Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Skada jest trochę nie precyzyjna, owszem szamie mniej ramu ale jeśli chcesz wygodnie raportować i mieć dokładne wyniki zostań przy recount. GS powoduje lagi ? Pierwsze słyszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałam niezłe wrażenia. ;-) Leveluję sobie resto druidkę w instancjach, doszłam do Outlandu i zaczął się problem z tankującymi DK. Trafił mi się taki jeden - chyba nie wiedział nawet co to jest aggro. Mimo to udało mi się utrzymać drużynę aż do pierwszego bossa przy życiu. Niestety przy okazji bossa "tank" przypadkowo wyciągnąl też co najmniej jedną grupkę mobów i jeszcze był zdziwiony, że nie dałam rady - nawet nie zauważył, że padłam i użyłam soulstone''a. ;-) Jednak podziękowałam za grę - a bardzo rzadko zdarza mi się uciec z grupy, staram się dać szansę każdemu. ;-)

W międzyczasie jeden gildiowicz, mający poziom 22 zapytał mnie się, czy hunter dostaje zwierzątko od trenera... ;-)

Później zalosowałam Slave Pens. Pierwszy tank był nawet niezły, tyle że pędził jak w heroiku - na na lvl 64 nawet druid musi się czasem napić. W pewnym momencie nie udało mi się go dogonić i padł (piłam sobie, wyszedł mi z zasięgu itd.) - uciekł z grupy natychmiast, bez jednego słowa.

Chyba muszę poprosić kolegów o zboostowanie mnie do 70, żebym mogła znowu chodzić z tankiem TŻ-ta. ;-) To zdecydowanie wygodniejsze. ;-)

Co do filmików z nowych stref startowych to obie zapowiadają się według mnie bardzo smacznie, na pewno założę postacie obu nowych ras, żeby przejść te początkowe questy. Już się nie mogę doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe bywa. To ja też coś od siebie:
Tankowałem w Blood Furnace, priest non stop odstawiał ninja pull. Kiedy powiedziałem żeby przestał odparł "gtfo" i tak zrobiłem, ja czekam na party jakieś 30sec-1min on pewnie kapkę więcej. Tankowanie na randomach to czasem strata czasu i nerwów, o ile fakt jest sporo ogarniających ludzi to czasem można naprawdę słabo trafić. Hitem był dla odmiany tank który po tym jak dostał to co chciał pościągał moby, zabił party i wyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 09:36, L33T napisał:

Hehe bywa. To ja też coś od siebie:
Tankowałem w Blood Furnace, priest non stop odstawiał ninja pull. Kiedy powiedziałem
żeby przestał odparł "gtfo" i tak zrobiłem, ja czekam na party jakieś 30sec-1min on pewnie
kapkę więcej. Tankowanie na randomach to czasem strata czasu i nerwów, o ile fakt jest
sporo ogarniających ludzi to czasem można naprawdę słabo trafić. Hitem był dla odmiany
tank który po tym jak dostał to co chciał pościągał moby, zabił party i wyszedł.



Jeszcze jest inny motyw jeżeli tym nijia pul-owcem nie był healer to mu piszesz żeby kolesia nie leczył a dps-om piszesz żeby się odsuneli a jak reszta jest siebie warta to wychodzisz z grupy i idzesz na coś jeszcze raz Tank ma łatwiej ja leveluje alta szmana heal /ele ale na istantach resto i tak robię pozwalam "debilowi" zginąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 09:23, asfodel napisał:

Wczoraj miałam niezłe wrażenia. ;-) Leveluję sobie resto druidkę w instancjach, doszłam do Outlandu i zaczął się problem z tankującymi DK.


A ja muszę przyznać, że mnie Outland całkiem pozytywnie zaskoczył. DK tanków bardzo mało, pojedyńczy naprawdę mnie denerwowali. Większość - standardowo warrior/pala.. Generalnie większość outlandu przeszedłem healując i nawet nie żałuję ;)

Gorzej miałem ostatnio w northrendzie jak weszło mi drzewo bez ani jednego sprzętu mp5.. Mana kończyła mu się średnio w połowie walki z bossem.. A że byliśmy w AN i pierwszy boss to najpierw 3 spore pulle z mini bossami.. Cóż, namęczliśmy się ostro..
Mam ful tankerski sprzęt, z praktycznie najlepszymi dostępnymi na mój 72 lv itemami (cały cobalt set, reszta z +def i sta)..


ps. Czy tylko ja dzięki kilku ostatnim postom doznałem ostrego sprania mózgu i wątpliwości w rasę ludzką? >.>''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co Wy macie do DK tanków? Wczoraj na pugu icc25 miałem takiego i doszliśmy do Rota. Miał 70k hp z buffami. No przy okazji jakieś 6,2k gs :P

Btw. czemu doomhammer nie działa? Nie było go na liście serwerów w konserwacji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 11:13, dulak napisał:

Co Wy macie do DK tanków? Wczoraj na pugu icc25 miałem takiego i doszliśmy do Rota. Miał
70k hp z buffami. No przy okazji jakieś 6,2k gs :P

Btw. czemu doomhammer nie działa? Nie było go na liście serwerów w konserwacji..


