Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

jako ze nikt nie moze mi pomoc z moim problemem, bede probowal na forum blizza, ale wie ktos moze jak tam sie zarejestrowac? za cholere nie moge znalezc czegos takiego jak register, jest tylko login ;/
chyba ze ktos jeszcze sproboje i moze wiedzial o co biega, bo juz w rozpaczy mam zamiar sciagac calego clienta wowa i dodatku co potrwa pewnie z 2 tygi ;/
a wiec ostatnio dla eksperymentu zrobilem cos takiego:
install wowa-repair. za 1 razem w momeencei instalki wywalil blad cos tam...2 raz instalka poszla spoko-repair i nic.
instalka dodaktu-repair i wywala error ze wow jest cos tam zniszczony tzn pliki itp i terzeba wrocic do poprzedniej wersji..hmm czysta wersja dodatku bez patchowania... proba instalacji patcha 2.4 (1.1GB ktory wczesniej scaigalem i instalowal sie bez problemu) wywala error ze plik moze byc uszkodzony zalecany repair, wiec wale dalej to samo cos z plikami i patcha za cholere nie idzie instalowac.
wczesniej wszystko bylo OK, pewnego dnia stalo sie cos takiego ze w momencie gry mialem crasha i potem za kazdym razem w momencie logowania kiedy pasek ladowania dochodzil do konca wywalal error i nic nie moglem zrobic. po tym zrobilem reinstall wowa przy okazji sciagnalem calego patcha 2.4 wczesniej mialem x patchy zeby wszystko odpowiednio spaczowac. reinstalka wowa poszla ok, posciagalem addony przy pomocy wowmatrix gralem gralem i niedawno znowu to samo, czyli crash a potem juz error co chwila. teraz jest gorzej bo juz patch sie nie chce zainstalowac.
biore opcje:
plytki zwalone
naped zwalony
moze cos z pamieciami? O_o
dysk?
moze uda mi sie skoczyc do sklepu to mi wymienia plytki ale juz sam nie wiem co moze byc nie tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lookajcie na chatlog, koleś siedzi na dungeonach w pracy, nieźle ;]

mic02
raczej nie, Stable Master ma mało intelektu, co bardzo wpływa na niską ilość HP

są inne sposoby na zdobywanie repa dla Aldoru, poza markami i tymi Fel Armamentami i czy ptzedmioty do crafcenia są tylko w banku Aldor czy w innej części Outlandu też ?

20080609203708

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co ma płyta do tej gry to nie wiem ale mniejsza o. Po co ci wowmatrix i co to jest ? jak potrzebuje addonów to mam wowace updater i program do addonów z curse gaming.
1. Wyłącz wszystkie addony część może powodować wywalanie się gry

2. (jak pkt 1 nie wypali) W opcjach konta masz coś takiego jak pobranie gry podstawka i dodatek) ściągnij zainstaluj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 20:05, lukase napisał:

pod wieczor tak od 17 chcialem se kupic wowa na wakacje ale teraz jak nei moge to co
mam robic :/.


Pod wieczór o 17 ?! Hahahahaha owned, pwned, srowned, pizdowned, maxowned, mataowned... Jezu Chryste pierd**** zaraz jak długi jestem. GET A LIFE !

Dziecko dziękuj za to jaką masz mamę, może chociaż ona wepchnie Ci coś do tej pały. Nie ma to jak pokolenie McDonald''a, PS2 i Harry Potter. Tragedia bo nie będzie miał w co grać biedak, no istny cel życiowy. Okey, wtf ?! W ogóle co nas to interesi co będziesz robił, a co nie ? Po co o tym piszesz ? Ktokolwiek jest tym zainteresowany ? NIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 21:01, L33T napisał:

co ma płyta do tej gry to nie wiem ale mniejsza o. Po co ci wowmatrix i co to jest ?
jak potrzebuje addonów to mam wowace updater i program do addonów z curse gaming.
1. Wyłącz wszystkie addony część może powodować wywalanie się gry

2. (jak pkt 1 nie wypali) W opcjach konta masz coś takiego jak pobranie gry podstawka
i dodatek) ściągnij zainstaluj.

wowmatrix to program ktory sam scaiga addony ktore sobie wybierzesz i dodatkowo ow program w miare potrzeby sam aktualizuje addony ktore masz, bardzo ale to bardzo pomocny programik, polecam.
za 1 razem jak dostawalem crasha wylaczylem, usuwalem addony dalej to samo.
no plyta moze miec to ze ma jakies bledy i przez to cala gra sie sypie. ta sciagniecie to obecnie moja ostatnia deska ratunku bo sciaganie mam max 30KB, moze to sie zmieni za jakis miesiac ;/ dlatego moze wie ktos co moze byc nie tak bo dziwne ze nagle cala gra mi sie posypala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 21:35, lukase napisał:

musze sie komus pozalic bo nei mam komu ;P


Może czas zacząć rozmawiać z mamą, a nie fochować się na nią ? Nie masz z kim rozmawiać biedaku ? No widzisz dziecko to jest właśnie efektem gier i tego, że nawet nie masz kolegów, a co dopiero przyjaciół. Bo widzisz... Gry są dla ludzi jak najbardziej, zgodzisz się prawda ? Ale dla ludzi mądrych, posiadających zdrowy rozsądek i podejście do życia, a Ty niestety do nich nie należysz. A więc miłego nolifowania w wakacje, będziesz miał cudowne i bujne wspomnienia z dzieciństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a skad wiesz ze niby nie mam kolegow co ? mam kolegow i oni bardzo mnie lubia i jak teraz ide do gimnazjum to mowia ze smutno bezemnie bedzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 21:50, lukase napisał:

a skad wiesz ze niby nie mam kolegow co ? mam kolegow i oni bardzo mnie lubia i jak teraz
ide do gimnazjum to mowia ze smutno bezemnie bedzie :P


Super, toż to cudowna wiadomość. Tym właśnie kolejnym ynteligentnym postem z Twojej strony kończymy OT. Idziesz do Gima ? Masz 12 lat ? Dla porównania ja mam 19, spora różnica nieprawdaż ? Dlatego nie mam zamiaru z Tobą więcej rozmawiać. Koniec OT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 22:49, Vesania666 napisał:

> a skad wiesz ze niby nie mam kolegow co ? mam kolegow i oni bardzo mnie lubia i
jak teraz
> ide do gimnazjum to mowia ze smutno bezemnie bedzie :P

polecam ci temat: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=807&u=4527

czemu mi tibie polecasz gralem kiedys i sie niezle uzaleznilem od tej gry a teraz przerwalem z ta gra kontrakt juz nie czuje uzaleznienia i nie chce grac w tibie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

miałem na myśli realną prace ;) po prostu niektórzy pracują w domach i w międzyczasie mogą sobie pogrywać, albo pracuja w innych miejscach i też mają sposobność by sobie zagrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się