Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 19.01.2008 o 23:52, Sth`Devilish napisał:

> > A może by przypiąć do tematu linki do wowwiki, thottbota itp i do tego jakieś info
o płatności?
> moim zdaniem genialny pomysł oszczędzi kłopotów i zbytecznych kłótni ^^

Pomysł może i fajny, ale nie wykonalny chyba. Jakiś czas temu zdaje się L33T próbował taki
post z podstawowym info napisać i przypiąć, a modek odpowiedział mu, że nie da rady, bo post
zawiera linki do innych stron. Przynajmniej ja to tak pamiętam - poszukajcie, to znajdziecie
ten post :)

ale popatrzmy się na forum Guild Wars tam jest link w poście przypiętym wiec tu też powinno dać sie tak zrobić przynajmniej tak myślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 00:15, Lukas1992 napisał:

ale popatrzmy się na forum Guild Wars tam jest link w poście przypiętym wiec tu też powinno
dać sie tak zrobić przynajmniej tak myślę :)


Ojj, czytanie ze zrozumieniem... Ten link w topicu o GW dotyczy postu na tym forum, a tutaj byłyby linki do zupełnie innych stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 23:45, Lukas1992 napisał:

moim zdaniem genialny pomysł oszczędzi kłopotów i zbytecznych kłótni ^^


Tegu typu pytania zawsze będą, nawet gdyby było 100000 linków. Zbyteczna sprawa, zresztą nie sprawdziło się to na Guild Wars - Temat ogólny, linki były/są, a nadal pytania krążą po setny raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki enchantment lepiej na laskę (gladiator''s war staff) wrzucić: +40dmg, czy +30int? Gram magiem (PvE i PvP) . Jak rozumiem, inteligencja doda mi Crit Chance i trochę Dmg i chyba byłby to dobry wybór dla maga, który nie skupia się na jednym aspekcie gry. Ale zastanawia mnie czy w ogólnym rozrachunku nie lepiej jednak wybrać Major Spellpower. A może nawet Sunfire enchantment (+50 fire/arcane dmg)? Na ten ostatni to pewnie trudno znaleźć zaklinacza z materiałami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 05:23, Astropath napisał:

Jaki enchantment lepiej na laskę (gladiator''s war staff) wrzucić: +40dmg, czy +30int? Gram
magiem (PvE i PvP) .


Zapomnij o +30 int i tym podobnych enchantach - są do niczego. Jako caster powinno ciebie interesować wyłącznie spell damage. Natomiast Sunfire bierz tylko i wyłącznie pod warunkiem, że jesteś przekonany co do swojego buildu i nie będziesz się długo rozstawać ze swoją bronią - bo enchant do tanich nie należy.

Dnia 20.01.2008 o 05:23, Astropath napisał:

Jak rozumiem, inteligencja doda mi Crit Chance i trochę Dmg


Źle rozumiesz. Przeczytaj dokładnie co to daje w panelu postaci... Jeśli idzie o spell crit rating - niczego nie bierze się tylko dlatego, że "inteligencja doda mi crit chance". To, że dodaje spell crit ratingu to taki mały bonus jedynie, patrząc na atrybut "Intelligence" powinieneś myśleć wyłącznie o większej ilości punktów many, jaką ten stat daje i o niczym innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.01.2008 o 21:15, Probos napisał:

A ja dostaję 50 i z tego opłacam sobie WoW-a, komórkę i czasopisma... Wiesz co jest najlepsze
? Jeszcze mi zostaje... Wystarczy tylko ruszyć swoje 4 litery do byle jakiego sklepu i spytać
się " Nie znajdzie się dla mnie coś do roboty ? " Przeważnie chodzi o roznoszenie ulotek, więc
tak źle nie jest ;p

Khazi = > mam 15 lat ;p Przeczytaj to, co napisałem wyżej ;p



Czwany lisur ^^ Tyle że u mnie niestety nie ma takich możliwości... Próbowałem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Zapraszam wszystkich do wstąpienia w szeregi niedawno powstałej (dosłownie kilka dni temu) gildii "Bracia Krwi" po stronie hordy na servie: Vashj.
Nie jest ważny dla nas Twój lvl ani doświadczenie, w naszym gronie jest już kilka osób które w razie potrzeby zawsze posłużą pomocą. W gildii panuje sympatyczna i przyjacielska atmosfera.
Posiadamy forum dyskusyjne na którym w tej chwili kolektywnie wybieramy gildiowy tabard :).
Jeśli jesteś zainteresowany/a - kontakt w grze: Inairith lub Gorog
Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie czy W WoWie można tak zrobić , że mamy problemy z jakimiś potworami na łące i obok nas stoi silny wojownik ( jakiś gracz WoWa) możemy go poprosić , żeby nam je wybił , a my damy mu pieniądze ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 10:39, dambialko napisał:

Mam takie pytanie czy W WoWie można tak zrobić , że mamy problemy z jakimiś potworami na łące
i obok nas stoi silny wojownik ( jakiś gracz WoWa) możemy go poprosić , żeby nam je wybił ,
a my damy mu pieniądze ???


