Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 28.09.2011 o 14:57, Viitrik napisał:

Czy jeśli na konto logują się 2 osoby, grozi to jakąś karą?


możesz to jakoś rozwinąć? Bo nie bardzo rozumiem o co Ci się rozchodzi.
Jeśli na jednym komputerze zalogujesz się ty a na drugim po chwili ktoś inny to Ciebie zwyczajnie wyloguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2011 o 17:06, Alehor napisał:

Jeśli na jednym komputerze zalogujesz się ty a na drugim po chwili ktoś inny to Ciebie
zwyczajnie wyloguje.


Chce zeby kolega czasami gral

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2011 o 18:11, TigerXP napisał:

Nie, za takie cos nic nie grozi.


wręcz przeciwnie - grozi perma ban.
Użyczanie konta komukolwiek jest złamaniem licencji, którą podpisujesz kiedy instalujesz grę.
W zeszłym sezonie PvP 3 kolesi grało na jednym warriorze, żeby nabić gladiatora - konto zostało zbanowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra tego nie wiedzialem.
Co nie zmienia faktu ze znam naprawde duza ilosc ludzi ktorzy dziela swoje konta z innymi i jakos bana nie dostaja. Wiec sadze ze blizz takie sprawy raczej olewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2011 o 23:50, TigerXP napisał:

No dobra tego nie wiedzialem.
Co nie zmienia faktu ze znam naprawde duza ilosc ludzi ktorzy dziela swoje konta z innymi
i jakos bana nie dostaja. Wiec sadze ze blizz takie sprawy raczej olewa.

Nie, nie olewa...tylko ciężko to wykryć, ale jak już to zrobią to walą z grubej rury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2011 o 18:01, Viitrik napisał:

Chce zeby kolega czasami gral


Jak już napisał Alehor, na jednym koncie może na raz grać jedna osoba. Inaczej jaki sens miałoby istnienie kont do gry? Jeśli mimo to chcecie grać we dwóch na jednym koncie (np na zmianę), to musisz się liczyć z ewentualnymi kłopotami, ale generalnie Blizzard doskonale wie o tym, że konta dzielą np pary czy członkowie rodziny i raczej z tym specjalnie nie walczą (i chwała im za to). Na pewno nie wolno się tobie przyznawać nigdzie do tego, bo perma ban jak nic. Możliwe, że Blizzard tymczasowo zamknie konto pod podejrzeniem kradzieży czy coś, ale myślę że wystarczy tylko wytłumaczyć to tym, że grasz np w różnych miejscach na różnych komputerach :)

Żeby nie było: nie namawiam ciebie, a wręcz odradzam dzielenia konta. Prędzej czy później będziesz mieć z tego powodu K jak KŁOPOT :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2011 o 23:50, TigerXP napisał:

No dobra tego nie wiedzialem.
Co nie zmienia faktu ze znam naprawde duza ilosc ludzi ktorzy dziela swoje konta z innymi i jakos bana nie dostaja. Wiec sadze ze blizz takie sprawy raczej olewa.


ja znam ludzi, którzy wyprowadzają psy i po nich nie sprzątają i też jeszcze mandatu nie dostali. Widać straż miejska to kompletnie olewa i mogą tak robić wszyscy.
Znam ludzi, którzy jeżdżąc samochodem "na czerwonym w prawo jeżdżą, bo przecież można", albo prują po mieście 100++ km/h od dawna bez mandatów. Więc widać policja to olewa.
Znałem kolesia, który okradał ludzi/tłukł ludzi na ulicy, włamywał się do mieszkań. Nie złapali go nigdy - widać to też policja olewa..

Nie, to, że niektórym się udaje wcale nie znaczy, że "władza" to olewa. Wystarczy jeden ticket od kogokolwiek i zarobisz bana. Pamiętaj, że wszystko co napiszesz w grze do kogoś - zostaje w bazie danych zapisane i Blizz ma do tego dostęp.
NIe dawno kumpel z gildii poprosił byśmy wysłali ticket do GMa, że jego imię nie pasuje do RP realmu i że nas obraża - tak by mógł dostać darmową zmianę imienia. GM się połapał i odesłał ticketa z fragmentem rozmowy i napisał, żę następnym razem bedzie ban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.09.2011 o 21:15, DemoBytom napisał:

Nie, to, że niektórym się udaje wcale nie znaczy, że "władza" to olewa. Wystarczy jeden
ticket od kogokolwiek i zarobisz bana. Pamiętaj, że wszystko co napiszesz w grze do kogoś
- zostaje w bazie danych zapisane i Blizz ma do tego dostęp.
NIe dawno kumpel z gildii poprosił byśmy wysłali ticket do GMa, że jego imię nie pasuje
do RP realmu i że nas obraża - tak by mógł dostać darmową zmianę imienia. GM się połapał
i odesłał ticketa z fragmentem rozmowy i napisał, żę następnym razem bedzie ban.