Ja ogólnie nie mam nic do dk bo sam dk gram :) dk jest dobrym tankiem to duży therat robi no moim zdaniem dk tank lepszy od druida i pladyna no ale niestety gorszy od warka a na rotaface dk sie nadaje na kitowanie oz no nie zaleznie czy w tanku czy w dps-sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 11:13, dulak napisał:

Co Wy macie do DK tanków? Wczoraj na pugu icc25 miałem takiego i doszliśmy do Rota. Miał 70k hp z buffami. No przy okazji jakieś 6,2k gs :P


Do DK tanków nic nie mam..
Do DK który na lv 58-62 sądzi, że jest uber l33t tankiem bez taunta i bez sprzętu +def itd. mam bardzo dużo.. Bo healować się tego nie da i niemal zawsze wtedy wina healera..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dostałem takiego maila wczoraj :
world of warcraft: Cataclysm Beta Test Invitation!

Get those opt-ins ready for the World of Warcraft: Cataclysm closed beta! The sundering of Azeroth is nigh, and you don’t want to be left out in the cold of Northrend when you could be enjoying the sun-drenched beaches on the goblin isle of Kezan. To ensure you’re opted-in and eligible as a potential candidate, you’ll need a World of Warcraft license attached to your Battle.net account, have your current system specifications uploaded to the Battle.net Beta Profile Settings page, and have expressed interest through the franchise-specific check boxes.

Get the Installer - Log in to your Battle.net account :

" LINK LINK LINK LINK LINK LINK LINK LINK LINK "

Enjoy the game!


2010 Blizzard Entertainment, Inc.

scam czy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Scam, ja dostaje mnóstwo takich e-maili od niby "blizzarda". Już wygrywałem jakieś nagrody, mounty etc : D. Trzeba było tylko wejść w podany link a to na pewno był/jest trojan :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostajesz "betę" to logujesz się pod stary adres, a nie żadne linki, i wtedy masz pewność, że faktycznie wbijasz "keya" w odpowiednie miejsce. Tak miałem z SC - żadne spreparowane linki, tylko normalne wejście na konto battlenet i dopiero tam kombinacje, gdzie wprowadzić te "blizzowe" dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 11:13, dulak napisał:

Co Wy macie do DK tanków? Wczoraj na pugu icc25 miałem takiego i doszliśmy do Rota. Miał
70k hp z buffami. No przy okazji jakieś 6,2k gs :P



Nic nie mam do tanków DK, ba nawet sama mam jednego na 72 lvl, mój TŻ ma tanka DK którym dobrze sobie radzi. Ale jak ktoś już zauważył, DK na początku nie mają skilli tankowych i tankowego sprzętu, poza tym często brakuje im umiejętności. ;-)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.07.2010 o 11:31, the_bishop napisał:

Get the Installer - Log in to your Battle.net account :

" LINK LINK LINK LINK LINK LINK LINK LINK LINK "


Zaloguj się na swoje konto Battle.net normalnie (nie po tym linku, tylko wpisując w przeglądarkę eu.battle.net) i wszystko będziesz wiedział - powinna być opcja pobrania klienta do bety. Tak to przynajmniej wyglądało przy becie starcrafta 2, na którą się ostatnio załapałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 11:51, asfodel napisał:

DK na początku nie mają skilli tankowych
i tankowego sprzętu, poza tym często brakuje im umiejętności. ;-)


Raczej głównym problemem są tu umiejętności. Sprzęt jaki mają jest wystarczający by zacząć tankować. Umiejętności też mają wystarczające, Bloodboil i Pestilence, trzeba tylko wiedzieć jak tego używać. Kiedyś przez pół instancji tłumaczyliśmy DK jak zbierać aggro na grupie mobów. Co chwilę słyszał od nas "use pestilence after frost fever", Myślisz, że użył?
Natomiast ja miałem okazję zatankować parę razy świeżo upieczonym DK na 58 i nie miałem problemów z utrzymaniem aggro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 13:58, Doreczek napisał:

działa wam normalnie wow? Bo mi się nie wyświetla lista realmów.


serwery sa offline, będziesz mógł grac jutro o 00:01. ( najprawdopodobniej )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 14:17, Doreczek napisał:

Pozdrawiam Blizzard ponownie, ale wcześniej zalogowałem się na moja postać. Ale widzę,
że znów coś naprawiają >.<

ano dziwisz sie, cata w drodze wiec biora sie do roboty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 14:48, Gallbaroquo napisał:

Zrobiłem formata, reinstalowałem wowa i znowu wyskakują mi errory. Ale przed tym zainstalowałem
service packa 2, może to być powodem?


jakie dokladnie errory ? powodem moze byc wszystko bo nie znamy tresci errorow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się