak nadal będzie nie tak to albo zadzwoń do Blizzarda, albo wyślij formularz do pomocy technicznej (co wolisz, lepiej telefonicznie jak masz dobrze opanowaną mowę po angielsku, tylko przygotuj sobie na kartce wszystkie szczegóły i dane konta).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Po pierwsze chciałbym się przywitać gdyż jestem nowym na tym forum^^
Po drugie, grać w WoW zamierzam dzisiaj poraz pierwszy. Wiem już ze będę grac magiem Blood elfem. Teraz moje pytanie, jaki serwer wybrać. Na jakim jest dobra polska rajdujaca gildia po stronie Hordy? Chciałbym tez żeby nie był tak strasznie opuszczony w starych krainach. Mam nadzieje ze pomożecie mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 13:02, Kolo190232 napisał:

Chciałbym tez żeby nie był tak strasznie opuszczony w starych
krainach. Mam nadzieje ze pomożecie mi.


Na to już nie możesz liczyć, nawet nie otwierają już nowych serwerów ostatnio. Spróbuj The Venture Co. i gildii The Sentenced, to jedyne co mogę ci polecić (gildia z długoletnią historią i ustawioną pozycją na serwerze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 13:02, Kolo190232 napisał:

Witam. Po pierwsze chciałbym się przywitać gdyż jestem nowym na tym forum^^
Po drugie, grać w WoW zamierzam dzisiaj poraz pierwszy. Wiem już ze będę grac magiem
Blood elfem.


Na pewno? Bo klasy w WoW mają własną specyfikę i jeśli nie grałeś wcześniej, może się okazać że to wcale nie ta klasa najlepiej Ci pasuje. :-)

Dnia 25.07.2009 o 13:02, Kolo190232 napisał:

Chciałbym tez żeby nie był tak strasznie opuszczony w starych krainach. Mam nadzieje ze pomożecie mi.


Jak napisał Azvar, na to ciężko liczyć i trudno jednoznacznie wskazać serwer z pełnymi krainami. Z tego co zauważyłem, jeśli weźmiesz jakiś Recommended, jest pewna szansa że będzie tam biegało trochę więcej początkowych postaci (co niekoniecznie jest dobre, bo potrafi być kolejka do questów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już teraz część krain WotLK jest opuszczona, a ludzi można znaleźć tylko w kilku regionach ze względu na istniejące tam instancje raidowe, dungeony itp itd ale ogólnie robiąc questy są praktycznie pustki, a lvlowałem 2 miesiące temu, teraz to już jest chyba kompletna czarna dziura. Jeżeli chodzi o regiony początkowe to niestety musisz się z tym liczyć, iż tamtejsze tereny w 90% są praktycznie wymarłe, dla mnie osobiście WoW umrał wraz z wypuszczeniem nowych dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elo! Dawno mnie tu nie było ;o
Mam takie pytanie, wie może ktoś jak sie nazywa addon, który zrobiłby mi taki "panel" jak na przykład na tym screenie - http://dlxmedia.net/WoWScrnShot_052907_142953.jpg ?Chodzi mi o to na dole. Tam bym wrzucił recounta, omena, spelle, chat i inne takie pierdoły :) Bo teraz to wszystko zajmuje mi strasznie dużo miejsca -.-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 12:10, the_bishop napisał:

pod 2 latach graniem horda, naprawdę bylo by fajnie zobaczyć wszystkie alianckiei miasta,
i wogule poznać grę od innej strony :P


Mi jakoś specjalnie na Hordzie nie zależy, ale jakbym miał możliwość zamiany Elfa na Taurena (gram druidem), nie zawahałbym się ani chwili. ;-)

Dnia 24.07.2009 o 12:10, the_bishop napisał:

Ale osobiście wolałbym żeby był taki pakiecik, zmiana serwera i frakcji. Tylko na pewno
ALE TO NA PEWNO było by takie zamieszanie na serwerach, ze przez następne kilka miesięcy
byłyby same darmowe migracje. Bo dużo znalazło by się chętnych żeby pograć aliantami
oj dużo.


I właśnie dlatego coś czuję, że tego typu rozwiązanie raczej nie nastąpi ... albo jeśli już, to obłożone sporymi restrykcjami i wymaganiami do spełnienia.


