Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Invitując 25 osób go pug rajdu raczej nie będziesz inspectował każdej, czy latał do armory co chwila. GS to ogólna wykładnia poziomu sprzętu danej osoby. Ot stary "ile masz +healing" tylko mierzony na podstawie ilvl. PUG = wychodzisz z założenia, że gość i tak ma talenty do dupy, bez enchantów itd, więc tylko gear może go uratować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2010 o 20:27, pkrzysiek25 napisał:

Mam problem - mialem crush systemu i wszystkie ustawienia addonow zostaly zresetowane
(pozycje barow, ramek, paskow castowania, no doslownie wszystko). Ma ktos pomysl jak
moge przywrocic te ustawnienia? (ponowne konfigurowanie wszystkiego zejdzie kilka bitych
godzin zapewne ;/ )


Jeżeli ustawiałeś to wszystko tuż przed crashem to jest to raczej nie do przywrócenia, WoW zapisuje wszystkie ustawienia na stałe dopiero po wyjściu z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2010 o 07:44, mateuszbanach0 napisał:

słuchajcie, w TBC jest jakiś klucz (prócz CD-keya), bodajże kilka dni gry dla przyjaciela.
Jest to klucz do triala?

Tak, ale jest on niepotrzebny tak naprawdę ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2010 o 08:33, Inquis1t0r napisał:

> słuchajcie, w TBC jest jakiś klucz (prócz CD-keya), bodajże kilka dni gry dla przyjaciela.

> Jest to klucz do triala?
Tak, ale jest on niepotrzebny tak naprawdę ;>


ale można go u siebie wykorzystac, zeby miec wiecej o te 10 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2010 o 02:49, Azvar napisał:

Ciekaw jestem na jakie ty raidy chodziłeś w TBC dzięki achievom, skoro je dodano w 3.0
i pamiętam, że wtedy tak strasznie się posypał balans, że nie szło nic robić... A co
do GS, jeżeli ktoś patrzy tylko na to, to jest niestety idiotą, bo GS uwzględnia przede
wszystkim ilvl, czyli może być jakiś gostek w PvP gearze, zero expertise, za dużo staminy
i resilience i mimo to ma powiedzmy 5k GS... Nie mówiąc już o talentach, glifach i doświadczeniu
samego gracza. 5k GS na mało kim robi wrażenie, kiedy tyle gearu można nałapać z nowych
5 manów i za Frosty, byle nowicjusz może to mieć, z resztą sporo teraz takich łazi i
jak giną potem na Onyxii w pierwszej fazie to sie zastanawiają dlaczego heala nie dostali
i dlaczego tank nie tankował :D

Ano co do PvP gearu- ostatnio mialem nieprzyjemnosc takiego delikwenta healowac, ktos krzyczy, ze ma tyle samo GS co ja, a ze strasznie ciezko mi sie go healuje to patrze co nosi. Full pvp set..., az dziw mnie bierze, ze przeszlismy przez grupe pierwszych bossow w trial of champion hero.

Co do achievmentow pojawily sie troche czasu przed wotlk, wiec tam zdarzylo sie troche nalapac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Ja już się przyzwyczaiłem do leczenia takich ludzi. Zakładam wszystkie HoT`y jakie mam i co chwila je odnawiam. Jakoś nigdy jeszcze nie miałem większego problemu z utrzymaniem kogokolwiek (nawet zdarzył mi sie tank z mojej gildii który miał mniej życia niż ja, 23k.) Mam nadzieje, ze przyjdzie kiedyś taki dzień, kiedy tacy ludzie zaczną płacić za swoja głupotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2010 o 10:54, Daronn_Darker napisał:

/.../
Ja już się przyzwyczaiłem do leczenia takich ludzi. Zakładam wszystkie HoT`y jakie mam
i co chwila je odnawiam. Jakoś nigdy jeszcze nie miałem większego problemu z utrzymaniem
kogokolwiek (nawet zdarzył mi sie tank z mojej gildii który miał mniej życia niż ja,
23k.) Mam nadzieje, ze przyjdzie kiedyś taki dzień, kiedy tacy ludzie zaczną płacić za
swoja głupotę.