Leże, bez kitu. Padam na łeb ze śmiechu... Tak można ale musimy być z nim w party, musi być ustawiony loot Free for All żeby miało to jakiś sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 12:10, oOreVenOo napisał:

> Mam takie pytanie czy W WoWie można tak zrobić , że mamy problemy z jakimiś potworami
na łące
> i obok nas stoi silny wojownik ( jakiś gracz WoWa) możemy go poprosić , żeby nam je wybił
,
> a my damy mu pieniądze ???

Leże, bez kitu. Padam na łeb ze śmiechu... Tak można ale musimy być z nim w party, musi być
ustawiony loot Free for All żeby miało to jakiś sens.


Ludzie ! No zapytałem się raz , a ty padasz na łeb ? Ty się nigdy takich rzeczy pewnie nie pytałeś , ale wyobraź sobię , czy w tym MMO da się różne rzeczy nie chodzi mi o walkę , handel itd. Czy między graczami można coś robić rozumiesz ?? Grę dostanę dzisiaj , i się pytam czy więcej rzeczy można i czy warto ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 13:09, BoloMaster napisał:

zamówiłem Wowa
i mam dylemat,zamierzam grac grać palkiem ale nie wiem czy jako human czy blood elf?


To zależy, która strona jest ci bliższa, ja zawsze wolałem Hordę, głównie za kampanie w Warcrafcie III ;) Tak więc ze swojej strony polecam Hordę, Ally jakoś nie bardzo mi się podoba/podobało :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 10:39, dambialko napisał:

Mam takie pytanie czy W WoWie można tak zrobić , że mamy problemy z jakimiś potworami na łące
i obok nas stoi silny wojownik ( jakiś gracz WoWa) możemy go poprosić , żeby nam je wybił ,
a my damy mu pieniądze ???



Tak, invitujesz kolesia do party i wtedy moze ci pomoc zrobic questa czy co tam chcesz, ale mniej expa dostajesz. A to czy wezmie od ciebie kase czy nie to juz od danego osobnika zależy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 13:14, GoldOx napisał:

> Mam takie pytanie czy W WoWie można tak zrobić , że mamy problemy z jakimiś potworami
na łące
> i obok nas stoi silny wojownik ( jakiś gracz WoWa) możemy go poprosić , żeby nam je wybił
,
> a my damy mu pieniądze ???


Tak, invitujesz kolesia do party i wtedy moze ci pomoc zrobic questa czy co tam chcesz, ale
mniej expa dostajesz. A to czy wezmie od ciebie kase czy nie to juz od danego osobnika zależy
:)


A jak on będzie chciał kasy i mu nie dam ? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 13:16, dambialko napisał:

A jak on będzie chciał kasy i mu nie dam ? xD


Te se pójdzie dalej :>? A jak najpierw tobie pomoze a pozniej odmówisz zaplaty, to pewnie obrazi twoją mamę, może nawet psa, wyśmieje parterowy poziom inteligencji, brak umiejętnośc gry itd :D Wiec lepiej nawet o tym nie myśl i graj uczciwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 06:31, Sth`Devilish napisał:

Źle rozumiesz. Przeczytaj dokładnie co to daje w panelu postaci... Jeśli idzie o spell crit
rating - niczego nie bierze się tylko dlatego, że "inteligencja doda mi crit chance". To, że
dodaje spell crit ratingu to taki mały bonus jedynie, patrząc na atrybut "Intelligence" powinieneś
myśleć wyłącznie o większej ilości punktów many, jaką ten stat daje i o niczym innym.


Wiem, że inteligencji nie bierze się pod crity i dmg. Chodziło mi o to, że pomimo 450many dostanę też taki mały bonus (bodajże +8dmg i +0.5 crit). Ale skoro twierdzisz, że spell power jest zdecydowanie lepszy, to wykłócać się nie będę.

Z innej beczki: z czego wynika ucinanie punktów honoru przy podliczaniu? Czasem utnie 1k a czasem doda co do grosza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 13:09, BoloMaster napisał:

zamówiłem Wowa
i mam dylemat,zamierzam grac grać palkiem ale nie wiem czy jako human czy blood elf?

IMO człowiek w plate armorkach wygląda znacznie lepiej od belfa, których (belfów palasów) wierzchowiec klasowy pala ally > pala hordy ;) no i ludek wygląda na nim najlepiej z ras przymierza bo krasnolud taki "przykrótki" do niego a pod dreanei wygląsa jak jakaś "śkapa". Pomijam fakt że belfy mają wrodzoną wade kręgosłupa i są "troche" ... no wiecie tinky winkie i te sprawy XD- ale jak już tam kto woli. Zresztą potem i tak wszystko zostanie pod armorem i wiele widać nie będzie poza wadą postawy i śmiechem tak durnym że szkoda gadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 20:05, mrocznygram napisał:

Co do kamykow +9healing+4intelect, to je akurat bardzo lubie kilka takich w gratach i juz
mam mana base prawie 11000
dzieki za odpowiedźl

A jaki masz mana regen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się