Ach ta wszechobecna ironia, wszyscy staraja sie byc tak fantastycznie ironiczni ze az mi dech w piersiach zapiera :)
A co do tego co napisales, no cos, moze i masz racje, klocic sie z Toba nie mam zamiaru. Po prostu sugerowalem sie tym ze znam mase ludzikow u ktorych zlamane zasady mozna liczyc w dziesiatkach, szczegolnie jesli chodzi o ciety jezyk i nawet ostrzezenia nigdy nie dostali :)
Swoja droga nie ladnie tam oszukiwac panow gmów i jeszcze sie tym chwalic na gram.pl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2011 o 08:38, L33T napisał:


Po ściągnięciu instalki 2.14 i przeskanowaniem jej Malwarebytes'' Anti-Malware pokazuje, że to syf. Tak samo 3.0. Przy mix się nie rzuca, ale po instalacji na kompa ładuje się wirus, którego to właśnie miałem ostatnio. Proces mservice32_t.exe w menedżerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2011 o 20:38, Nightdew napisał:

Nie znacie może jakiegoś bezpiecznego linku z czystą wersją ventrilo 2.1.4? Gdzie nie
patrze to strony blokowane lub wirusy po ściągnięciu instalki.

ventrilo.com może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2011 o 23:38, Daronn_Darker napisał:

Jesli ktoś ma w plecaku zbroje innej klasy to tez może ją przekonwertowac na swoje?


Nie, jeśli jest to set powiedzmy dla maga to nie możesz go użyć żeby zmienić sobie wygląd np. na swoim palku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ściągnąłem sobie triala WoWa. Wcześniej próbowałem grać jako Rogue i jakoś nie podpasowała mi ta klasa, więc dałem sobie spokój z tym tytułem, ale teraz zagrałem jako Night Elf Hunter i muszę przyznać, że grało mi się bardzo przyjemnie.

Niestety, wszystko co dobre musi się kiedyś skończyć, trial również. Doszedłem do 20 poziomu i dalej w wersji próbnej się nie da. W związku z tym pytanie: gdybym chciał kontynuować zabawę tą postacią, czy wystarczy mi Warcraft Battlechest (kosztujące w okolicach 45 złociszy), czy musiałbym kupować pozostałe dodatki (WotLK i Cat)? O ile ta pierwsza opcja jest jeszcze do "przełknięcia", o tyle na dodatki po prostu nie mam kasy i będę musiał wrócić do LotRO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2011 o 10:41, Ring5 napisał:

Ostatnio ściągnąłem sobie triala WoWa. Wcześniej próbowałem grać jako Rogue i jakoś nie
podpasowała mi ta klasa, więc dałem sobie spokój z tym tytułem, ale teraz zagrałem jako
Night Elf Hunter i muszę przyznać, że grało mi się bardzo przyjemnie.

Niestety, wszystko co dobre musi się kiedyś skończyć, trial również. Doszedłem do 20
poziomu i dalej w wersji próbnej się nie da. W związku z tym pytanie: gdybym chciał kontynuować
zabawę tą postacią, czy wystarczy mi Warcraft Battlechest (kosztujące w okolicach 45
złociszy), czy musiałbym kupować pozostałe dodatki (WotLK i Cat)? O ile ta pierwsza opcja
jest jeszcze do "przełknięcia", o tyle na dodatki po prostu nie mam kasy i będę musiał
wrócić do LotRO.


Wystarczy - ale dobijesz do max 60 lvl i będziesz miał 1 m-c za free - później trzeba już płacić abonament, tak ok teraz 45 zł z m-c wychodzi przy tym kursie walut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2011 o 11:38, scott napisał:

Wystarczy - ale dobijesz do max 60 lvl i będziesz miał 1 m-c za free - później trzeba
już płacić abonament, tak ok teraz 45 zł z m-c wychodzi przy tym kursie walut.


Dzięki za odpowiedź. Jeśli levelowanie w WoW przypomina inne MMO, jakie znam (LotRO, DDO, AoC itp), to mam kilka ładnych tygodni grania (co najmniej), zanim trafi mnie level cap. A potem zawsze zostaje możliwość kupieina WotLK w ramach prezentu gwiazdkowego :)

Czyli chyba jednak się skuszę... A tyle lat się opierałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się