Gorzej gdy sie gra shamanem, ktory ma bagatela 3 hoty z czego jeden to pasywny, a drugi to totem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Nie żebym się znal na szamanach, ale wy macie grupowe leczenie i to dość potężne + leczenie targetu. Z taka ilością haste czary lecą jak instanty^^. Widziałem na raidach co możecie tym leczeniem zrobić;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2010 o 03:02, KaPe napisał:

Invitując 25 osób go pug rajdu raczej nie będziesz inspectował każdej, czy latał do armory
co chwila. GS to ogólna wykładnia poziomu sprzętu danej osoby. Ot stary "ile masz +healing"
tylko mierzony na podstawie ilvl. PUG = wychodzisz z założenia, że gość i tak ma talenty
do dupy, bez enchantów itd, więc tylko gear może go uratować.


Do 25tki może tak, ale do 10tki myślę, że lepiej jednak inspektować i sprawdzić chociaż talenty, jako że tam 1 osoba odstająca od reszty już może źle wpłynąć na powodzenie raidu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2010 o 22:31, malpa4 napisał:

>Mam problem-nie dostaje madali za żadną walke
>Kiedy bede je mial;/

Nigdy. Medale zostały wycofane w którymś z ostatnich patchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2010 o 22:31, malpa4 napisał:

>Mam problem-nie dostaje madali za żadną walke
>Kiedy bede je mial;/


O jakie medale ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2010 o 00:48, the_bishop napisał:

chodzi mi o te marki np. Mark of Wsg/AB/EoS i takie tam


A to nie ma ich, wycofali je z gry, zamiast tego dostajesz więcej honoru za wygraną :) Marki możesz u npc w zbrojowni oddać za honor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2010 o 03:15, Azvar napisał:

Marki możesz u npc w zbrojowni oddać za honor.


Wyszło mi koło 50k honoru za nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2010 o 03:15, Azvar napisał:

> chodzi mi o te marki np. Mark of Wsg/AB/EoS i takie tam

A to nie ma ich, wycofali je z gry, zamiast tego dostajesz więcej honoru za wygraną :)
Marki możesz u npc w zbrojowni oddać za honor.


eh chciałem napisac ze chodzi MU* o te marki ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2010 o 12:47, the_bishop napisał:

eh chciałem napisac ze chodzi MU* o te marki ;p


No no, już myślałem że ktoś tu uprawia multi-boxing forum trolling :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób, którzy grają wojownikami pod PVE w fury.

Jaka jest w końcu dobra rotacja na pojedynczą jednostkę? (boss np.). Bo jeżeli wpadam w tłum mobków to dps kręcę wręcz bardzo dobrego, a jak walę tylko jeden cel, to mój dps spada w dół.

Czytałem różne rotacje, próbowałem różnych kombinacji i nadal smętnie idzie. Obecnie próbowałem takiego czegoś:

Whirlwind -> Bloodthirst - > Slam - > spam Heroic Strike wspomagając się naturalnie okrzykiem, death wishem oraz Recklessness.

Przeczytałem i próbowałem także:

Bloodthirst - > Whirlwind -> Slam - > oraz heroic strike jeżeli jest powyżej 60 rage, a recklessness używać gdy furii jest mało (o okrzykach i innych wspomagaczach nie muszę wspominać, bo to oczywiste) i dps praktycznie wychodzi ten sam.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Burning+Legion&cn=Osiol tu macie moją postać wraz ze statystykami i wyposażeniem. Co ja źle robię? Bo ludzie niektórzy mi mówią, że ich znajomi wojacy kręcą podobnego dpsa jakby byli w tłumie mobów. No chyba, że ktoś mnie wprowadza w błąd i to norma, że fury wojownik nie jest w stanie się rozkręcić tak dobrze przy jednym bossie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się