Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 06.06.2008 o 19:28, BoloMaster napisał:

zamierzam zacząć grę hunterem
co będzię lepszym wyborem:ork czy troll?


Troll bo zna Capoeirę, a nie ten debilny taniec orków ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 19:45, BoloMaster napisał:

ale słyszałem że każda rasa ma specjalne premie dla danej klasy....
np blood elfy mają najwięcej many?


z tego co widzę to na tej stronie pisze, że Troll ma wszystkiego mniej od Orca, oprócz Agi, ale i dla statów i dla przyjemności bym brał Orca. Ale jeśli Troll bardziej ci się podoba to bierz Trolla !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

aż taki syfski to glad nie jest ; P Zresztą lepszy niz mój rare pvp set ( Dreadweave battlegear )
BTW 666 bonus dmg ; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest ;) ludziom sie wydaje że złapią s1 i będą na szczycie dps, ale nie, nie będa ;)

PS: swego czasu nawet mi sie s1 maga podobał, ale... tyle ludzi w tym biega że już mi sie opatrzyl, tak jak i wiekszosc setow za honor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Wiaomo S1 glad nie jest niewiadomo jaki . Ale napewno lepszy ( powtarzam ) od mojego rare seta ( w sumie nie pełnego ) to jest mój main więc jak narazie nie stac mnie na jakiś epixki craft . A że Blizz udostępnil s1 za honor to nie odmówię. Zresztą tylko już czekałem na ten s2 , że juz mam praktycznie wszystki vindicatorsy i teraz czape gladka wziąłem bo efekciarski wir jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 21:15, SoieR napisał:

Jest ;) ludziom sie wydaje że złapią s1 i będą na szczycie dps, ale nie, nie będa ;)


Chyba Ci się tryby gry pomyliły. Zadaniem setów PvP zapewne nie jest szczyt drabiny DPSu, natomiast jak największa ilość punktów w ressilence i jak bywa w przypadku maga Spell Critical Rating.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

yo all
mam big problem z wowem
czasami mam tak ze gram sobie normalnie nagle dostaje crasha, wywala okienko z errorem. odpalam gre na nowo i zaczyna sie cyrk, wybieram postac laduje sie pasek i jak dojdzie do konca crash, i tak caly czas, zmienie postac (mam na innym serwie) wchodzi bez problemu z tymi samymi addonami, wracam na glowna postac crash. wylaczenie addonow nic nie daje, problem moge rozwiazac restartem kompa ale to nie jest rozwiazanie. odpalilem repair, 1/9 doszlo do konca i info ze wow jest mocno rozwalony bedzie trzeba wrocic do wczesniejszej wersji itp itd.. idzie dalej 1/13 leci czasami cos tam sie sciagnelo jakies pliki wav.. zrobilem repair z 4-5 razy posciagalo sie cos jeszcze innego. odpalam gre a tu zaczyna mi ssac patcha 2.4 bo mam wersje 2.0. tego patcha ostatnio sciagalem 1.1GB wiec zaczynam instalowac, zonk wywala info ze patch jest zrabany itp itd. wczesniej wszystko ladnie sie zainstalowalo. przez jakis czas ladnie chodzilo i teraz znowu crash... czy ktos mial cos takiego moze? niema sensu sciagac jeszcze raz tego patcha 2.4 skoro wszystko bylo ok i nagle teraz sie cos zwalilo ;/ jakies sugestie? gram na dentargu, druga postac na ktora moglem sie wbic jest na chromaggusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 16:07, skubsa napisał:

Mam pytanie, na czym polega tydzień AV ? Bo jakos nie odczuwam tego double bonus honor
o.O


Bonusowy honor, jak sama nazwa wskazuje to nie jest honor za wyrzynanie graczy, tylko ten dodatkowy, za wykonywanie celów danego battlegroundu, w AV za zabicie kapitana, palenie wież i wygraną. I tylko ten bonusowy jest zwiększany, więc jeśli jesteś w AV, w którym twoja strona gra beznadziejnie, nic nie osiągając, to faktycznie i honor będzie lipny. A tak się niestety często dzieje, jeśli się wybrało alliance na niektórych battlegroupach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam :]

Zaczynam zabawę z WoW''em, jak na razie Trial...ale wszytko wskazuje, że będzie pełniak :> I takie mam pytanie do doświadczonych graczy : Jakie Addon''y są obowiązkowe według Was ? Bo widzę po screenach różnych wszelakie cuda i cudeńka :) Prosił bym o nazwy i ew. linki :] dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 17:13, Kermit 13 napisał:

Witam :]

Zaczynam zabawę z WoW''em, jak na razie Trial...ale wszytko wskazuje, że będzie pełniak
:> I takie mam pytanie do doświadczonych graczy : Jakie Addon''y są obowiązkowe według
Was ? Bo widzę po screenach różnych wszelakie cuda i cudeńka :) Prosił bym o nazwy i
ew. linki :] dzięki


Quest helper inne to są pierdoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 17:17, hammerfall87 napisał:

Quest helper inne to są pierdoły

QuestHelper to też pierdoła jeśli znasz angielski, albo umiesz się posługiwac wowhead''em/thottbotem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 17:25, graczomaniak napisał:

> Quest helper inne to są pierdoły
QuestHelper to też pierdoła jeśli znasz angielski, albo umiesz się posługiwac wowhead''em/thottbotem.:)


Ale nie musisz wchodzić na wowhead tylko już masz i to jest pomocne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 17:13, Kermit 13 napisał:

Witam :]

Zaczynam zabawę z WoW''em, jak na razie Trial...ale wszytko wskazuje, że będzie pełniak
:> I takie mam pytanie do doświadczonych graczy : Jakie Addon''y są obowiązkowe według
Was ? Bo widzę po screenach różnych wszelakie cuda i cudeńka :) Prosił bym o nazwy i
ew. linki :] dzięki


Quest Helper, Titan Panel, Atlas i Cartographer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 17:27, hammerfall87 napisał:

Ale nie musisz wchodzić na wowhead tylko już masz i to jest pomocne :)


I QH nie zawsze pomoże, debilnie prowadząca strzałka za nos superbohatera nie koniecznie musi skończyć się sukcesem. Niektóre miejsca wymagają przedostania się przez portal, porozmawiania z NPCem, który nas przeniesie, a tego strzałka już nie pokaże. Ogólnie rzecz biorąc WoWHead + QE = nie ma mocnych, sam QE może już stanowić lekki problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się