Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 20.01.2008 o 01:03, Sth`Devilish napisał:

> ale popatrzmy się na forum Guild Wars tam jest link w poście przypiętym wiec tu też powinno

> dać sie tak zrobić przynajmniej tak myślę :)

Ojj, czytanie ze zrozumieniem... Ten link w topicu o GW dotyczy postu na tym forum, a tutaj
byłyby linki do zupełnie innych stron.

masz racje nie przyjrzałem sie temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 21:15, Sth`Devilish napisał:

Niestety PvP zostało w tej grze od premiery TBC spitolone (głównie przez dodanie Resilience
ratingu i zbyt małą zachętę do World PvP), (...)

Jak dla mnie ten tzw. "World PvP" to zwykłe gankowanie. W ogóle co to za "event" jak np. Horda gnębi Sentinel Hill w Westfall, gdzie poza low levelami nikt nie zagląda. Sensowniejszy jest ten w Outland, ale np. o te wieże w Zangarmarsh rzadko kto walczy. Według mnie pewną wadą TBC jest zwiększona itemizacja i większe rozdzielenie setów. Jak ktoś chce robić i pvp, i pve jednocześnie to musi zbierać odpowiednie wersje gearów (a jak chce jeszcze mieć rzeczy na każdy respec to tym gorzej). W dodatku jeśli ktoś myśli o poważnym starcie na arenach to najpierw musi wyfarmić z bg za honor wszelkie ringi, necki, wristy i temu podobne pierdółki, co jest bardzo nudne i monotonne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki Ci bardzo :)
PS:Już pytalem wczesniej ale spruboje jeszcze raz:
Czy da sie tak zrobic na wowhead.com zeby zobaczyc WSZYSTKIE questy z danej lokaci? Bo mi pokazuje tylko kilka a chce sprawdzic np gdzie moge zebrac wszystkie. Klikam database, quest potem kalimdor i NA PRZYKAD Durotar i pokazuje tylko 29
http://www.wowhead.com/?quests=1.14
Aw durotarze jest duzowiecej przecierz to samo sie tyczy inych lokacji :P
Da sie to naprawic albo zmienic?
Prosze o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Część tych questów to questy startowe wystarczy wejść w ich opis. Jak potrzebujesz mieć wiadomość o questach to załatw sobie addon quest guru + addon LightHead

@Mathijas W
Tak, prepaid lub Kredytowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 17:31, Mathijas W napisał:

nierozumiem,ile sie płaci za założenie konta i czy wogóle trzeba płacić?

następny....

Podanie numeru karty prepaid lub kredytowej to rodzaj weryfikacji. Z karty kredytowej nie jest ściągana żadna opłata przed upływem darmowego czasu gry, tak samo prepaid nie jest aktywny podczas darmowych dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 17:10, Czedwik napisał:

> Niestety PvP zostało w tej grze od premiery TBC spitolone (głównie przez dodanie Resilience
> ratingu i zbyt małą zachętę do World PvP), (...)

Dnia 20.01.2008 o 17:10, Czedwik napisał:

Jak dla mnie ten tzw. "World PvP" to zwykłe gankowanie. W ogóle co to za "event" jak np. Horda
gnębi Sentinel Hill w Westfall, gdzie poza low levelami nikt nie zagląda. Sensowniejszy jest
ten w Outland, ale np. o te wieże w Zangarmarsh rzadko kto walczy.


W dużej mierze jest to ganking i corpse camping, ale jednak World PvP istnieje i można się przy tym dobrze bawić - cóż, właściwie to można było, bo teraz jak nie chodzisz na areny to branie udziału w World PvP nie ma za bardzo sensu... I tym samym gra na serwerach PvP w TBC bardzo traci na sensie dla graczy, którzy skupiają się bardziej na PvE, ale którzy lubili World PvP takim jakim było w podstawce, w Azeroth. Wtedy to było coś - jak miałeś już sam tier2 to byłeś "gość" i w PvP się liczyłeś :/

Dnia 20.01.2008 o 17:10, Czedwik napisał:

Według mnie pewną wadą TBC
jest zwiększona itemizacja i większe rozdzielenie setów. Jak ktoś chce robić i pvp, i pve jednocześnie
to musi zbierać odpowiednie wersje gearów (a jak chce jeszcze mieć rzeczy na każdy respec to
tym gorzej).


No i właśnie to mnie najbardziej boli w PvP w TBC, to rozdzielenie setów na PvE i PvP. A właśnie tego nie lubiłem w podstawce, że na różne walki w PvE oraz do PvP wypadało zakładać różne sety z różnymi statsami... Wierzę w Blizzarda, że błąd naprawią i w WotLK Resilience Rating zostanie zastąpione czymś, co nie będzie dawać dużej przewagi ludziom zajmującym się PvP, a mimo to będzie im dawać ogromny prestiż i poczucie satysfakcji. Póki co uważam, że Resilience Rating spieprzył World PvP w WoWie i po części także to na battlegroundach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 17:38, Mathijas W napisał:

ok,thx,również słyszałem,że za wowa można płacić tak jak za telefon na karte?


tak za pomocą karty prepaid która przedłuża czas gry o 60dni, a którą dostaniesz w emiku lub na gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 13:46, Astropath napisał:

Wiem, że inteligencji nie bierze się pod crity i dmg. Chodziło mi o to, że pomimo 450many dostanę
też taki mały bonus (bodajże +8dmg i +0.5 crit).


Intelligence NIE DODAJE spell damage! Wbij to sobie do głowy :) Próbowałem ci to powiedzieć już w poprzednim poście. Każdy punkt Intelligence dodaje tobie 15 punktów many i trochę spell critical chance (ale ile dokładnie, to zależy od twojego levelu - z tego co się orientuję, to dla maga na 70 lvlu 80 pkt Intelligence da równo 1% Spell Critical).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 17:49, Ardaren Ziom napisał:

Ok a jak działają te obydwa addony? I jak np dojdą nowe questy to co?

quest guru to ulepszony quest log, Light head to zbiór addonów, główny plus bazy z questami jak dojdą nowe quest zwyczajnie ściągniesz i dodasz nowe bazy.

@Mathijas W
prepaid 120zł za 60 dni
karta kredytowa/pay-pal ~50zł miesiąc
Pay-pal http://www.paypal.pl/pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 18:14, Mathijas W napisał:

ok,thx a da sie tą karte pay-pal kupic w empiku czy tez na gramie??

ehhhh byłeś na stronie pay-pal? To jest konto wirtualne do przelewów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam takie pytanie: mianowicie jeszcze mam darmowe granie do 11 lutego z powodu zakupienia battlechesta. Czy gdybym teraz dokupił kartę i zasilił konto, to czy będzie mi liczyć dwa miesiące od razu czy też poczeka do 11 lutego i dopiero wtedy?
Dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się