Tak zmieniając temat, to po odzyskaniu PC z serwisu, tak gdzieś za dwa tygodnie +/- tydzień ;-) (teraz akurat piszę ze starego Durona, na którym nie ma zainstalowanego WoWa (znaczy się jest, ale lepiej nie pisać jaki ;-)), planuję zamienić jeden ze speców mojego druida na DPS (obecnie jest to misiek / sadzonka ;-)).
Tylko zastanawiam się, czy będzie to pantera czy sowa. Niby sowa bardziej praktyczna, ale jako że mam pewną słabość do tych większych kotów ;-), a w następnym patchu będzie można je jeszcze lekko pomalować, to jednak chyba będzie to Pantera. ;-)
Tym bardziej, że moim drugim charem na 80-tym jest arcane mage. ;-) (PS. Arcane FTW ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Ja zmieniłem strone po roku ( z Hordy na Alliance ) i jakoś zostałem przy Doorfie :P Choć czasami powracaja wspomnienia mojego UD locka . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 14:11, Ccube napisał:


Nie wiem co to za addon, ale to jest jedno z najbardziej syfiastych UI jakie widziałem o.O 1/3 ekranu zapchana przez totalnie zbędne pierdoły i do tego niepotrzebnie odwraca uwagę od istotnych rzeczy, nie o to chodzi w UI, to nie jest symulator statku kosmicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 18:20, Azvar napisał:

> http://dlxmedia.net/WoWScrnShot_052907_142953.jpg

Nie wiem co to za addon, ale to jest jedno z najbardziej syfiastych UI jakie widziałem
o.O 1/3 ekranu zapchana przez totalnie zbędne pierdoły i do tego niepotrzebnie odwraca
uwagę od istotnych rzeczy, nie o to chodzi w UI, to nie jest symulator statku kosmicznego.


Oj, UI musi bys jak kokpit statku kosmicznego, tylko musi byc estetycznie wykonane :)

Grasz w RPG, czyli by Rabowac, Palić, Gwałcić a nie podziwiac widoczki ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 18:30, Elk napisał:

Oj, UI musi bys jak kokpit statku kosmicznego, tylko musi byc estetycznie wykonane :)


Ja korzystam z takiego jak na screenach poniżej (wersja z PTR, bo jeszcze próbuję coś ulepszyć). Pierwszy screen out of combat, drugi in combat z ustawionym Focus, jest trochę fajowych szczegółów, których na screenie ciężko pokazać (a także jak widać spora część UI pokazywana tylko po najechaniu kursorem). Na raidy GRID świetnie się sprawdza jako stan raidu (absolutnie minimalistyczny addon). HUD wymaga przyzwyczajenia, ale za to sprawia, że łatwiej się skupić na tym co się dzieje na środku ekranu zamiast latać oczami po całym ekranie :)

20090725210157

20090725210207

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co to te SE,ST,T i takie tam ? Bo rozumiem że F1 to po prostu f1 a 2 to 2? Chodzi mi o skróty :P

I co to za niebieskie B obok minimapki (obrzydliwe obramowanie :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 21:25, Grodhar napisał:

A co to te SE,ST,T i takie tam ? Bo rozumiem że F1 to po prostu f1 a 2 to 2? Chodzi mi
o skróty :P

I co to za niebieskie B obok minimapki (obrzydliwe obramowanie :P)


SE to prawdopodobnie Shift+E, ST to Shift+T, T to T. A to B to pewnie Bartender, ale nie jestem pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ograniczyłeś chyba wszystkie zbędne bajery. Ja na ten przykład nie mógłbym grać bez takiego hmmm portretu postaci u góry. Ale na razie najambitniejsza wyprawa na jakiej byłem to UK ; D, więc prawdopodobnie to się zmieni, kiedy sam zacznę raidować, o ile wogóle zacznę ; P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 21:05, Azvar napisał:



Moje UI to coś takiego, sreen zrobiony juz jakis czas temu, wiec pewnie jakies zaminy kosmetyczne były.


O właśnie teraz piszą bym pomógl na yoggu-3 to zrobie screen in combat :)

20090725222326

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"B" na minimapie, a także widoczny na tooltipie Feedback to nic innego jak addon Blizzarda istniejący tylko na PTR, służy do szybkiego i łatwego zgłaszania bugów w grze oraz wyrażania opinii nt różnych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to już znalazłem :) Addon nazywa się BTEX. Ale jak pościągałem masę addonów, to sie nie mogłem połapać @_@

A teraz kolejne pytanie ^^ Jaki addon oprócz auctionera pokazuje lvl itemów? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jakimiś poważniejszymi zmianami w interfejsie poczekam na 3.2, wtedy polecisz mi co przetestować ;D Bo szczerze mówiąc trochę kusi, ale jakoś tak teraz sobie układam palce na klawiaturze i nie mogę się połapać jak dajesz rade walić takie combosy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się