Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 21.09.2011 o 01:59, Wojman napisał:

Okazuje się, że prośba o SoR wciąż aktualna, bo kolega ma ten sam problem co ja: chwilowo
zamrożone konto. :)


Przykro mi:
"Konto znajomej osoby musi być nieaktywne przez przynajmniej 90 dni, zanim będzie można wysłać tej osobie zaproszenie w ramach programu Zwój wskrzeszenia."

Pozostaje ci tylko abonament;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 01:59, Wojman napisał:

Okazuje się, że prośba o SoR wciąż aktualna, bo kolega ma ten sam problem co ja: chwilowo
zamrożone konto. :)

Jakby co daj namiary na kumpla - chętnie skorzystam z możliwości wskrzeszenia go. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 02:44, Wojman napisał:

Na tym starym adresie nie mam konta. :P Była migracja na inne. :)


Się uaktualnia dane na gsie :-) Ja tu specjalnie dla ciebie w środku nocy wstalem by ci dogodzic :P
Jeśli nadal posiadasz chęć to pisz na stfforek@gmail.com bo 30 dni piechota nie chodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktokolwiek widział w sklepach box wotlka za 59zł ? W notce że cd-projekt jest znów dystrybutorem widniała taka cena, przeszedłem się po paru sklepach i mają masę reedycji SC, Diablo i WC3 ale wotlka albo nie mają albo mają 2 pudełka po 89zł...

W jakimś sklepie internetowym przy tańszym wotlku jest data premiery 23-9, wie ktoś czy rzeczywiście dopiero od jutra trafi do sklepów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem nic o reedycjach pudełkowych, ale w sieci można spokojnie kupić sam klucz do WotLK za jakieś 60-65zł. Zresztą, o ile w tej reedycji klient gry nie będzie zaktualizowany przynajmniej do 4.0, w ogóle nie będzie sensu jej kupować, bo później i tak trzeba ściągnąć kilka gigabajtów aktualizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2011 o 10:19, GanD napisał:

http://media.mmo-champion.com/images/news/2011/september/t13paladin.jpg
Imho, najładniejszy set paladyna od czasów T8. W dodatku końcu ktoś poszedł do głowy,
nie ma sukienki! ;)


Masz coś do sukienki?:) Dla mnie najlepiej wyglądał t10. Za czasów wotlk i ic poprostu świetnie się prezentował razem z full 277 na mojej holy be paladynce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2011 o 10:48, Nightdew napisał:

Masz coś do sukienki?:) Dla mnie najlepiej wyglądał t10. Za czasów wotlk i ic poprostu
świetnie się prezentował razem z full 277 na mojej holy be paladynce:)


Niby nie, ale nigdy mi taki strój do końca nie pasował. Jakoś to się kłóci z moim wyobrażeniem ubioru wojownika. Ja rozumiem dodatkowe osłony na uda, ale robienie sukienek do samej ziemie to jak dla mnie gruba przesadza. Zawsze mi się wydaje, że jakby przyszło co do czego, to taki jegomość potykałby się o własne nogi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2011 o 11:37, GanD napisał:

Niby nie, ale nigdy mi taki strój do końca nie pasował. Jakoś to się kłóci z moim wyobrażeniem
ubioru wojownika. Ja rozumiem dodatkowe osłony na uda, ale robienie sukienek do samej
ziemie to jak dla mnie gruba przesadza. Zawsze mi się wydaje, że jakby przyszło co do
czego, to taki jegomość potykałby się o własne nogi :P


Ale na healera sukienka pasuje. Tak bardziej klimatycznie jest. A teraz t13 idealnie pod tanka pasuje według mnie. Chociaż kask powinni lekko mniejszy zrobić. Do tej pory set warriora i paladyna najlepiej są według mnie zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2011 o 21:49, Viitrik napisał:

/ciach/

Trochę wyżej znajdziesz odnośnik do gildii, w której ja się znajduję na Aszune. Mamy sporo altów i często bawimy się nimi, więc może Cię to zainteresuje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2011 o 07:48, Pajonk78 napisał:

> /ciach/
Trochę wyżej znajdziesz odnośnik do gildii, w której ja się znajduję na Aszune. Mamy
sporo altów i często bawimy się nimi, więc może Cię to zainteresuje. ;)


Niezadowala mnie fakt iż jest to Ally :3 Ale jeśli znalazłaby się jakaś osoba chętna na wspólną grę 1-85 to z chęcią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2011 o 10:40, Pajonk78 napisał:

> /ciach/
Na keye.pl masz klucz za 63.90 - a sklep w 100% pewny, więc nie ma ryzyka. ;)


Wow, już tak nisko się ceni Blizzard? :P Pamiętam jeszcze czasy jak płaciło się dwa razy tyle za PP. Może nawet się skusze na mały powrocik, choć szczerze to hardcorowość WoWa mi się przejadła, a causalowość nie daje żadnej satysfakcji z gry :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, zastanawiam się nad małym comebackiem do tej gry, dlatego chciałem zadać kilka pytań:
Jak w ogole teraz jest z end game contentem - co się raiduje, jaki jest progress na serverach, poziom trudnosci i ogólne odczucia graczy względem raidów i PvP?
Słyszałem że sporo subskrybentów odeszło, czy to oznacza wyludnienia serverów czy po prostu oczekiwanie na nowy patch?
Dzieki za odpowiedzi i opinie, nie grałem od premiery Cataclysmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się